Concepcion Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concepcion Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Concepcion Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Żbiku

Pracuję w tej firmie już kilka lat i jest to najlepsze miejsce pracy do którego trafiłam ???? Atmosfera i pracownicy na duży plus i przede wszystkim zarząd dba o swoich pracowników - m. in urlopy i potrzeby wyjścia szybciej zawsze "na życzenie", szkolenia wzbogacajace wiedzę, wspólne firmowe śniadania a i ostatnio nawet fizjoterapeuta dla zadbania o zdrowie naszych kregosłupów z czym sie nigdy nire spotkałam. Jak dla mnie pracodawca na 6! ????

@Żbiku

Za szkolenia w całości prowadzi firma? Nie trzeba za te droższe podpisywać lojalki? Żaden pracownik nie jest pomijany przy podnoszeniu kwalifikacji?

umowa lojalnościowa na dwa lata...kursy nie dla wszystkich

@ja

O to długo dwa lata. Czemu kursy nie dla wszystkich? Jak są wybierani pracownicy którzy mogą się szkolić i podnosić kwalifikacje? Biorą takich co dobrze pracują i warto w nich inwestować? Czy bardziej po znajomości?

Zbiku

Dużo szkoleń prowadzi firma we własnym zakresie, i żaden pracownik nie jest w tym pomijany, natomiast te szkolenia które są płatne (zewnętrzne) są rozpatrywane indywidualnie

@Zbiku

Czy z tą umową lojalnością to prawda? Wymagane jest jej podpisanie na dwa lata? No to fajnie, że stawiają na rozwój. Te szkolenia prowadzone przez firmę to jakieś konkretne są, że tak to ujmę?:) Co do tych zewnętrznych, to przeważnie firma je finansuje, czy jednak jest ścisła selekcja? Ciekawy w sumie temat, skoro jest tu tyle możliwości rozwoju, to pewnie wpływa to na awans? Ściezka kariery ustalana jest z góry? Firma woli awansowac pracowników obecnych, czy jednak na wyższe stanowiska rekrutowane są również osoby z zewnątrz?

księgowa Nowy wpis

Co roku szefowa analizuje nasze osiągnięcia i zrealizowane wcześniej postawione plany, ja otrzymuje tutaj szanse rozwoju a nie jestem po żadnej znajomości, wynagrodzenia też rosną jak ja się rozwijam. ścieżka kariery to kwestia wiedzy i doświadczenia i predyspozycji do zarządzania. moim zdaniem każdy jest inny i nie każdy chce zostać tutaj od razu główną księgową. po to są rozmowy i plany z Szefową

@księgowa

Czyli kwestia rozwoju i podwyżek brzmi naprawdę ok:) Co do tych szkoleń, zastanawiam się czy budżet obejmuje także studia podyplomowe, czy raczej się zagalopowałam trochę? Mogłabyś mnie mniej więcej nakierować, jak wyglądają zarobki w księgowości. Tzn płacą rynkowo, czy może konkurencyjnie.

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie kwestią rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenia. W naszej firmie jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne podejście do kształtowania ścieżki rozwoju pracowników. Jeśli chodzi o szkolenia, budżet obejmuje różnorodne formy doskonalenia zawodowego. Jesteśmy gotowi wspierać naszych pracowników w zdobywaniu nowych kwalifikacji i umiejętności. Co do wynagrodzenia warunki finansowe są ustalane indywidualnie, biorąc pod uwagę doświadczenie, umiejętności i wkład każdego pracownika. Z poważaniem, Concepcion sp. z o. o.

Lidzia

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Firma oferuje pracę z młodym zespołem. W takim razie podczas rekrutacji obowiązuje jakieś ograniczenie wiekowe? Mając 40 lat, jest sens, abym tutaj zaaplikowała? Dodatkowo, widzę, że wynagrodzenie waha się w granicach od 5000 złotych do 7000 złotych. Od czego zależy wysokość tego wynagrodzenia? Co zrobić, aby zarabiać górną granicę tych widełek? Jeśli wiecie, to dajcie mi szybko znać. :)

@Lidzia

Dziękuję za zapytanie! Cieszę się, że zainteresowała Panią nasza oferta pracy. Wiek nie jest dla nas ograniczeniem w procesie rekrutacyjnym, a doświadczenie i umiejętności są dla nas kluczowe. Jeśli ma Pani doświadczenie w obszarze stanowiska specjalisty ds. kadr i płac, to zdecydowanie warto aplikować, niezależnie od wieku. Co do wynagrodzenia, widełki są podane orientacyjnie, a ostateczne wynagrodzenie zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej omówimy szczegóły dotyczące wynagrodzenia i możliwości awansu. Jeśli ma Pani jakieś pytania lub chciałaby Pani uzyskać więcej informacji, śmiało proszę się z nami skontaktować. Czekamy na Pani aplikację i możliwość współpracy!

MG
@Lidzia

z tego co wiem pracuje tam zespół mieszany i wiek nie stanowi problemu a górna granica zapewne uwarunkowana jest od wiedzy i doświadczenia.

Aktualność
W związku z nowymi projektami powiększamy nasz zespół!
Poszukujemy Koordynatora Działu Księgowości oraz Głównego Księgowego- zachęcamy do aplikowania:
Chętnie podejmiemy współpracę z koordynatorem ds. obsługi klienta oraz specjalistą ds. sprzedaży. Szukamy osób, które chcą się rozwijać, zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji: rekrutacja@concepcion.pl lub bezpośrednio przez portal.
Czekamy na Was!
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Concepcion Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kasia K.

Jeśli przychodzisz z miłą chęcią do pracy to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu - takie odczucia mam co do Concepcion. Miła atmosfera, pomoc oraz wsparcie w trudnych sytuacjach. Raz w tygodniu spotykamy się na wspólnym śniadaniu. Jest to świetne rozwiązanie, aby usiąść razem i porozmawiać. Pracodawca również organizuje spotkania z fizjoterapeutą. Jest to wspaniały pomysł, aby poprawić samopoczucie pracownika oraz zadbać o jego zdrowie. Nie wyobrażam sobie na ten moment zmiany miejsca pracy. ????????????

Firma godna polecenia, która dba o pracowników. W dniu dzisiejszym mieliśmy spotkanie z fizjoterapeutą, który zadbał o zdrowie całego zespołu. Każdy odbył indywidualną wizytę. Firma na medal????

A jak często odbywają się takie zdrowotne wizyty, one są w siedzibie firmy? Czy dalszy plan leczenia też opłaca firma?

ciekawy

@Pracodawca jeszcze nie słyszałem o takiej formie benifitu, czy to regularne?

Michaśka

Znalazłam w internecie ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Firma oferuje pracę w oparciu o UoP bądź B2B. Czy możecie dać znać, jak różnią się zarobki w zależności od formy zatrudnienia? Fajnie by było, jakby ktoś z Was podał jakieś widełki zarobków, bo jeszcze napisano, że są ponoć atrakcyjne... :)

@Michaśka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za zapytanie dotyczące wynagrodzenia. W naszej firmie cenimy talent i doświadczenie naszych pracowników, dlatego oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, które jest adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydatów. Jednak aby dokładnie określić wielkość wynagrodzenia, chcielibyśmy przeprowadzić rozmowę, podczas której będziemy mogli ocenić Twoje umiejętności i wartość, jaką możesz wnosić do naszego zespołu. Podczas tego spotkania będziemy mieli okazję omówić Twoje oczekiwania finansowe oraz przedstawić Ci pełen pakiet benefitów i dodatkowych możliwości rozwoju, jakie oferujemy naszym pracownikom. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rekrutacyjny

Aktualność
Podnosimy kwalifikacje naszego zespołu!
W celu udoskonalenia jakości wykonywanych przez Nas usług, 1 czerwca na pływającym domku na wodzie La Mare Houseboats w Bydgoszczy odbyło się wewnętrzne szkolenie dotyczące rozwoju naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem z tego dnia.

Aktualność
Wczoraj oprócz spotkania świątecznego odbyło się także wewnętrzne szkolenie z komunikacji.
W celu podnoszenia jakości naszych usług, prowadzone są cykliczne szkolenia dla pracowników.

Miałam przyjemność pracować w tym biurze. Polecam pracę w Concepcion przede wszystkim tym, którym zależy na długoterminowej współpracy i zdobyciu doświadczenia. Pracownicy ze soba współpracują, a Zarząd firmy wspiera pracowników. Szefowa P. Monika bardzo życzliwa, empatyczna i serdeczna, a wymaga profesjonalnego podejścia do pracy, bo dba o dobro klientów. Osobiście polecam :)

potwierdzam

Tomasz

Mam przyjemność pracować w zespole Pani Moniki. Swoje CV złożyłem na inne stanowisko, niż obecnie zajmuję. Rozmowę rekrutacyjną odbyłem z właścicielką Concepcion Sp. Z o. o. Po kilkugodzinnym procesie rekrutacyjnym zrozumiałem, że Pani Monika potrafi odkrywać potencjał kandydata, mocne i słabe strony, a także wysokim poziomem empatii i komunikacji sprawić, że rekrutacja prowadzona przez Panią Monikę jest na możliwie jak najwyższym poziomie. Obecnie zajmuję stanowisko stworzone przez Panią Monikę i w pełni mogę wykorzystać swój potencjał, który zauważył rekruter. Ponadto w firmie pracują Życzliwi ludzie, nastawieni na rozwój, idealnie wykorzystują własny potencjał na zajmowanych stanowiskach. To pokazuję, że w firmie Concepcion Sp. Z o.o. właściciel ma ogromną świadomość biznesową. Jestem pod wrażaniem różnorodnych, ciekawych osobowości pracowników firmy, atmosfery pracy, sposobu komunikowania i szacunku do pracownika. Życzliwość w moim odczuciu powinna na stałe gościć w polskim biznesie. Gratuluję całemu zarządowi i zespołowi Concepcion Sp. Z o.o. Łączę wyrazy szacunku Tomasz

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Concepcion Sp. z o.o.?

Rozmowa

Powiedz coś o sobie, 5 cech co planujesz + pytania merytoryczne. Jeśli twoje doświadczenie jest adekwatne do aplikacji nie powinnaś /eś mieć problemu z odpowiedzią. Ogromny minus dla firmy za brak informacji zwrotnej o wyborze innego kandydata. Brak feedbacku w firmach na pewnym poziomie jest mega słaby. Rekrutacja, z szacunku do kandydata powinna zawierać odpowiedź zwrotną.

Obecny pracownik

Oczywiście, że to pomówienia, wymysły i kłamstwa. Nikt nie ma skwaszonych min, pracownicy ze soba współpracują a Zarząd firmy wspiera pracowników i to nie tylko w sprawch zawodowych ale niejednokrotnie również w prywatnych. Oczywiście- każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania na forach ale chociaż wtedy pisz prawdę a nie koloryzujesz niestworzone rzeczy...

Beata

To dobrze dla was czy dla niej? ;p A widzisz z tej perspektywy to całkiem inaczej wygląda. Zastanawiam się czy w trakcie pracy były tego typu niezadowolone osoby zauważane? Nie dało rady im jakoś dopomóc? :(

Długoletni pracownik ;)

Mowia wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;) pracuje w firmie już kilka lat i miałam okazje poznać wiele współpracowników-niestety opinie ktore znajduja się poniżej nie odzwierciedlają tego co jest w naszej firmie! Zwrócenie uwagi pracownikowi na temat źle wykonywanej pracy, niewywiązywanie się ze swoich obowiazkow nie uważam aby podlegało pod mobbing!Są to poważne oskarżenia i osoba wypisująca takie brednie powinna pięć razy się zastanowić!Gdyby praca była wykonywana starannie i należycie nie doszłoby do zaistniałych niektórych błędów!Ktoś,,naważył piwa,, i zawinął nogi!-my musimy teraz sprostać powierzonym zadaniom i zatroszczyć się o naszych klientów!Firma dba o swoich pracowników nie tylko pod kątem zapewnienia stanowiska przy biurku i odpowiednich narzędzi do pracy!-dba i wspiera w Twojej prywatnej strefie!Osobiście doświadczyłam duże wsparcie związane z moimi ,,domowymi problemami,,.Każdy ma prawo wypowiedzenia swojej opinii-pozytywnej czy negatywnej.Zanim się wypowiesz to przeymysl i napisz prawdę a nie historie wyciągasz z rękawa.Potencjalnych kandydatów zapraszamy na spotkanie do nas ;)

Katarzyna K.

Na miejscu firmy zgłosiłabym takie pomówienia w odpowiednie miejsce. Pracuję tu ponad rok i nie odczułam żadnego mobbingu, jak również mam możliwość chodzenia do toalety, nawet uwierzcie, nie muszę pytać się przełożonych o wyjście do niej. Komentarz dotyczący toalety, nie jest komentarzem owianym kulturą, zastanowiłabym się czy ten „były pracownik” jest tak doskonały, bo jeśli ktoś chce już napisać jakąś opinie, warto byłoby posiadać przyzwoity zakres słownictwa. Osoby te w sposób bezczelny konfabulują i wypisują bajki – jednak takimi bajkami nie dorównają Ezopowi (całe szczęście).

Nie polecam pracy w tej firmie. Pani Monika mobbinguje pracowników, dla niej zmiany przepisów z korzyścią dla pracownika się nie liczą. Wszędzie kamery śledzą Twój ruch, nie ma wzajemnej pomocy pomiędzy pracownikami bo są rozliczani akordowo. Rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja. Co do samej księgowości, pozostawia wiele do życzenia.. . odradzam szanującym się księgowym i klientom.

Obecny pracownik

Bzdury kompletne wypisujesz!!! Już dłuższy czas pracuje w tej firmie i nie odczułam NIGDY żadnego mobingu od żadnego z przełożonych! Halo! żyjemy w XXI wieku i nie słyszałam o firmie w ktorej monitoringu by nie było... widocznie miałaś cos stale na sumieniu skoro tak ci przeszkadzala kamera... Co do Twoich wypisywanych kolejnych bzdur... o pomoc zawsze można się zapytać innych pracowników - ja nigdy nie zostałam sama z żadnym tematem ani ksiegowym ani podatkowym- ale wiesz to trzeba bylo ruszyć "4litery" do pokoju obok i sie zapytać a nie zapewne pracować "na czuja" i z niewiedzy robić błędy, które inni po Tobie naprawiają a później masz czelność wypisywać na forach jak to źle Ci sie w Concepion pracowało... brak słów na takie postępowanie...

Maryna Khanko

Z całego serca polecam współpracę z CONCEPCION. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pracy każdego z pracowników. Zawszę mi wszystko tłumaczą i dają odpowiedzi na każde moje pytanie jak mailowo tak i przez telefon (a jest ich sporo, bo jestem z Białorusi i kompletnie nie znam się na prawie polskim). Nigdy nie namawiją mi na dodatkowe usługi. Odwrotnie, nawet mają zniżki dla tych kto płaci na czas:) Naprawdę cieszę się,  że wybrałam CONCEPCION i nie chcę nic zmieniać.

@Maryna Khanko

Pani Maryno taka Pani zadowolona, proszę sprawdzić swojej dokumenty ksiegowe, to się okaże, czy ma się Pani z czego cieszyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Concepcion Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Concepcion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concepcion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concepcion Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concepcion Sp. z o.o.