Edu-Książka sp. z o.o.

Opinie o Edu-Książka sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Edu-Książka sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

mot

Luz był, przynajmniej kiedyś. Jak jest teraz to nie wiem. Jednak takie żarty z pracownika na niższym szczeblu są jakby nie było nie na miejscu. Ktoś zarabia grosze i choćby nie wiem co zrobił to i tak nie będzie zarabiał więcej, a przychodzi ktoś z zewnątrz i zarabia konkretne pieniądze tylko dlatego, że ktoś tam niżej pracuje i zarabia na niego.

@Ania
@mot

@mot przykład idzie z góry. Nie jesteś z zaprzyjaźnionej frakcji to musisz zachrzaniać za marne grosze, żeby inni mieli się za co bawić. Zmarnowany czas!

Justyna

Na mojego emaila nie doczekałam się odpowiedzi.

Katastrofa. Na przesyłkę czekam już jakiś czas, na maili automat odpowiada, natomiast jak się dzwoni nikt nie odbiera - 57minut czekałam na połączenie i zrezygnowałam. Na pewno już tutaj nie zamówię.

@Jagoda
@Kasia

@Kasia dokładnie. Pieniądze to wiedzą jak z człowieka ściągnąć, ale już jak jest problem to nawet nikt nie raczy oddzwonić czy odpisać. Masakra!!! Na włączali automatów i myślą, że wszystko tym załatwią. Omijać z daleka, chyba że masz dodatkową kasę, żeby kupić gdzie indziej i czekać na zwrot kasy.

Wiola
@Kasia

Kasiu, otrzymałaś już zamówienie?

Justyna
@Kasia

Jestem w podobnej sytuacji. Zamówiłam podręcznik dla syna, a więc sprawa dość pilna. Podobno realizacja zamówienia ok 2-3 dni robocze. Dziecko nie ma się z czego uczyć, bo czekam i czekam, a ksiązki brak.

toja

oddział w Błoniu to coś strasznego ludzie chowają się miedzy regałami żeby nie było ich widać i faktycznie to działa b o kierownictwo nie widzi przerwy w trakcie dnia, siedzenie po 40 minut w szatni, na stołówce- norma wizja umowy o prace, która się nie spełnia nie polecam

pszczółka
@toja

Może dlatego, że właśnie tyle na przerwie przesiadywałaś Cię tam nie zostawili? Bo z tego co wiem to najlepsi zostali. Ale najlepiej teraz wylewać swoje gorzkie żale w internetach. Przerwy są normalne po 30 min i strasznie nas z tym pilnują, zamykane szatnie i wogóle.

@pszczółka

Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że pracujesz tam teraz i uważasz siebie za jedną osobę z tych najlepszych, skoro Ciebie zostawili? ;p Powiedz tak szczerze jak Ci się tu podoba? Planujesz zostać na o wiele dłużej czy jednak to nie miejsce na całe życie?

@Ewelina

ja bym nie zostawał. nie zostalem i nie żałuję tego :)

@ktos

Nawet odrobinkę? ;) A dokąd w takim razie teraz się udałeś? W innej pracy jest Ci o wiele lepiej?

@ktos

Ja też nie żałuję. Polecam szukać coś lepszego. Z doświadczenia wiem, że można :)

@ktos

Dokładnie, lepiej szukać coś lepszego. Pokazuje to nawet kierownik magazynu, nazywając pracowników na zebraniu "narzędziem do jego wypłaty" :)

@Anonim

Z niego taki śmieszek / żartwoniś jest, tak? ;p

@Ewelina

Raczej wątpię żeby to było w formie żartu ^^

@Anonim

Aa... No dobra, bo to różnie bywa czasem, żartownisie też się zdarzają. Czyli tutaj raczej same formalne relacje? Luzu brak?

heh

Żałuję 4 lat tutaj. Brak możliwości rozwoju, kiepska atmosfera. Ludzie chcą rządzić a nie pracować. Po kilku latach kierownictwo zareagowało na alkoholizujacych pracowników. Z czystym sumieniem nie polecam. Oczywiście mówię o oddziale w Błoniu. To moja opinia merytoryczna. Pozdrawiam!

W
@heh

Zgadzam się w 100%

@W

W kontekście tego samego oddziału? Co do reakcji kierownictwa lepiej późno niż wcale, ale był jakiś konkretny powód tego, że zareagowali czy stało się to tak po prostu z dnia na dzień?

Firma Edu-Książka sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Poszukujemy Nauczycieli. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jak wygląda sprawa grafiku w Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka. Czy pracodawca idzie na rękę?

ktos

Grafik taki, że się pracuje w stałych godzinach. nie ma możliwości pracy zdalnej, a jeszcze zależy pod kogo się podlega, bo wtedy i z urlopem jest problem. Kiedy by się nie poszło, to jest źle, bo jeden dzień urlopu trzeba planować z tygodniowym wyprzedzeniem

Lidia
@ktos

A były jakieś rozmowy odnośnie tego by przerzucić się na pracę zdalną? Jak szefostwo podchodzi do tego tematu?

@ktos

Dziękujemy za opinię. Nawiązując do tematu urlopu, każdy dłuższy urlop wymaga wcześniejszego zaplanowania, co jest powszechne w naszej, jak i wielu innych firmach. W przypadku nagłego, 1-dniowego urlopu, zgodnie z Kodeksem pracy pracownikowi przysługują 4 dni urlopu na żądanie w każdym roku kalendarzowym.

@Lidia

oczywiście, szefostwo nie wyraża zgody na prace zdalna

@Edu-Książka sp. z o.o.

po co korzystać z urlopu na żądanie jak przysługuje mi te 26 dni urlopu, chce korzystać z tych dni idąc na 1 dzień urlopu a nie brać urlop na żądanie. Nie mogę? wg Was jest z tym problem, bo źle jak pracownikowi coś wypadnie, bo zaraz firma się zawali, bo ktoś nie wyraża zgody, bo to za wcześnie, bo jak to możliwe, że ktoś może chcieć iść na 1 dzień urlopu

Nowyja
@Lidia

Oczywiście, że były takie rozmowy. Szef twierdzi ze zdalna praca to nie praca, ze sie nie pracuje na niej bo wie to z wlasnego doswiadczenia. No ok, ale niech mówi za siebie bo ludzie potrafia pracowac na pracy zdalnej, może nawet bardziej niż w tej nowej lokalizacji gdzie traci sie czas na dojazdy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Edu-Książka sp. z o.o.?

ktos

weryfikują pod kątem kwoty jaką chcesz zarabiać. im mniej powiesz, tym większe masz szanse na prace :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem i naszą firmą.
Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, które z uważnością śledzimy.

Każda konstruktywna  krytyka pomoże nam wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Prosimy, by Wasze uwagi były przekazywane w sposób merytoryczny oraz bez przemocy słownej.

Pamiętajcie o nieocenianiu personalnie pracowników. Każda taka wzmianka będzie konsekwentnie archiwizowana przez Administratora.

Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Pozdrawiamy,

Edu-Książka Sp. z o.o.
Kamilos

Dziś byłem na rozmowie do magazynu.Chyba kogoś poszukują bo dawno nic się nie działo. Kilka rozmów za mną nigdzie indziej nie doświadczyłem takiej szczerej i otwartej rozmowy. Pan (usunięte przez administratora) w 40 min konkretnie określił zakres i warunki. Aby każda rozmowa tak przebiegała. Mam nadzieję że się pozytywnie odezwą.

@Kamilos

Super, że miałeś tak pozytywne wrażenie odnośnie tej rozmowy i że ogólnie warunki zostały tak spoko przedstawione. Powiedz czy odezwali się może, czy niestety jak niektóre firmy mają w nawyku na odrzuconego pracownika opuszczają "zasłonę milczenia"?

Obecnie

"Siwy"Długo było ciężko o ciekawą i fajną pracę tutaj to jest. Ludzie i kierownictwo spoko zawsze można się dogadać. Dyrektor przyciągną kilka osób z poprzedniej pracy i takim wpisem daja swój wydźwiękczy to była dobra decyzja, tak się chwaliłeś że znasz dyrektora bo razem już pracowaliście zwykła polska zazdrość karierowicza. Równość tak, nie mam doświadczenia pracy na magazynie tutaj dostaje szanse normalnej pracy i zarobków. Dobrze że cię z nami już nie ma, mogło być tylko gorzej.

Siwy

Odnośnie oddziału w Lublinie to serdecznie nie polecam. Dyrektor despotycznie włada, z-ca kierownika niemowa( jeśli chodzi o decyzję to władze niepodzielnie dzierży dyrektor) obsadzenie osób na stanowiskach w sposób mało przemyślany ( ktoś na miejscu gdzie go być nie powinno) system plac ,, równość" i nie ważne czy starasz się czy nie oraz czy masz uprawnienia czy nie pieniądze te same. Rozwój praktycznie niemożliwy chyba że jesteś ,, wybrany" ( czyli przychylny dyrektorowi ) sama praca okej aczkolwiek nie polecam

Ludzie w miare ok ale szefostwo o tragedia, pieniadze marne zero poszanowania i kultury, pracowac sie da ale jest zle. Nikt w tej firmie nie mysli. Niektorzy chyba z choinki sie urwali. Brak logiki w ich działaniu.

Nicky123

Coś jest nie tak skoro dobrzy pracownicy z doświadczenie nie są dowartościowani i po jakimś czasie odchodzą. W zamian za to przychodzą nowi dyrektorzy działów, którzy zarabiają już konkretne pieniądze. Jedyny plus jest taki, że atmosfera pomiędzy pracownikami jest naprawdę wyjątkowa. Poza tym... szkoda nerwów...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka?

Jack

Tak, do Sosnowca :)

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik magazynowy w Lublinie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Typowa polska firemka. Nepotyzm, sknerstwo, kłamstwo w żywe oczy, brak szacunku do pracownika od zarządu.

@pracownik

Muszę Cię poprosić o rozwinięcie Twojej opinii, tak, żeby czytający sami mogli ocenić, czy Twoje dość radykalne określenia są zasadne. Więcej szczegółów pozwoli użytkownikom forum samodzielnie ocenić warunki pracy w Edu-Książce.

Maciek

Jeśli chcesz zarabiać marne grosze, dawać z siebie wszystko, słuchać obietnic o pewnej pracy do emerytury, a potem niespodziewane dostać dostać kopa w (usunięte przez administratora) to miejsce jest idealne dla ciebie.

Firma z dobrą opinią jako pracodawca. Nie rozumiem dlaczego pracownicy podejmują się oceny pracy dyrekcji?

xxx
@Andrzej

No jasne, najlepiej, żeby dyrekcja sama siebie oceniała ...

Ula

Wow super stawka, jeżeli prawdziwa. 28zl/h ? Ile to netto plus minus wychodzi?

rozczarowany

Edu-książka daje pracownikom na zlecenie 28zl/h we wrześniu. Dlaczego agencja zatrudnia tych pracowników za 17zl/h? Czy to znaczy, że agencja oprócz prowizji, zarabia na każdej przepracowanej godzinie 11zl? Pytam, bo mój znajomy został właśnie zatrudniony za 28, a mi dawali 17. Gdzie jest uczciwość pracodawców? Czy Edu-książka popiera działania agencji, której płaci nie małe pieniądze?

Barbara
@rozczarowany

Poruszyłeś bez wątpienia bardzo istotną kwestię. Myślę jednak, że warto byłoby wyjaśnić ją już bezpośrednio z kimś z Platformy Dystrybucyjnej EDU-Książka. A czy wspominano Ci coś o późniejszym przejściu na umowę o pracę?

Aleksandra

Polecam oddział Platformy Dystrybucyjnej Edu-Książka, księgarnii w Szczecinie, na ul. Śląskiej 8, bardzo miła i bardzo pomocna obsługa. Przyjemnie jest tam przyjść i obejrzeć nowości :)

Zostaw merytoryczną opinię o Edu-Książka sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edu-Książka sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edu-Książka sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edu-Książka sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edu-Książka sp. z o.o.