Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Paweł Małaszyński

Super wynagrodzenia.

@Paweł Małaszyński

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za pozytywny komentarz, który udostępnił Pan odnośnie naszej firmy. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w świadczeniu usług. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Jacek kostun

@Hryniuk

Deo taszki

Firma pierwsza klasa

@Deo taszki

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ziom

odys

firma spelnia oczekiwania pacownika

@odys

szogun

dobra firma pienidze na czas wyplacane

@szogun

Stefan

Firma jest uczciwa i rzetelna.

@Stefan

Zygmunt

Pensje są zawsze na czas, co jest rzadkością w innych firmach.

@Zygmunt

Remigliusz

Pieniążki na czas a noclegi są komfortowe i przyjemne

@Remigliusz

Robert

Firma zawsze terminowo wypłaca pensje. To naprawdę doceniam.

@Robert

Robert

Zaliczki i darmowy dojazd to duże ułatwienie dla pracowników.

@Robert

Radoslaw

Mozna zarobic ale trzeba pracowac, a nie jak pisza tu te nieroby.

@Radoslaw

Michal

Po 3 miesiacach na wyjezdzie wszystko przebiega bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony.

@Michal

Jestem zadowolony jako elektryk zarabiam ok 16000.

@Andrzej

Cieszymy się, że udało nam się znaleźć satysfakcjonującą pracę. Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami związanych z naszą firmą. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i naprawdę nas motywuje do dalszego działania. Cieszymy się, że z nami jesteś!

Wojciech

Nie mogę powiedzieć nic złego płacą jak należy, i ile się należy.

@Wojciech

Edward

Wypłata ok i na czas

@Edward

Zygmunt

Pracuje 4 lata do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń byle tak dalej

@Zygmunt

Randak

Oprócz ładnej kasy na wyjazdach trzeba się martwić tylko o jedzenie reszta po ich stronie

@Randak

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 186 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export