Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o. w Dansville

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DSV Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DSV Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSV Solutions Sp. z o.o. w Dansville

PLATINUM

Witam, Mi najbardziej to szkoda ludzi którzy piszą takie głupoty. Żal. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że to były osoby które zgłosiły się dobrowolnie. Bzdurą jest, że zakład obiecał 200 zł. Pani @Magdalena zapewne to nie Pani te stoły nosiła, ponieważ gdyby tak było to by Pani wiedziała, że pracownicy otrzymali zapłatę. Dlatego nie powinna w ogóle wypowiadać się na ten temat. Napisze więcej, firma zapłaciła za 10 godzin pracy, gdzie tak naprawdę pracownicy pracowali może 5. Firma zadbała o to aby otrzymali nie tylko adekwatne wynagrodzenie, ale również zapewniła posiłki. Dodatkowo każdy pracownik podczas wykonywania SWOJEJ PRACY (pozostałe 5 godzin) mógł uczestniczyć w pikniku wraz ze Swoimi rodzinami. A na koniec dodam, że po zakończeniu pracy otrzymali przepyszne pizze(nie jedną ) oraz ciasto do domku. Jeszcze mało? Wstydzić powinni się nie kierownicy a Ci wszyscy ludzie którzy wymyślają oraz powtarzają te brednie. Ale to tylko świadczy o bardzo niskim poziomie inteligencji. Zamiast pisania bredni proponuje może jakąś mądra książkę przeczytać, słownik ponieważ słownictwo w komentarzu bardzo ubogie oraz na niskim poziomie.

Magdalena

Fajnie że byla impreza firmowa, fajnie że wszystko się udało, tylko mam kilka pytań.... Czy firma zapłaciła ludziom za nadgodziny??? Noszenie stołów i organizacja jest za free?? Szkoda mi tych młodych chłopaków i reszty żeby za frytki (usunięte przez administratora). Kiero powinien się wstydzić że obieca 200 a nie daje nic

Pik
@Magdalena

Magda jak nie masz zapłaconych nadgodzin to przypilnuj Lidera żeby ci je wypłacili w kolejnym miesiącu. Mi się 2 razy pomylili ale wszystko dostałem. A młode chłopaki stołów nie nosiły z tego co wiem tylko kobitki z paka i kierownikowi się to nie podobało. 200 za wczoraj było więc jak byłaś to dostaniesz w listopadzie. Kiero jest codziennie na obu zmianach to go spytaj a nie.........

Były
@Pik

Tak wszystkich (usunięte przez administratora) z nadgodzinami a w akwarium tylko siedzą i myślą nad godzinami tylko oni się nie.martwią że im wypłacom 10000zł hahahha

Strach tam iść

Naprawdę istnieją jeszcze takie firmy?

Powiedziałacowiedziala

Borsuk kiedy pracowales? Harry potter tragedia. Ale wiadomo że rządzi pan przystojny I widać że zmieniają ten magazyn cały czas na lepsze. Bardzo dobry wybór kierownika magazynu. W magnicach pracuje się coraz lepiej i to widac z tygodnia na tydzien. Jest ciężko, dużo nadgodzin ale można zarobić. Jak się komuś nie chce pracować to lepiej niech się zwolni bo i tak przyjdzie na to czas. Kierowników i liderów dużo, nie każdy nie jest pomocny, jak się chce dobrze pracować to są osoby, które zawsze pomogą Między innymi Jan.

Ja idę dalej
@Powiedziałacowiedziala

Dalej pracuje, Harry i pan przystojny jak dla mnie nie jest zły. Pan niezbędny działa na nerwy, nic nie załatwi, za nic nie odpowiada, i drugi kiero też spycha robotę na innych. Typowy januszex Magazyn owszem się rozwija ale tylko w magazynierów.... Ludki szybko awansowali ale nie umiał zarządzać A czy zarobki polegają na tym żeby (usunięte przez administratora) nadgodziny???

Brałeś udział w rekrutacji do DSV Solutions Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Borsuk

Zarobki slabe, dojazdy drogie , trochę (usunięte przez administratora) chyba bo szafek nie ma, żarcie ginie, ubrań chyba też tam dalej brakuje??kierownik jakiś nadpobudliwy , (usunięte przez administratora) Chwilę jeszcze popracuje i uciekam. Ale ogólnie trochę słabo.

Ups

Magnice? Po kilku dniach pracy widać że trzeba szukać nowej roboty. Kierownictwo liderzy brak kompetencji wyzwiska śmiech poniżanie ludzi to dsv brak wsparcia od kogokolwiek. Żółte kamizelki wiedzą jak poniżać ludzi i jak sprawić byś był (usunięte przez administratora) Najlepsze w tym sa, bezzebna liderka i wredna jak nic kierowniczka Mała Mi jeszcze gorsza. Obie nie SZANIJA ludzi i są wszystko wiedzące. Zero wsparcia u kogokolwiek. Wymagane nadgodziny a wypłaty nie takie jak trzeba. Nikt nie potrafi naliczać odpowiednio. Z tego co czytam to w każdym oddziale tak jest. Zamieszanie i zły system sprawia że w zasadzie non stop jest awaria systemu. Stoją nad Tobą z batem i poganiają do roboty. Żółte kamizelki robią co chcą a ty robolu rób swoje i cicho siedz. Po odliczeniu paliwa nikt nie będzie pracował za 3 tysiące. Wyczekują wszyscy Liptona i ewakulacja. Nic pozytywnego nie można powiedzieć o tym (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik.
@Ups

Pracuje w Magnicach od marca i widzę, że faktycznie robi się baaardzo źle. Tez szukam nowej pracy, bo tutaj nic dobrego nie będzie. Prawda jest, że są wyzwiska, wysmiewanie i złe naliczanie wypłat. Osoby które nie ukończyły 26 roku życia mają mniejsze pensje od tych starszych gdzie powinny mieć po 3800 na rękę a mają 3400???? Kadra kierownicza faktycznie fatalna i zgadzam się z twoja opinia. Nie polecam z czystym sumieniem.

Tyle w temacie.
@Ups

Szczerbata liderka ma tak bogate cv w zmianach fabryk, bo miała zawsze parcie na liderowanie, ale wszędzie widzieli, że to toksyczna osoba. W Shein były na nią skargi, bo źle traktowała ludzi, ale w dsv Magnice potrzebują takich jak ona. Czekam na skargi na nią w dsv, bo jest to osoba, która myśli, że tylko ona jest najlepsza. Ludzie przez nią płakali???? Interesuje mnie jakimi kryteriami dsv się kieruje obsadzając liderami, kierownikami ludzi którzy nie są kompetentni. W dsv jest mnóstwo młodych, zdolnych ludzi i są niedoceniani. Jak znam życie nadal będzie tak . Nie pozdrawiam dsv. (usunięte przez administratora)

Brrr
@Ups

Nadgodziny obowiązkowe, teksty typu macie umowy na 3 mc i mogą być wyciągnięte konsekwencje - nie przedłuża umowy. Niby nie szantarz, ale już straszą. Ludzie uciekają i tak będzie. Zarobki marne, własny dojazd, brak dopłat do dojazdów powoduje, że ludzie odchodzą. Nie polecam dsv Magnice.

Ola
@Ups

Totalna porażka nowy zakład a zero organizacji szczerbata liderka kompletnie się nie zna a chce pokazać co to nie ja poniżanie ludzi i wyzywanie wkoncu zobaczy gdzie jej miejsce są pracownicy bardziej ogarnięci co powinni mieć jej stanowisko nie pasuje kompletnie jako lider porażka przyjmujcie sie bardziej i zróbcie porządek

Dsv Magnice

No i po drugim dniu pracy trzeba szukać nowej i się zwijać. Zarobki 3800 załoga to Amazon i Shein. Nie będzie szacunku do człowieka i rozwoju zawodowego bo to już jest banda a nie normalny zakład. Ludzie z Amozona I Sheina nie będą szanować i będzie roszada . 3800 i własny dojazd! Nie polecam po dwóch dniach tej firmy????

Wow
@Dsv Magnice

Właśnie to doświadczyłem. Nie pojmuje jak można tak traktować ludzi. Wypłaty to nie 3800, a 3000, bo po odliczeniu paliwa tyle zostaję. Szukam pracy gdzie szanuje się człowieka i czekam na Lipton????

Patrol
@Dsv Magnice

Po dwóch dniach to ja nie wiedziałem gdzie wszystkie WC są na firmie,a ty już opinie miałeś o pracy.Po 2 miesiącu pracy,dalej jest Ok ludzie zajebisci, liderzy i kiero też spoko.Nadgodzin ile chcesz tylko mieć chęci do pracy 5000- 5500 to na luzie zarobisz,więc nie siej propagandy.ps.Nie pracowałem ani godziny w Amazon i Shein i ludzie którzy tam pracowali są normalnie i chętni do pomocy więc nie wiem o co kaman?

Patrol
@Wow

Jak się dojeżdża po 80km dziennie to rzeczywiście 3000 po miesiącu zostaje ale to chyba nie Dsv ustala ceny paliwa.trzeba szukać pracy bliżej domu,niedługo będą autobusy 3 linie,soboty wszystkie nadgodziny i 100%płatne także jak ktoś chce to może dorobić do wypłaty.

jacks

Ja polecam, nie jest praca ciezka tylko mogliby płacić tak jak trzeba bo sie wypłata nie zgadza ciągle i przycinają za nadgodziny to po co przychodzic jak nie chcą płacić

Kandydatka

Hej jak jest w tym zakładzie atmosfera i wogule jak brygada atmosfera co

????
@Kandydatka

Nie polecam. Jeśli szukasz pracy w której będziesz - poniżana - zastraszana - wysmiewana To polecam. Nie zarobisz tu żadnej konkretnej kasy więc poszukaj pracy gdzie szanuje się ludzi.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DSV Solutions Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Agata

Dzień dobry mam pytanie jak płacą i prac w DSV magnice ul Inwestycyjna i atmosfera taka jak w shein dziękuję za pomoc

Oddział w Łozienicy powinien zostać prześwietlony od góry do dołu. Począwszy od kierowników i liderów. Pani kierownik stronnicza, nieprzyjemna i fałszywa. Ktoś jest niewygodny, do widzenia. Przed przedłużeniem umowy lepiej 10 razy pomyśleć zanim się kogoś zatrudni. Wieczne biesiady liderów u Pani kierownik. Dwóch liderów na zmianie a jak potrzebni to nigdy nie można ich znaleźć. Podróże i plotki na drugim magazynie, magazyn pozostawiony sam sobie. Większość zadań, które maja liderzy do wykonania zlecają pracownikom niższego szczebla a sami siedzą godzinami na kantynie i plotkują. Pracownicy obrywają ciągle za błachostki a taki lider sobie siedzi i popija kawkę. No chyba nie do końca na tym polega praca lidera. Szkoda tylko tych wszystkich pracowników, którzy dają z siebie naprawdę wiele.

Madlen

Witam, mogę zapytać o opinie dsv oddział w Vaihingen?

SamozwanczySedzia

Na tej stronie możecie zgłaszać (zwracam się do złe potraktowanych pracowników) nieodpowiednie zachowania, takie jak: -krzyczenie na was -zastraszanie -pomawianie -(usunięte przez administratora) I inne przykre sytuacje mające sytuacje w firmie

Hummus Miszowy
@SamozwanczySedzia

Dsv whisthle blower wpisane w Google wyświetli link do strony oficjalnej dsv na której można anonimowo zgłosić nieprawidłowości w zarządzaniu, lub podzielić się sytuacja negatywna która was spotkała

Serviceman MT

Ciężka praca z ciężkimi ludźmi. Kierowniczka człowiekowi ze zmiany popołudniowej kazała przyjść na poranna zmianę bez zachowania limitu minimalnego przerwy dobowej. Za karę, bo nie miał jak przyjechać. Takie zachowanie jest (usunięte przez administratora).

Szczerbata Monika

Nie polecam oddziału w goleniow/Lozienica. DSV przejęło stara firmę primecargo. Na chwile obecna pracuje tam najgorsza kierowniczka na swiecie(interesowna osóbka) która jest spuścizną starej firmy, jak i jej koleżanki. Faceci co przychodzą to odchodzą, bo jest to taka wylęgarnia żmij. Jak nie bedziesz na skinienie dziewczynek to szybko Cię ukrucą. Nawzajem sobie gotują a super kierowniczka puszcza je do domu kiedy chcą, a Ty jako samiec musisz sam pracować dodatkowo jeżdżąc między magazynami(tak, pani kierownik daje koleżaneczą wolne a Ty sam masz prowadzić zmianę na dwoch magazynach). Firma mi się podobała(dsv) jeśli chodzi o wynagrodzenie i procedury, ale ludzie i atmosfera jaka tam jest zostawia wiele do życzenia. W przyszłości ten proceder na pewno się ukróci, ale na chwile obecna tam w pracy człowiek czuje sie jak w przedszkolu gdzie jest zgraja dziewczynek gdzie ma być po ich myśli albo zaczynaja płakać i knuć wobec Ciebie. Na chwile obecna nie polecam, ani nie pozdrawiam super cudownej pani kierownik od której można sie wiele uczyć w szczególności jak wymagają od pracowników butów ochronnych a pancia wjezdza sobie w kozaczkach na magazyn

Ciekawy

Witam. Mógłby ktoś napisać kilka słów o tej firmie w Łozienicy? Czy warto aplikować? Pozdrawiam

Już mnie nie ma
@Ciekawy

W tej lokalizacji - zdecydowanie tak. Łozienica jest świeżym oddziałem w DSV więc walczą o to, żeby nie być (usunięte przez administratora) :) Czasami się udaje, czasami nie. Prawda jest taka że maszyna wszystkich zmieli prędziej czy póżniej - więc na przeczekanie, może na kilka lat, praca będzie spoko.

Jack

Aktualnie na jednym z magazynów porażka. Odeszła część ludzi, reszta udaje, że panuje nad sytuacją, kolejni chcą się zwalniać. Góra udaje, że nie widzi. Pracy za dużo, wypłaty bez zmian, a inflacja rośnie. Nic się nie zmienia, no chyba że na gorzej.

Jolanta
@Jack

Ale w zasadzie do czego pijesz? Jestem bardzo ciekawa, o co ci chodzi, w sensie co się dzieje, czego niby wspomniani przez ciebie ludzie nie zauważają. Jak coś poważnego, to koniecznie daj znać!

Sparrow
@Jolanta

Proszę raz jeszcze przeczytać komentarz i ze zrozumieniem, zamiast dopytywać czy dzieje się coś poważnego. Co to za manipulacja? Komentarz jest o tym, że dzieje się coś poważnego i w jego treści wszystko jest zawarte.

Cześć, Widziałem ogłoszenie na stanowisko kierownika zmiany w Sosnowcu. Czy warto na nie aplikować? Jaka panuje atmosfera w DSV?

Jakub
@Nowy

Pozwoliłbym sobie jeszcze dołożyć pytanie o zarobki, jeśli nie masz oczywiście nic przeciwko? W ogłoszeniu nic nie podali. No chyba, że wiesz, ile płacą? W takim razie podziel się tym proszę.

@Jakub

Niestety też nie wiem :(

Jaka umowa obowiązuje w DSV Solutions Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jack

Umowa o pracę na 3 m-ce.

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. - Dansville

• Jak się pracuje w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Solutions Sp. z o.o.