Opinie o Green Metals Poland Sp. z.o.o w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Metals Poland Sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Green Metals Poland Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Metals Poland Sp. z.o.o w Wałbrzych

Iwona

Pracujesz w Green Metals Poland? Co uważasz za największy plus pracy w firmie? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia.

xl
@Iwona

nie ma plusów

MarcinAntczak
@xl

Cóż - dziękujemy za opinię. I jednocześnie żałujemy tak niskiej oceny nie popartej żadnym argumentem. Pani Iwonie - prawdopodobnie pracownikowi serwisu GoWork także należy się podziękowanie za tworzenie zaczepnych wiadomości :) Jesteśmy otwarci na dyskusje i rzeczową wymianę zdań. Nie można ot tak powiedzieć - "brak plusów" bez żadnego słowa wyjaśnienia i pomijając brak logiki w tejże wypowiedzi. No chyba, że Użytkownik "xl" to także pracownik tego serwisu i ktoś się z nami drażni. Tak czy inaczej zachęcamy do kontaktu i współpracy. Z serdecznymi pozdrowieniami, Marcin Antczak Specjalista ds. marketingu i zakupu złomu metali kolorowych GREEN METALS POLAND Sp. z o.o. ul. Długa 48, 58-309 Wałbrzych Mobile: +48 604 559 091 e-mail: antczak@gmpl.pl www.gmpl.pl

yo

Wiadomo czy atmosfera teraz odpowiada każdemu? Dzięki

GreenMetalsPoland

Dziękujemy za zwrócenie uwagi odnośnie problemu z dodzwonieniem się do nas. Proszę jednak zwrócić uwagę, że na naszej www.gmpl.pl/kontakt znajdują się telefony do m.in: 1. Ogólnego telefonu dla Oddziału w Wałbrzychu; 2. Ogólnego telefonu dla Oddziału w Legnicy 3. Kierownika Operacyjnego 4. Koordynatora ds. Zakupu złomu stalowego 5. Koordynatora ds. Zakupu złomu metali nieżelaznych Tak więc statystycznie nie jest możliwe by któryś w tych telefonów nie odebrał połączenia. Przedmówca musiał mieć najwyraźniej sporego pecha lub dzwoniono do nas w nocy. Zapewniamy stałą obsługę dla nowych i obecnych Klientów zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego odwiedzania nas w Wałbrzychu i Legnicy. Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o

Alibaba

Dodzwonić się do nich graniczy z cudem.... nie odbierają w ogóle telefonów. .. po kilka razy dzwoniłem i nic z tego , śpią tam ? czy co?... numer telefonu wzięłem z ich strony ....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Green Metals Poland Sp. z.o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

GreenMetalsPoland

Odpowiadając na Państwa widoczne zainteresowanie warunkami zatrudnienia w naszej Firmie pragniemy zapewnić, że w trosce o zachowanie ochrony danych osobowych i dbając o dobro naszych współpracowników informacje te są niejawne. Prawdą jednak jest, że dokładamy starań, aby wszyscy pracownicy czuli się odpowiednio usatysfakcjonowani finansowo względem wykonywanych obowiązków. Wypłaty realizujemy zawsze w terminie, a częstą praktyką jest, że wcześniej. Oczywiście po szczegóły zapraszamy indywidualnie do siedziby w Wałbrzychu przy ulicy Głównej 48. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko kierowcy. Wszelkie ogłoszenia zamieszczamy na łamach naszej strony www.gmpl.pl/kariera Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o.

GreenMetalsPoland

Pragniemy zapewnić, że wszelkie kwestie personalne rozpatrywane są w zdecydowanej większości indywidualnie. Stąd też zapraszamy zainteresowanych do kontaktu bezpośrednio w siedzibie w Wałbrzychu lub Legnicy lub pośrednio za pomocą telefonu bądź maila. Nie odpowiadamy też za komentarze pozbawione konkretów i pozostawione bez podpisu. Rozumiejąc wszystkie powyższe czynniki pozostajemy do dyspozycji dla obecnych, przyszłych i już z nami nie współpracujących pracowników. Sławomir Gorczyca Site Manager GREEN METALS POLAND Sp. z o.o

coś mało

jak usłyszałem 1600zł to jakoś nie bardzo

zooro

u Chińczyka za kauflandem taka jest prawda mało kto wie że tam jest gmpl no i dobrze ja się nie inwestuje w reklame to tak jest ale na mieście opinie raczej nie są pochlebne i jest ok

xxx

To, że oferty wiszą w pośredniaku kilka miesięcy nie jest winą firmy, tylko pośredniaka, który niczego nie aktualizuje i nie nanosi zmian.

ddr
@xxx

czasy niestety się zmieniły ludzi zainteresowanych praca brak ,dzisiaj znalesc dobrego operatora lub kierowce to jak wygrać w totolotka ,mieliście dobrych pracowników to wydziwialiście ,to niestety pozostały tylko tanie widły z obi do ładowania złomu

blabla

na pośredniaku jest jakaś oferta,w tym roku było kilka ,wisiały kilka miesięcy

znafca

jak juz cos to Sąd rejonowy, konsekwencje ? Sad nie udostepnia danych z IP takie jest prawo wypowiedzi, no chyba ze ktos komus grozi pozbawieniem zycia

Admin

Informuję iż decyzją kancelarii prawnej GMPL oraz administratora strony wszelkie treści obraźliwe, kłamliwe, o podłożu seksualnym będą usuwane. Po za tym sprawa jest w toku, dochodzenie trwa, temat oddany w ręce prawnika i zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne przez sąd okręgowy.

cccp

gdzie się podziały ostatnie wpisy chyba kogoś mocno zabolały ale lemingi tak mają

do hwd osła

Gościu jesteś porażający... Student psychologii piszący "klijęci" Współczuje przyszłym pacjentom (klientom) I polecam najpierw podstawówkę gdzieś wieczorowo skończyć zanim zaczniesz bzdury pisać... a zamiast telefoniku z internetem słownik ortograficzny. Twój afekt dotyczący odbytu i ust sugeruje dysfunkcję seksualną i obsesję na tym punkcie..... Koledzy po fachu nie podpowiedzieli ? Chyba że po prostu lubisz taplać się w gównie .... ewentualnie trudnisz się asenizacją i po prostu nosisz pracę do domu :)

szukaj dalej

Szukaj dalej a znajdziesz Piotrek... ciepło ale nie gorąco. Dziękujemy za rozwìązanie problemu.

przydupas

Irek jak byś po znajomości nie dostał tej roboty to byś na strefie zasuwał jak każdy inny, no ale za przyłącze dostałeś fuche hehe a teraz ważny chodzisz.. szkoda gadać

Nielegalny biznes u pana Homar

Odpuść sobie Piotrek. Jesteś za krótki i walczysz z wiatrakami!!

cccp

święte słowa

kolo polopirynki

polopirynka Ty już lepiej nie wzywaj nikogo do biura. My powiemy jak jest tutaj aneksy -10% do umowy kto nie podpisał zwolniony dziękuje.

Polopiryna

Panie " hdwcccp" widać ,że Twoje życie towarzyskie jest bardzo urozmaicone i barwne skoro masz czas aby zawracać sobie czas w nowy rok o 7 rano. Bardzo mnie to rozbawiło i tylko potwierdza fakt iż jesteś zakompleksionym łbem , którego zawsze męczyli w szkole a przed klawiaturą komputera czujesz się bardzo silny. Skoro masz tak dużo zastrzeżeń do tej firmy o po co utrzymujesz , bądź utrzymywałeś z nią kontakt lub współprace. Jest tyle ciekawych firm , które na pewno zadowolą Twoje zakompleksione wymagania. Tak na koniec to współczuje Tobie i radzę iść do jakiegoś specjalisty skoro Twoim życiowym celem stało się pisanie takich bzdur. Żal mi Ciebie. A do wszystkich , którzy tutaj wchodzą aby zaczerpnąć informacji na temat tej firmy to zapraszam do firmy i na pewno udzielone zostaną trafne odpowiedzi. Nie ma firm idealnych w każdej jest coś złego a jak ktoś szuka pracę i sugeruje się tymi wypocinami co piszą tutaj to na pewno długo nie znajdzie. Przekonaj się sam na swojej skórze jak to jest i sam ocenisz. Pozdrawiam.

CCCP

Poco wypisujecie głupoty jest tyle pracy w polskich firmach za lepsza kasę , tylko się rozejrzeć

Zostaw merytoryczną opinię o Green Metals Poland Sp. z.o.o - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Green Metals Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Green Metals Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Green Metals Poland Sp. z.o.o