DSV Solutions Sp. z o.o.

Dansville

Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o.

donosiciel

Sosnowiec Odradzam !!! Banda kolesi którzy wcześniej pracowała w innej firmie wydaje im się że są bogami. Za duże mniemanie Panowie do rzeczywistego doświadczenia !! Ani złego słowa nie powiesz bo zaraz zostajesz spionowany. Dziwna atmosfera nie wiesz z kim rozmawiać , ponieważ niema komu zaufać! Czas pracy wykorzystany do maksimum gdzie wiadomo że ludzie nie są robotami!!! Zdecydowanie odradzam !!

jak

jak ktoś szuka teraz jeszcze pracy to jest jedn oferta u nich jako Magazynier, ale praca tylko w Sosnowcu jest.

ja

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam

Wiesz coś na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. - Dansville

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSV Solutions Sp. z o.o.