Opinie o Green Metals Poland Sp. z.o.o w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Metals Poland Sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Green Metals Poland Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Metals Poland Sp. z.o.o w Wałbrzych

Kandydat Nowy wpis

Nie kompetentna firma razem z kadrą zarządzająca. Wysłałem CV dwa tygodnie temu na dane stanowisko pracy oferowane przez firme. Dostałem powiadomienie że pracodawca otworzył moją apliakcje. Finał taki że do dnia dzisiejszego cisza kompletna. Nawet jaśnie państwo z dykty i kartonu nie potrafią odpisać a tym bardziej oddzwonić czy pozytywnie czy negatywnie rozpatrzyli moją kandydature. Brak jakiejkolwiek kultury i kompetencji a przede wszystkim zasad dobrego wychowania. Nie polecam omijać szerokim łukiem. Jak tak traktują przyszłych pracowników to potem nie powinni być zdziwieni że nie ma ludzi do pracy i że jest płacz. Jeszcze raz nie polecam. Jak już na początku zaczynają sie przysłowiowe ( hocki-klocki) to już sobie wyobrażam przyszłą współprace.

Rick dangerus Nowy wpis
@Kandydat

Hmm jako były pracownik, pieniądze małe, zasada 5s???? to jest ogonie śmieszne ale dużo pisania, łazisz w tym kasku latem pocisz się zimą przywiera do czaszki. Atmosfera? Zarobisz 100zł więcej od innych to tak jak byś był kierownikiem

lukas Nowy wpis

jakie są zarobki

Czy w Green Metals Poland Sp. z.o.o zatrudniani są obcokrajowcy?

chuck

Moim zdaniem jest to Firma ktora nie jest godna polecenia kierownik sadysta jak ma zly humor to do wszystkich sie sadzi(jesli sie chcesz z czegos wytlumaczyc przerywa ci i mowi ze nie masz racji nawet nie wysluchujac do konca zero kultury) Ogolnie nie polecam bo w takich warunkach nie da sie normalnie pracowac i te zastraszanie na kazdym kroku ze Cie zwolni zenada

GreenMetalsPoland
@chuck

Pragniemy zapewnić, że wszelkie kwestie personalne rozpatrywane są w zdecydowanej większości indywidualnie. Stąd też zapraszamy zainteresowanych do kontaktu bezpośrednio w siedzibie w Wałbrzychu lub Legnicy lub pośrednio za pomocą telefonu bądź maila. Nie odpowiadamy też za komentarze pozbawione konkretów i pozostawione bez podpisu. Rozumiejąc wszystkie powyższe czynniki pozostajemy do dyspozycji dla obecnych, przyszłych i już z nami nie współpracujących pracowników. Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

testosteron
@GreenMetalsPoland

A ty gorczyca dalej jesteś (usunięte przez administratora) i nie widzisz kogo masz w firmie hahaha.Powiedz jak można mieć pracowników (usunięte przez administratora) Albo może lepiej opowiedz jak awansowałeś na managera, pracując wcześniej jako odzwierny na szlabanie w Toyocie?Hahahaha żenada.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Green Metals Poland Sp. z.o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Green Metals Poland Sp. z.o.o? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rekin

Zwalniają się po trzy razy i wracają po paru miesiącach xD

Czy jest możliwość pracy w Green Metals Poland Sp. z.o.o na część etatu?

Palikot

Tak na 3/4 minus 1/2

Teresa
@Palikot

Czyli na ile w końcu, bo nie rozumiem Twojego wpisu...

Palikot
@Teresa

Idź powiedz ze chcesz najniższa krajową a reszta pod stołem, Boże skąd się biorą tacy ludzie

Czy w Green Metals Poland Sp. z.o.o są szkolenia zewnętrzne?

Sponiewierany

Tak, a szczególnie liczy się strzelanie z ucha

@Sponiewierany

Ty tak na poważnie? Nie umiesz normalnie odpowiadać że nie ma szkoleń? Dają coś dodatkowo do wypłaty? Benefity albo premie? Bo przydałoby mi się takie info ;)

Sponiewierany
@Marek

Nie na niby, najlepsi są tacy pracownicy, jeszcze nie zaczął pracować a już dodatki i benefity liczy. Przyjdź wykaż się i dopiero idź po podwyżkę, dodatki, benefity i trzynastki

stary
@Marek

Dają ale nie na początek

Bolek

A gdzie jest wapanialy Pan MarcinAntczak który to tak wspaniele bronił dobrego imienia firmy gmpl? Czyż by się zwolnił z tak dobrej pracy?

Lolek
@Bolek

Pan Marcin Antczak już tam nie pracuje ponieważ postawił na rozwój osobisty doszkalanie się oraz normalne warunki pracy,"Mądry ucieka z tonącego statku,głupi zostaje w nim i idzie na (usunięte przez administratora)

Tolek

https://24jgora.pl/artykul/czolowe-zderzenia-w/1144698 Znowu wypadek z udziałem auta gmpl.pl z Wałbrzycha, w Jeleniej Górze parę lat temu przewrócił się ich hakowiec na rondzie, później kierowca ciężarówki najechał na tył auta w którym była kobieta z dziećmi również wylądowali w szpitalu. Rok temu kierowca ich busa na A4 wjechał pod tira kasując busa mając szczęście że przeżył, no i teraz to. Kierowcy w tej firmie jeżdżą przemęczeni, gdzie inspekcja pracy, inspekcja transportu drogowego?? Widząc ich auto w lusterkach lepiej uciekać z drogi

N
@Tolek

I... Przeżyłeś życiową porażkę że nie pracujesz już w GMPL? Może zacznij żyć własnym życiem, zajmij się rodziną, do GM nigdy już nie wrócisz, na szczęście!

Do Tolka
@Tolek

Skoro jesteś tak dobrze poinformowany to powinieneś wiedzieć ze ten wypadek nie był z winy kierowcy gmpl.pl. Jechałem ta droga i byłem świadkiem wypadku a zawiniła czarna Honda...

No
@Do Tolka

Trzymał odpowiednią odległość i wjechał w auto?

No
@Do Tolka

Siedziałeś mu pewnie na kolanach że tak dobrze widziałeś to auto, tak to jest jak w czasie jazdy ogląda się FB

Andriej
@Tolek

To nie przemęczenie to potwierdza tylko co pisał już ktoś na górze że pracują tam alkoholicy i narkomani tyle w temacie

@Andriej
@Andriej

Можна пити, як на сході

Były klient
@No

To chyba jest prawda bo sam miałem kiedyś sytuację że kierowca gmpl wjechał we mnie na terenie firmy cofając!! Zamiast patrzeć jak cofa to siedział wpatrzony w telefon, ten kierowca z gmpl to porażka dodam tylko że to taki młody lepek co chyba dopiero prawo jazdy zrobił.

Jan
@Były klient

A to nie łepek, ona tak wygląda jak szczurek i wszystko wie najlepiej

Obserwator
@N

Puchu marny o ksywie N ćpunie nie reformowalny, ja bym tam nawet w życiu podania nie złożył... Za takie pieniądze w brudzie i smrodzie robić z siebie niewolnika to należy tylko do ciebie i tobie podobnym gamoniom pa.

Zofia
@Obserwator

Widzę, że nie masz zbyt dobrego zdania na temat pracodawcy, jakim jest Green Metals. No ale miej proszę na uwadze, że wysokość wynagrodzenia ta akurat kwestia bardzo indywidualna. Powiedziałeś, że w życiu nie złożyłbyś tam podania - to skąd to zainteresowanie firmą?

Dr. Dolittle
@Zofia

Pewnie z opowieści i z legęd

hołek

niema co opiniować kłamstwo na każdym kroku jeśli chodzi o odbiór metali filipek wysyła cenniki a nie odbiera telefonów natomiast marcin obiecuje odbiór kontenerów i nie potrafi ich odebrać przez miesiądz jednym słowem bajzel i kłamstwo na każdym kroku za plecami p.Sławka

Nareszcie
@hołek

Dobrze, że się zwolniłeś co to znaczy "miesiadz"? Pisać nie umie a wypowiadać się chce

Zbigniew
@Nareszcie

Co (usunięte przez administratora) zapiekła Filipek? Ty się nawet do tarcia chrzanu nie nadajesz a co dopiero na jakieś kierownicze stanowisko albo zarządzanie ludźmi, buahahaha. Byłeś jestem i będziesz nikim, pamiętaj że karma do ciebie wruci ty ruro bardaszana dzbanie kruchy...

Sasza

Za te pieniądze pracownicy ze wschodu byli by zadowoleni, z Polszy już nie koniecznie

Czy Green Metals Poland Sp. z.o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nadgorliwcy

Są tacy co pracują po 8godzin, ale są i też tacy co pracują po 12 godzin i 4 soboty do tego potrafią i im mało, i tak się psuje spokojna pracę

Shalashaska

Nie polecam jeden wielki (usunięte przez administratora) nikt nad niczym nie panuje, ostatnio czekałem 2 godziny na bramie żeby oddać złom,i zawrucilem. Z pewnych źródeł wiem że pracują tam sami narkomani i alkoholicy, podobno nie jeden tam w czasie pracy jest pod wpływem tych specyfików.

Lacky

@Tadek
@Tadek

Wójek??

Mieczyslaw

Czy ciepłe posiłki regeneracyjne są dostarczane również vege?

Kolega Mieczysława
@Mieczyslaw

Tak są vege , i też posiadamy inne warianty.

Daniel

Za to warto dodać, że to dobry pracodawca a atmosfera fajna w pracy więc jeśli charakter pracy komuś odpowiada to warto tu być.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Green Metals Poland Sp. z.o.o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Były czopek

Nie, nie istnieje

tuśho

słyszałem że z wysokiego stanowiska wylatuje się z większym hukiem

złomnik

czy osoba odpowiadająca za ceny skupu złomu jest wykwalifikowanym handlowcem ? bo to co teraz sie dziej to jakaś masakra co robi się z firmami oddającymi złom w ilościach hurtowych

Czarek

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

mała kasa duże boki
@Czarek

a co mają do tego notowania ?

MarcinAntczak

Szanowny użytkowniku "Administrator" po takich właśnie wpisach widać jasno podejście agencji PR do swoich klientów. Ktoś nawet nie zadał sobie trudu by sprawdzić kiedy faktycznie coś ostatnio publikowaliśmy. A na pewno nie byto to wspomniane 3 dni. Tak więc albo ktoś się nie przyłożył do obsługi (zakładam, że klientem jest tutaj portal GoWork) albo ktoś jeszcze inny chce wywołać sztucznie ruch n stronie. Bo nie sądzę aby Administrator portalu używał takiego samego stylu wyglądu jak każdy użytkownik mogący użyć podpisu "Administrator" właśnie. "Zachęcamy i zapraszamy do merytorycznych dyskusji bo tylko takie mogą wnieść konstruktywne opinie na nasz temat, a zainteresowani wówczas dowiedzieć się mogą czegoś więcej o naszej działalności. Z pozdrowieniami, Marcin Antczak Specjalista ds. marketingu i zakupu złomu metali kolorowych GREEN METALS POLAND Sp. z o.o. ul. Długa 48, 58-309 Wałbrzych +48 604 559 091 e-mail: antczak@gmpl.pl www.gmpl.pl

MarcinAntczak

(usunięte przez administratora) lenina - nie bardzo rozumiem... Jeśli mówimy o firmie Green Metals Poland to jak najbardziej dla nas miasto ma znaczenie, a lokalny rynek współpracuje z nami stale. Poza tym biorąc pod uwagę nasze działania skupione także wokół Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomocznej, a także innych dużych firm i mniejszych dostawców to należy zauważyć, że cieszymy się dobrą opinią. To zaś sugeruje, że jesteśmy potrzebni i jak najbardziej nasza obecność ma znaczenie dla lokalnego przemysłu i rynku. Ale prawdą jest, że nie afiszujemy się z tym zbytnio więc Szanowny Użytkowniku (usunięte przez administratora) lenina mogłeś o tym nie wiedzieć :) PS. No chyba, że (usunięte przez administratora) lenina to nasza konkurencja :) W razie czego pozdrawiamy konkurencję! :) Z serdecznymi pozdrowieniami, Marcin Antczak Specjalista ds. marketingu i zakupu złomu metali kolorowych GREEN METALS POLAND Sp. z o.o. ul. Długa 48, 58-309 Wałbrzych Mobile: +48 604 559 091 e-mail: antczak@gmpl.pl www.gmpl.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Green Metals Poland Sp. z.o.o - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Green Metals Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Green Metals Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Green Metals Poland Sp. z.o.o