Green Metals Poland Sp. z.o.o

Wałbrzych

Opinie o Green Metals Poland Sp. z.o.o

Iwona

Pracujesz w Green Metals Poland? Co uważasz za największy plus pracy w firmie? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia.

yo

Wiadomo czy atmosfera teraz odpowiada każdemu? Dzięki

GreenMetalsPoland

Dziękujemy za zwrócenie uwagi odnośnie problemu z dodzwonieniem się do nas. Proszę jednak zwrócić uwagę, że na naszej www.gmpl.pl/kontakt znajdują się telefony do m.in: 1. Ogólnego telefonu dla Oddziału w Wałbrzychu; 2. Ogólnego telefonu dla Oddziału w Legnicy 3. Kierownika Operacyjnego 4. Koordynatora ds. Zakupu złomu stalowego 5. Koordynatora ds. Zakupu złomu metali nieżelaznych Tak więc statystycznie nie jest możliwe by któryś w tych telefonów nie odebrał połączenia. Przedmówca musiał mieć najwyraźniej sporego pecha lub dzwoniono do nas w nocy. Zapewniamy stałą obsługę dla nowych i obecnych Klientów zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego odwiedzania nas w Wałbrzychu i Legnicy. Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o

Alibaba

Dodzwonić się do nich graniczy z cudem.... nie odbierają w ogóle telefonów. .. po kilka razy dzwoniłem i nic z tego , śpią tam ? czy co?... numer telefonu wzięłem z ich strony ....

GreenMetalsPoland

Odpowiadając na Państwa widoczne zainteresowanie warunkami zatrudnienia w naszej Firmie pragniemy zapewnić, że w trosce o zachowanie ochrony danych osobowych i dbając o dobro naszych współpracowników informacje te są niejawne. Prawdą jednak jest, że dokładamy starań, aby wszyscy pracownicy czuli się odpowiednio usatysfakcjonowani finansowo względem wykonywanych obowiązków. Wypłaty realizujemy zawsze w terminie, a częstą praktyką jest, że wcześniej. Oczywiście po szczegóły zapraszamy indywidualnie do siedziby w Wałbrzychu przy ulicy Głównej 48. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko kierowcy. Wszelkie ogłoszenia zamieszczamy na łamach naszej strony www.gmpl.pl/kariera Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

coś mało

jak usłyszałem 1600zł to jakoś nie bardzo

zooro

u Chińczyka za kauflandem taka jest prawda mało kto wie że tam jest gmpl no i dobrze ja się nie inwestuje w reklame to tak jest ale na mieście opinie raczej nie są pochlebne i jest ok

xxx

To, że oferty wiszą w pośredniaku kilka miesięcy nie jest winą firmy, tylko pośredniaka, który niczego nie aktualizuje i nie nanosi zmian.

ddr
@xxx 23.09.2015 09:17

czasy niestety się zmieniły ludzi zainteresowanych praca brak ,dzisiaj znalesc dobrego operatora lub kierowce to jak wygrać w totolotka ,mieliście dobrych pracowników to wydziwialiście ,to niestety pozostały tylko tanie widły z obi do ładowania złomu

blabla

na pośredniaku jest jakaś oferta,w tym roku było kilka ,wisiały kilka miesięcy

znafca

jak juz cos to Sąd rejonowy, konsekwencje ? Sad nie udostepnia danych z IP takie jest prawo wypowiedzi, no chyba ze ktos komus grozi pozbawieniem zycia

Admin

Informuję iż decyzją kancelarii prawnej GMPL oraz administratora strony wszelkie treści obraźliwe, kłamliwe, o podłożu seksualnym będą usuwane. Po za tym sprawa jest w toku, dochodzenie trwa, temat oddany w ręce prawnika i zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne przez sąd okręgowy.

cccp

gdzie się podziały ostatnie wpisy chyba kogoś mocno zabolały ale lemingi tak mają

do hwd osła

Gościu jesteś porażający... Student psychologii piszący "klijęci" Współczuje przyszłym pacjentom (klientom) I polecam najpierw podstawówkę gdzieś wieczorowo skończyć zanim zaczniesz bzdury pisać... a zamiast telefoniku z internetem słownik ortograficzny. Twój afekt dotyczący odbytu i ust sugeruje dysfunkcję seksualną i obsesję na tym punkcie..... Koledzy po fachu nie podpowiedzieli ? Chyba że po prostu lubisz taplać się w gównie .... ewentualnie trudnisz się asenizacją i po prostu nosisz pracę do domu :)

szukaj dalej

Szukaj dalej a znajdziesz Piotrek... ciepło ale nie gorąco. Dziękujemy za rozwìązanie problemu.

przydupas

Irek jak byś po znajomości nie dostał tej roboty to byś na strefie zasuwał jak każdy inny, no ale za przyłącze dostałeś fuche hehe a teraz ważny chodzisz.. szkoda gadać

Nielegalny biznes u pana Homar

Odpuść sobie Piotrek. Jesteś za krótki i walczysz z wiatrakami!!

cccp

święte słowa

kolo polopirynki

polopirynka Ty już lepiej nie wzywaj nikogo do biura. My powiemy jak jest tutaj aneksy -10% do umowy kto nie podpisał zwolniony dziękuje.

Polopiryna

Panie " hdwcccp" widać ,że Twoje życie towarzyskie jest bardzo urozmaicone i barwne skoro masz czas aby zawracać sobie czas w nowy rok o 7 rano. Bardzo mnie to rozbawiło i tylko potwierdza fakt iż jesteś zakompleksionym łbem , którego zawsze męczyli w szkole a przed klawiaturą komputera czujesz się bardzo silny. Skoro masz tak dużo zastrzeżeń do tej firmy o po co utrzymujesz , bądź utrzymywałeś z nią kontakt lub współprace. Jest tyle ciekawych firm , które na pewno zadowolą Twoje zakompleksione wymagania. Tak na koniec to współczuje Tobie i radzę iść do jakiegoś specjalisty skoro Twoim życiowym celem stało się pisanie takich bzdur. Żal mi Ciebie. A do wszystkich , którzy tutaj wchodzą aby zaczerpnąć informacji na temat tej firmy to zapraszam do firmy i na pewno udzielone zostaną trafne odpowiedzi. Nie ma firm idealnych w każdej jest coś złego a jak ktoś szuka pracę i sugeruje się tymi wypocinami co piszą tutaj to na pewno długo nie znajdzie. Przekonaj się sam na swojej skórze jak to jest i sam ocenisz. Pozdrawiam.

CCCP

Poco wypisujecie głupoty jest tyle pracy w polskich firmach za lepsza kasę , tylko się rozejrzeć

staryklijent

mimo super wymogów i przestrzegania przepisów, jak mogą to zarobiają na trefnych towarach za przyzwoleniem szefów czy manegównogierów, jak typowy skup bambra na wiosce, ale to tylko biznes i zadowolenie klijenta hahahahaha

złomwsadowy

wałbrzyskie gmp to wcześniejsze mrg grupy Sholz, oczywiście po przebudowaniu, dofinansowaniu, potrojeniu żółtych w kit biurowych fachowów, którzy tylko mają na celu podlizywanie się Panom na górze kosztem innych, wymyślaniem absurdalnych obowiązków i instrukcji(jakby pracowali tam sami niepełnosprytni z dofinansowaniem z pefron i z zespołem downa-A TAK NIE JEST!!!), tworzeniem umów o prace (z super premią-pułapka) dzieki którym w razie w CZŁOWIEK ma lipe!!!!!

chuck

Moim zdaniem jest to Firma ktora nie jest godna polecenia kierownik sadysta jak ma zly humor to do wszystkich sie sadzi(jesli sie chcesz z czegos wytlumaczyc przerywa ci i mowi ze nie masz racji nawet nie wysluchujac do konca zero kultury) Ogolnie nie polecam bo w takich warunkach nie da sie normalnie pracowac i te zastraszanie na kazdym kroku ze Cie zwolni zenada

@chuck 19.12.2014 10:01

Pragniemy zapewnić, że wszelkie kwestie personalne rozpatrywane są w zdecydowanej większości indywidualnie. Stąd też zapraszamy zainteresowanych do kontaktu bezpośrednio w siedzibie w Wałbrzychu lub Legnicy lub pośrednio za pomocą telefonu bądź maila. Nie odpowiadamy też za komentarze pozbawione konkretów i pozostawione bez podpisu. Rozumiejąc wszystkie powyższe czynniki pozostajemy do dyspozycji dla obecnych, przyszłych i już z nami nie współpracujących pracowników. Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

praca po znajomosci

piro zostałeś oszukany i okłamany, jakie wieloletnie doświadczenie ? te marne 4 lata ? dynamicznie rozwijająca się firma ? oddziały Lubań, Dzierżoniów, Wrocław, zamknięte ludzie pozwalniani. To jest ta dynamika rozwoju ? jeśli tak to ta osoba co Ci to mówiła musi być niezrównoważona psychicznie. Uczciwość i solidność błagam haha. Sprzęt w firmie uwaga na Fuchsa z połamanym ramieniem nie podchodzić pod niego bo ten plastykowy hełm nie pomoże

pwm

"Bardzo rodzinna firma" to można usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej, kolega złamał bark i dostał odrazu wypowiedzenie z pracy. Bo przecież on już sprawności nie odzyska a kaleków nie potrzebują

złomiarz

jestem klientem gmpl od około roku i musze powiedzieć że jestem bardzo usatysfakcjonowany, z kasą nie ma problemu a Pan kierownik kolorów niczym kurier rozwiązuje wszystkie problemy, jest bardzo zaradny zawsze można sie z nim dogadać, takich ludzi tam trzeba

no abstynent

cooper
@no abstynent 25.08.2014 19:50
Lucek też był dobrym pracownikiem a nawet bardzo dobrym, no ale co stał sie niechlujny w jeden dzień i go zwolniono...

Lucek był naprawdę w porządku gość, ale był pazerny i chciał zrobić synalkowi dobrze i zrobił, ale potem dostał kopa bo głupi... Każdy wymaga by pracodawca był lojalny wobec pracowników, a pracownik ma lojalność w pupie.

bez zębów

wystarczy spytać pracowników sami powiedzą, zresztą jak oni wyglądają żeby nie mieć zębów na przodzie ?

obserwator rynku

Jak nazwalibyście pracodawcę, który kilka oddziałów zamyka w ten sam sposób, nie informując pracujących tam ludzi, że tak będzie a wręcz udając, że wszystko jest w porządku? I zabrania komukolwiek z pracujących w oddziale głównym informowania o tych planach najbardziej zainteresowanych czyli tych, którzy będą zwolnieni? Jak nazwalibyście pracodawcę, który próbuje wyręczyć się kierownikami, by poinformowali o zwolnieniu choć to nie kierownicy zatrudniali? Jak nazwalibyście pracodawcę, który z wypowiedzeniami wysyła pracownika bo sam nie ma odwagi? Ja też go tak nazwałem. Kłamstwa i obłuda to motto przewodnie firmy. I nieumiejętność dostosowania się do konkretnego rynku. Stąd te likwidacje oddziałów, chyba już 4, kolejny w kolejce. A czy Wałbrzych przetrwa przy takiej polityce i ignorancji? W handlu CENA to podstawa.

obserwator
@cooper 11.09.2014 17:19
Podstawa w handlu mój kolego to UCZCIWOŚĆ i lojalność wobec pracodawcy i klientów, nic ci nie dadzą wysokie ceny, gotówka, czy...

a jak to się ma do Lubania i zwolnionych z stamtąd ludzi ?

joooooo
@obserwator 11.09.2014 19:42
a jak to się ma do Lubania i zwolnionych z stamtąd ludzi ?

za duży koszt a za małe zyski. Przedawkowali.

nowy

nie polecam, bardzo nie miła atmosfera, ciekawe o co jutro kierownik będzie miał pretensje

pracowałem

Złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie pracowałem krótko bo mnie bardzo szybko zwolniono

Tym całym Green Metalem to już na poważnie powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy. Żeby któryś raz z rzędu kolejna osoba lądowała w szpitalu ? to nie praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ile człowiek może wytrzymać przerzucając po kilka ton dziennie ręczenie na magazynie kolorów. A na placu to samo ludzie po kilkanaście procent uszczerbku na słuchu mają, z sąsiednich bloków skarżą na hałas a co dopiero na placu tu wytrzymać. Były przeprowadzane testy na poziom hałasu, wyszły oczywiście o dużo za duże !! powinno to być podane na tablicy informacyjnej ale oczywiście przebiegły pan MANAGER schował do głęboko do biurka żeby firma nie musiała ludziom płacić za utratę zdrowia.

manager

Tym całym Green Metalem to już na poważnie powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy. Żeby któryś raz z rzędu kolejna osoba lądowała w szpitalu ?(usunięte przez administratora)

yagi

ale co ma do tego że stracił prawko na B jak sąd mu zwrócił resztę kategorii żeby mógł wykonywać prace. Puknij się ty człowieku w ten łeb zanim coś napiszesz. Bo niby coś wiesz a nie wiesz.

manager

a mam umieścić kopie wyroku sądu który pokazuje że pracownik jest niewinny ?

abstynent
@manager 08.01.2014 20:02
a mam umieścić kopie wyroku sądu który pokazuje że pracownik jest niewinny ?

manager piszesz że kierowca któremu zabrano prawo jazdy jest nie winny ... czyli w momencie badania alkomatem był trzeźwy ??? Osiołku zabrali ci prawo jazdy na wszystkie kategorie ale po rozprawie sądowej ograniczyli karę tylko do kategorii B bo jechałeś pijany osobówką ... szkoda mi cię ale nie wypisuj kłamstw ...

sprawiedliwość

goo
@sprawiedliwość 13.12.2013 19:03
Firma nie dawno przegrała proces z byłym pracownikiem, teraz mają do wypłacenia kilka tyś zł odszkodowania....

A to ciekawe? Ale z tego co ja słyszałem to pracownik stracił prawa jazdy kat. B - jechał pod wpływem alkoholu! Chyba lepiej zapłacić kilka tys. niż męczyć się z pracownikiem pijakiem. Ja osobiście oddałbym te kilka tys. w zamian za zwrócenie prawka i oczyszczenia się ze wstydu. Ale co tam ma kasy jak lodu.

@goo 08.01.2014 19:44

Goo Szkoda, że kadry zarządzającej nikt nie sprawdza alkomatem, bo dzień po "kolacjach biznesowych" nie jeden z pewnością straciłby pracę a o prawku już nie wspomnę... Ale lepiej oceniać kierowcę niż spojrzeć z boku na swoje czyny.

worker

cooper- Skoro GMPL to taka fajna firma, to dlaczego pracowałeś tam "bardzo krótko"? Z mojego punktu widzenia: duże wymagania, mało szacunku, dużo pracy, mało pieniędzy.

oh noo

cooper
@oh noo 01.11.2013 17:01
copper jak Cie to nie interesuje to nie wchodź tutaj. Pomyliłeś fora,to forum jest do oceny pracodawców...

oh noo Pracowałem w GMPL bardzo krótko, ale nie mogę powiedzieć złego słowa o kierownikach. Obecnie tylko handluje z GMPL, ale masz rację, że to jest forum dla pracowników:)

Barabasz
@oh noo 01.11.2013 17:01

Oh noo-"copper jak Cie to nie interesuje to nie wchodź tutaj. Pomyliłeś fora,to forum jest do oceny pracodawców" - oh noo pracodawcę można ocenić także z perspektywy klienta i patrząc na te opinie (byłych pracowników zwolnionych za pijaństwo i niedbalstwo) jest to ocena wysoce OBIEKTYWNA.

copper

Mnie jako klienta interesuje cena, gotówka i jakość usług, a nie kawa czy herbata. A jeśli pracownikom Green nie pasuje praca to zawsze mogą zmienić lub wyjechać za granicę w poszukiwaniu lepszej pracy jak to zrobiło kilka milionów obywateli RP. Dziękuję.

oh noo

copper nie masz racji, widać że nie masz z firmą do czynienia. Firma zwalnia pracowników, są w niej cięcia budżetowe nawet zabrali kawę pracownikom jak by nie wiadomo ile mieli na tym zaoszczędzić. Firma absolutnie nie licząca się z pracownikiem. Ciągle narzekania jak to ciężko i pretensje do pracownika

copper

Firma solidna i zawsze ma gotówkę.

rysiu z klanu

anonim - 2013-06-02 14:23:34 ja- czy nadal pracujesz w Green Metals? mam zamiar tam aplikować...Jakie obecnie są tam warunki dla nowych pracowników? Dalej zatrudniają na normalne umowy? ciekawią mnie stawki dla "nowicjuszy". Są kursy, i szkolenia, bo nie mam zbyt dużego doświadczeniana jakie stanowisko chcesz się przyjąć ?

zmieszany

mor...

ja

Zostaw opinię o Green Metals Poland Sp. z.o.o - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Metals Poland Sp. z.o.o