DSV

Gnatowice

Opinie o DSV

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Dsv, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Zainteresowany

DSV otrzymało w tym roku trzecią nagrodę główną - Brązowe Godło. Czy ta cisza jest wynikiem dobrej pracy?

Edyta

@HR ale co dokładnie masz na myśli? Rozumiem, że praca na tym stanowisku łączy z wieloma zadaniami które trzeba zrealizować. Czy w takim razie nadgodziny o których mówisz są Dsv dodatkowo wypłacane? Dla wielu osób- szczególnie tych na początku swojej kariery zawodowej- traktuje taką sytuacje jako możliwość dodatkowego wynagrodzenia.

Edyta

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy, m.in. na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Oferta wygląda naprawdę ciekawie -umowa o pracę, system benefitowy, zapewnione szkolenia, kurs językowy. Są to dodatkowe bonusy, które mogą przyciągać osób zainteresowanych pracą. Czy ktoś z was pracował w Dsv i mógłby wypowiedzieć się na temat oferowanych w ogłoszeniu korzyści? Jak to wygląda w praktyce?

HR
@Edyta 04.08.2017 20:20

Pracowałam i odradzam. Chyba, że lubisz pracować pod ciągłym stresem w nadgodzinach.

gdziemojawyplata

Jeżeli ktoś szuka pracy na stanowisku magazyniera w Warszawie to odradzam współpracę z ta firmą. Wieczne niedopowiedzenia, wypłata nigdy na czas, kłamanie w żywe oczy, typowe korpo, człowieka mają za szmatę, którą można podłogę wycierać...

Daniel

Hej. Mam spore doświadczenie w pracy w magazynach różnego typu, widzę, że właśnie poszukują pracownika w Warszawie. Czy stawki są w porządku? Dzięki za info!

efendi

dsv oddział SE to dopiero wały nasza firma jezdziła pod nimi same problemy obciążenia za friko kierowcy na magnesach bo jakiś dureń spedytor średnią liczy 80km/h nie masz nic do gadania zjazd do domu ok jak mieszkasz w okolicy szczecina przestoje w oczekiwaniu na załadunek po kilka dni to wtedy możesz zrobić sobie pauzę potem załadujesz np. w środę w SE i czekasz do soboty wieczór na prom bo taniej a awizo na rozładunek masz na wtorek kości bolą od leżenia jedno co dobre to płatności zawsze na czas

Pracownica

Chyba szefowa bierze w łapę od tych mafiozów z Ukrainy za przyjmowanie Ukraińskich pracowników Oni mają większe prawa niż Polski pracownik

Robcio

slyszalem o jakis zwolnieniach w tej firmie - czy wiadomo wam cos wiecej na ten temat? pozdro

mistrz

Skwarek to c..., Iwonka to k...., praca na copakingu to tylko dla ludzi w desperacji i bez życiowych perspektyw

Lola

Życzymy ci z całego serca żebyś kiedyś zaniósł rodzinie 1000 zł wypłaty

Ona

Skwarek ty(usunięte przez administratora) chcielibyśmy żebyś pracował kiedyś za te głodowe stawki jesteś podłym człowiekiem

pynia

Pracowałam jakiś czas temu właśnie w dsv na tym całym CP. Kierownik PS nie szanuje ludzi. Ma wybrane osoby do , które traktuje normalnie. Najczęściej są to młode dziewczyny. Co do kontrolerek to zero szacunku do człowieka zresztą podobnie jak i kierownik mają swoje koleżaneczki które nawet jak zrobią coś źle to i tak mówią że dobrze. Kiedy pewnego dnia ja właśnie zrobiłam coś źle i panie obok też na co zwróciłam uwagę pani kontrolerce Marysi odpowiedziała mi ,, jak się nie podoba droga wolna". Odwoływanie tam jest codziennością, Mówią że zadzwonią a nie dzwonią. Trzeba się samemu dowiadywać. A jeszcze robią wielką laskę ze powiedzą. Zarobki bardzo słabe. Ile by się nie zrobiło to kierownikowi PS ciągle mało. Dodatkowo prace zawsze zaczynały się z 15 minutowym opóźnieniem a trzeba było kończyć pół godziny przed czasem bo kontrolerki mówiły ze ona kończą o 14 i nie będą na nas czekać ze skanowaniem. Ogólnie kontrolerki a zwłaszcza pani Marysia robiła wielka laskę ja wydawała naklejki i kody. Nie raz trzeba było się na nią nachodzić a jeszcze coś tam sobie gadał pod nosem. Praca naprawdę dla osób które są bardzo zdesperowane. Nie polecam bo naprawdę można się zrazić do pracy na magazynie.

lala

Hahaha ja wlasnie dostalam najnizsza pensje zapewniona ...pracoealam dwa tygodnie a zarobilam 250 zl na colpakingu... to jest wyzysk... ale niestety pupilki staja na dobrze platnej pracy a reszta caly czas na chlamie...pozatym pani Ka.... z biura nosi sie jak swieta krowa ...zeby chociaz znala jakis jezyk haha smiax mi sie chcialo jak przyjechala delegacja a pani czarna mamba nie mogla sie dogadac...

kiki

Nie polecam tej firmy...Cały czas stawki za prace są obnizane do dołu,,, nie moźna zarobic nawen najnizszej krajowej... Wymagaja od człowieka nie wiadomo czego w zamian nic nie dajac,,, pozatym zle naliczaja pensje,,, Wiec nie wiem czy komus usmiecha sie taka praca... kto moze to z tamtad ucieka,,,

lublin

Hej i jak, był ktoś na tych rozmowach o pracę? Tak pisaliście, ze się wybieracie to napiszcie co tam bylo, jakie wrażenia, o co pytają i czego oczekują od pracownika?

emi

O masakra zgadzam się dsv to totalna porażka:)

xyz

Witam. Możecie napisać jak obecnie wygląda praca na stanowisku magazyniera w DSV na nowej wsi wrocławskiej?

suchy

Mało pracy, trzeba szukać dalej

Młodziak

Witam, jak wygląda praca na Co Packing'u w Gnatowicach. Ile można wyrwać na miesiąc? Jak jest z atmosferą w firmie? Pozdrawiam ;).

gosc

witam, jak wygląda praca handlowca w tej firmie jeśli chodzi o Poznań?Dostałam się na rozmowę kwalifikacyjna ale mam mieszane uczucia.

rrrr

Jak teraz z pracą?

on

Eee tam do niczego taka robota. Kierownictwo zero kultury. Człowiek się stara a tu nic. Popytajcie jak na Toy's w grudniu 2013r całą zmiana się zwolniła haha dopiero byli zdziwieni. Pozdrawiam

xXX

CP to skrót od co-packing.

YY

Praca na akord,pracownikiem z agencji nikt się nie przejmuje- nie podoba się , nie ty, to inny przyjdzie do pracy . Popracuje się kilka dni i odchodzi, bo nie ma tu przyszłości. Łamanie przepisów pracowniczych i BHP nie są tu rzadkością. Praca dla osób zdesperowanych, które muszą pilnie zapłacić rachunki / przejściowo, gdy czekają na lepszą ofertę.

dusia

Pracuję w DSV w dziale CP jakiś już czas i jak w każdej pracy nie jest różowo, a tu już w szczególności. Jestem na zmianie z panem (usunięte przez administratora)., który nie szanuje pracownika, a zwłaszcza nowych ludzi, ma swoich pupilków i im daje najlepsze akcje, a tym co mu się nie podobają potrafi stawiać codziennie na takich stanowiskach, by ledwo zarobili te gwarantowane 55zł/brutto dniówki. Ponoć u pana(usunięte przez administratora) na drugiej zmianie jest z tym o wiele lepiej- każdy codziennie zmienia stanowisko by mógł cokolwiek zarobić. Z kontrolerkami idzie się dogadać ale jak znajdą jakiś błąd to nie ma zmiłuj tylko trzeba przewalać paletę i poprawiać. Reszta pracowników CP- lepiej uważać co się mówi i o kim, bo potrafią donieść tam gdzie trzeba, a wtedy to już ma się pozamiatane. Praca w chwili obecnej 3 zmianowa. Zarobki- to zależy co się robi- nie wiem jak inni, ale ja odkąd pracuję w tej firmie nie zarobiłam ani razu najniższej krajowej, bo kiedy jednego dnia udało mi się zarobić prawie 100zł dniówki to na drugi dzień miałam akcję, gdzie nawet nie wyciągłam 55zł. Pozdrawiam

były pracownik

Zgadzam się z przedmówczynią Aleksandrą,(usunięte przez administratora) Do administracji również zatrudniają pracowników przez pośredniczące agencje, obiecując umowę po wyznaczonym okresie, po czym z dnia na dzień rezygnują. Ogólnie: KICHA , choć atmosfera w administracji fajna, zarobki słabe i mimo że firma międzynarodowa - bardzo słabe perspektywy.

aleksandra

zgadzam się z alka... na rozmowie dyrektor pan Grab.... słodził, mówił że chcą później zatrudnić przez firme nawet po 3 miesiącach a okazało sie że po 3 miechach powiedzieli agencji że przez styczeń maja przestuj i narazie nie potrzebują narazie osób zatrudnionych przez agencję!!! wiec nie łudzić się że dostaniecie umowy !!!! ja teraz pracuje na podobnym stanowisku co w dsv ale ludzie inna atmosfera, i choć pracuje też przez agencję to ludzi traktują jak swoich dostałam już papiery bo przechodze na firme wiec co tu gadac wiem jedno w DSV trzeba było by zmienić całą górę GRABO.... i ROBA...!!!! oni tylko dla siebie biora!!!

alka

Pracowałam na dziale NF- Tchibo do końca 2012r. . Praca na akord,zarobki przeciętne,zależne od towaru ok. 55 zł dziennie- co tydzień inny katalog. Jak się trafił dobry do kompletacji- to ok, gorzej gdy były duże , ciężkie gabaryty -średnie zarobki osób pracujących ok. 1400 do ręki. Rotacja pracowników ogromna.Zero szacunku do pracownika agencyjnego,nieprzyjemne traktowanie ze strony kierownictwa, zwalnianie prac. agencyjnych w zależności od humoru pani kierownik-pani E. Ogólna atmosfera zastraszania, ze strony tzw. ,,góry'',strach przed zwolnieniem,zero możliwości rozwoju awansu, bez nadziei na umowę o pracę. Nie polecam!

stefek

Ludzie ta firma to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie dość że traktują ludzi jak robola to jeszcze oszukują przy wypłacie,[usunięte przez administratora] a potem nagle brakuje ci 4 albo 5 dni a kierownictwo umywa od tego ręce.

Zostaw opinię o DSV - Gnatowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSV