Mediafocus

Gdańsk

Opinie o Mediafocus

szejm

16 lat istnienia agencji reklamowej, podobno kampanie za 170 zł zrelizowane do tej pory a jednak nie zadbali o swój marketing internetowy, nie pobudzając chociażby tutaj dyskusji. a szkoda bo chętnie bym, sobie poczytała o pracy u nich od kuchni, szejm

MB

Cześć Grześ! Ja tez pracuje w Mediafocus Sp. z o.o. od 5 lat i też bardzo mi się tu podoba:) Nie wiem jednak jak to się mogło stać, że się jeszcze nie znamy? Jak pojawisz się w pracy to wpadnij do mnie na pierwsze piętro. Pozdrawiam MB

Zostaw opinię o Mediafocus - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediafocus