Nasze Szwederowo

Opinie o Nasze Szwederowo

Filtruj opinie po kryteriach:

Koala
 Opinia

Pewne osoby lubią narzekać i nie zmieni tego nikt. Firma jest dobra i polecam robotę.

W.
 Opinia

Niestety nie polecam współpracy z tym biurem. (usunięte przez administratora)Rozumiem, że ma na głowie tysiąc spraw ale jak ktoś decyduje się zostać kierownikiem to musi się z tym liczyć. Kąpanie dzieci w morzu po 10 minut podczas upału, dzieci nie mogły nawet nóg pomoczyć bez obecności ratownika. Gdyby moje dziecko wróciło z takich kolonii zażądałabym zwrotu pieniędzy. Porcje jedzenia bardzo małe, bardzo długa przerwa między jednym posiłkiem a drugim (około 5h). Kierowniczka później miała pretensje do wychowawców, że dzieci kupują fast foody na mieście.. Wycieczka na wydmy, porażka. 2 bułki i wafelek na cały dzień? Do tego upał i wyczerpujące bieganie za panią P. instruktor sportu, która za nic miała czyjeś uwagi. Niektóre dzieciaki płakały. Taka wycieczka jest dobra dla ludzi dorosłych, którzy normalnym tempem spokojnie pokonują trasę a nie dla dzieci, które zapewne nie są przyzwyczajone do takiego wysiłku i wyścigowego tempa. Łóżka a w zasadzie tapczany kadry śmierdziały stęchlizną i trzeszczały niesamowicie. Pokój klitka, jedna szafa na dwie osoby, bez balkonu. Jak się chciało wysuszyć rzeczy to trzeba było iść gdzieś za budynek, albo wieszać tam gdzie wszyscy chodzą. Kierowniczka wyznająca zasadę "moja prawda jest mojsza niż twojsza", nie brała pod uwagę żadnych sugestii, miało być tak jak ona chce i koniec ale rubrykę "uwagi i spostrzeżenia" w dzienniczku kazała wypełniać. tylko po co? czy ktoś to w ogóle czyta? już nie wspominając o tym, że musieliśmy czekać chyba z 2h na zakwaterowanie po podróży bo jeszcze poprzednie kolonie nie wyjechały. więc dzieciaki głodne i zmęczone szły prosto z autokaru na spacer po plaży.. dezorganizacja, chaos, nieogarnięcie. w dodatku pieniądze śmieszne.. 600 czy 800 zł za 10 dni, serio? minimalna to chyba 150 zł za dzień! rozwożenie dzieci do domu czy zbieranie po różnych punktach, szkoda gadać. nie polecam!!!

Opinia

Będę kolejny raz za jakieś 1,5 tygodnia współpracować z Towarzystwem Nasze Szwederowo i wierzę że wszystko będzie w należytym porządku. Pozdrawiam

Opinia

Pracowałam z Towarzystwa Nasze Szwederowo 1,5 miesiąca w tym roku. Jestem zadowolona. Moją pasją jest praca z dziećmi. Nie stawiam na zarobek. Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Sonią - p. Kierownik w Tleniu, Panem Maciejem oraz Panią Magdą. Pozdrawiam

pedagog
@Koronowianka 22.08.2018 15:58

PANI SONIA? mam nadzieję, że nie ta sama osoba, która kilka lat temu była wychowawcą...w sumie w takim wypadku nic dziwnego, że nie chcą aby podawać imiona. pozdrawiam

Zuzanna
@pedagog 07.11.2018 17:51

Bardzo proszę, zarówno Ciebie, jak i innych użytkowników, o niepodawanie właśnie chociażby imion osób trzecich - dane osobowe podlegają ochronie prawnej. Czy Ty również pracowałaś w Naszym Szwederowie? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Paweł
 Opinia

@Koronowianka, rozumiem, dziękuję za odpowiedź! Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam, Jak obecnie wygląda sytuacja osób współpracujących z Naszym Szwederowem? Na czym polega współpraca z tą firmą oraz na jakich warunkach się odbywa? Gdybyście mogli napisać coś na ten temat - byłoby super!

Opinia

Przepraszam bardzo ale nie wymieniłam nazwisk więc chyba mój błąd nie był aż taki duży. Uważam że nie pracowałam krótki czas. Pracowałam tyle na ile pozwoliła mi moja stała praca. Myślę że jeszcze nie jeden raz będę pracowała z tą czy inną organizacją. Pozdrawiam

Paweł
 Opinia

@Koronowianka, dziękuję za to, że zechciałaś podzielić się swoją opinią na forum! Bardzo prosiłabym jednak o nieużywanie na forum imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Mogę zapytać, czemu tylko przez taki okres pracowałaś w Naszym Szwederowie? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć nam na forum.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Nasze Szwederowo? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Chętny do pracy
 Opinia

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma czasu na pisanie opinii?

TOMALA
 Opinia

Kolonia może i ok ale powrót naszych dzieci z turnusu z Jarosławca w dniu 21.07.2017 tragedia kierowca z łapanki krążył po Polsce jak krążownik zapomniał zostawić 10 dzieci i wracał ok.80km. zamiast wysadzić 40 dzieci którym brakowało do domu 20km.Z panem kierowcą nie szło się dogadać nr.rej.autokaru to ZKO 40A6 fioletowy na niego uważajcie.Zasada jest taka na wyjazd autokar łatwi się ok bo wiadomo rodzice dzwonią po policję więc jakieś obawy a z powrotem byle co byle tanio bo kasa już na koncie. PS. pani opiekunka z Kutna również została na lodzie nie miała jak wrócić z Konina więc jedna z pań rodziców odwoziła ją do domu masakra....

baśk
 Opinia

a jakie mniej więcej u nich ceny jakby chciała dziecko wysłać teraz?

nnn
 Opinia

Ja pracuję od wielu lat dla TNS Bydgoszcz, jeżdżę do Jarosławca i dziwią mnie te wpisy... Czy tak trudno zrozumieć, że turnusy są na różnych obiektach i niektóre turnusy są dla dzieci prywatnych, a inne dla dzieci korzystających z różnego rodzaju pomocy!!!! Organizacja super, współpraca z Panią kierownik także, ja jestem bardzo zadowolona. Nikt tutaj nie dzieli i nie różnicuje dzieci, wszystkie są wspaniałe i traktowane jednakowo.

Pan x
@nnn 01.07.2016 14:31

Jejku z kim Ty pracujesz że tak mówisz? Ja zawsze widziałem tam tylko brak zainteresowania dziećmi i brak podatawowych rzeczy przy ogranizacji!

Tak7Nie

nnn
@Pan x 01.08.2016 19:38

Ja w Jarosławcu a Ty gdzie?

mmmmm
 Opinia

dlaczego twierdzicie ze są to kolonie dla biednych dzieci i patologi zapisałam swoje dziecko na kolonie ale nie jestem patologią trochę mnie to przeraża jeśli wychowawcy tak uważają

@mmmmm 20.06.2016 18:03

Wychowawcy przekazują tylko to co mówi o dzieciach kierownik, więc trzeba zwrócić uwagę bezpośrednio kierownikowi

mmmmm
@onna 21.06.2016 10:07

moje dziecko jechało 2 lata z biura mój londyn z południa do dnia wyjazdu nie wiadomo czym pojedzie ogłoszenie moje szwederowo jest fajne bo zabiera dzieci z miasta ale wasze podejscie wychowawcow zniecheca mie na wszystkie turnusy są zajete miejsta ale chyba wycofam bo nie chcę zeby moje dziecko bylo traktowane za biedaka lub patologie opre się za wasze wpisy i zadzadam zwrotu

Jadwiga
 Opinia

Kilka razy byłam opiekunką na Koloniach w Jarosławcu i innych , uważam ,że to porządna firma ,,Nasze Szwederowo,,dba o dzieci, program jest ciekawy i urozmaicony . Gdybym mogła to napewno chciałabym opiekować się dziećmi na koloniach

wychowawca
 Opinia

600 za turnus. Powiem tak, bardzo mi się nie podoba brak kompetencji u kierowników, może oni byli doświadczeni 30-40 lat temu nie teraz, nie przy takich dzieciach. Metody leczenia biegunki Pani "kierownik" skutkowały wizyta na pogotowiu. Dodatkowo segregacja dzieci na lepsze i gorsze (zależy ile się płaci) to nie jest zachowanie pedagogiczne. Jeśli chodzi o pozostałych wychowawców bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało i tylko dzięki nim przetrwałem ten brak organizacji i to, że "kierownik" jak ktoś wyżej napisał "miała nas gdzieś".

Mistrzu
 Opinia

Generalnie luz, plan idealnie wypełniony dla dzieciaków mega. Co do kadry wiadomę jak się trafi u Mnie było spoko. Kierowniczki każde moją swoje fanaberie ,ale da się dogadać. Ogólna ocena 4. Kasa 600 brutto, ale chyba nie po to się tam jedzie. pzdr

Opinia

a wiesz znajoma mnie poleciła. Wysłałam dokumenty, zero doświadczenia. Tam chyba najlepiej z polecenia iść. Ja tam nie wiem bo nie mam porównania, ale nawet mi się podobało.

Opinia

w Szwederowie dostaniesz pracę nawet bez rozmowy kwalifikacyjnej

Pracowniczka
 Opinia

Jak ktoś nie umie sobie poradzić z dziećmi to niech nie podejmuje się takiej pracy. Te dzieci potrzebują rozmowy i wsparcia a nie "teraz musimy się bawić". Pani Kierownik traktuje osoby tak jak one ją i nikomu nie pobłaża i chyba domyślam się kto mógł napisać powyższą opinię, osoba, która myślała, że jest bardziej kompetentna niż sam szef. Pieniądze są zawsze zwracane, a jeśli chodzi o wypłatę, jeśli komuś ona nie odpowiada to trudno, może nie jest dużo, ale gdy ktoś kocha dzieci to nawet za darmo by się jej podjął.

Tak1Nie1

wychowawca
 Opinia

Pracowałam dla NTS już kilka razy. Zawsze wracam do domu zadowolona i chętnie do nich powracam. Dzieci maja zapewnione dodatkowe zajęcia z terapeutą i sportowce o czym można zapomnieć w przypadku innych firm. Koszty dojazdu po dzieci zawsze miałam zwrócone. Trzeba się tylko przypomnieć, a nie siedzieć i czekać bezczynnie. Kierownik ma dużo na głowie i zastanawianie się czy któremuś z wychowawców musi jeszcze zwrócić jakieś pieniądze nie jest rzeczą najważniejszą. Co do wycieczek, rodzice czy MOPS za nie zapłaciły i muszą się odbyć, dzieciaki znają plan kolonii, podpisały regulamin więc muszą jechać. Niestety większość z nich jest leniwa i myśli, że płaczem i symulowaniem choroby się z tego wykręcą. Ja z czystym sumieniem mogę polecić NTS. Nie mam nic do zarzucenia pracodawcy.

rozczarowana
 Opinia

Pracowałam ze Szwederowem w 2014 i jestem pewna, że więcej tego błędu nie powtórze! To co się działo było straszne! Kierownik miał w nosie problemy kadry a chore dzieci cytuje "ależ proszę pani to nie problem, wymiotuje to świetnie dać wody i będzie dobrze", dzieci się źle zachowywały i lekceważyły wychowawców, odpowiedź kierownika "typowe zagrywki rówieśnicze". No ale za to jak kogoś lubiła Pani Kierownik to mógł bezkarnie pić piwo przy dzieciach bez żadnych konsekwencji. Pomijam już kwestie obowiązkowej wycieczki na wydmy, przed którą dzieci dosłownie płakały czy wysłania JEDYNEGO ratownika po odbiór dzieci gdy była piękna pogoda i dzieci siedziały na plaży ale nie weszły do wody bo ratownicy WOPR nie chcą kąpać dzieci z TNS. Serdecznie odradzam.

k
 Opinia

ja wspominam bardzo miło współpracę z TNS. Rzeczywiście zarobki są żenująco niskie a prezes typ "cwaniaczka" mimo to nie miałam z nim nieprzyjemności. Kierowniczki w Jarosławcu ( Pani Magda) i Tleniu (Pani Maria)były rewelacyjne, wymagające lecz jednocześnie pomocne. Dużo się nauczyłam i zdobyłam cenne doświadczenie. Jeżeli chodzi o dojazd na miejsce zbiórki to zwracają koszty.

opiekunka
 Opinia

Pracowałam dla TNS podczas kolonii nad morzem. Praca bardzo ciężka, kierownik wymagający, władczy i nieuprzejmy dla podwładnych. Opieka nad dziećmi z trudnych rodzin 24h/dobę. Zarobki BARDZO NISKIE (500 zł za 10 dni) plus trzeba za własne pieniądze dojechać do miejsca zbiórki po dzieci i z niego wrócić. Krótko mówiąc, nie polecam.

Gucha
 Opinia

Jade w tym roku po raz drugi na kolonie, mam nadzieje ze bedzie tak samo symatycznie i milo jak rok temu ;) Pozdrawiam

mery
 Opinia

hahaha! dodatki socjalne! żatry komuś się 3mają! powodzenia z takim podejściem! Jeśli miałaby to być twoja pierwsza kolonia to jedź, nabierz doświadczenia i w przyszłym roku jedź z kimś innym!

odp.
 Opinia

tak pawilon Olek"warunki sanitarne dają wiele do życzenia.2 toalety na piętrze, a pełno dzieci.

Opinia

Nasze Szwederowo to towarzystwo organizujace super kolonie dla dzieci, widać ich uśmiech na twarzach podczas trwania turnusu oraz łzy podczas wyjazdu. Prezes - Maciej jest powazna a zarazem ciepłą osoba dla dzieci.polecam.profilaktyk

Marta
 Opinia

Ja byłam w tym roku w Jarosławcu, było niesamowicie. Żadnych problemów, wszystko co potrzebowaliśmy było na miejscu. Dzieci wspaniałe, bardzo grzeczne, choć szalone "asy" też się zdarzały, ale inaczej byłoby nudno. Szczerze polecam. Jedynym minusem jest to, ze bardzo mało płacą, ale cóż....nie można mieć wszystkiego. Za rok na jeden turnus na pewno pojadę, ale na więcej to nie wiem, może znajdę coś lepiej płatnego.

max
 Opinia

Ja pracowałem z nimi w Wakacje przez 1,5 miesiąca iw ferie zimowe-firma OK.kadra doświadczona,nic dodać i nic ująć...no nad zarobkami mogli by popracować i dać więcej.Ale czym masz więcej doświadczenia i wyższe wykształcenie pedagogiczne można liczyć na więcej

andzia
 Opinia

Człowieku jeśli jesteś KOLONISTĄ to co możesz wiedzieć o współpracy z prezesem?? i z wszystkim co z tym związane? Niekiedy rodzice dzieciaków nic za to nie płacą a jeśli wakacje są nad Morzem to trudno żeby było do niego z całej Polski blisko!! Wychowawcy muszą być cierpliwi i pracować by dzieci się nie nudziły. Jako wychowawca dostałam umowę dość szybko a ponieważ mam kompetencje to dawałam sobie nieźle radę. A co do zarobków to cóż... każdy gdzieś musi zdobyć doświadczenie to praca wakacyjna a nie za granicą. Towarzystwo NASZE SZWEDEROWO stara się by dzieci miały raz w roku te dwa tygodnie wakacji. Koloniści są często z rodzin niepełnych i patologicznych jesteśmy tam żeby zająć im czas, pomóc i wychować żeby mogły odejść od codziennych kłopotów.

Tak7Nie

Zostaw opinię o Nasze Szwederowo - Bydgoszcz