Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.)

Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.)

Opinie o Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.)

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.) ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubię to - Social Media Agency (M2.0 sp. z o.o.)