Opinie o PUH LATOCHA w Wielgłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PUH LATOCHA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PUH LATOCHA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH LATOCHA w Wielgłowy

koles

dlaczego latocha zlikwidował kursy w niedziele, na trasie turze tczew

XyZ

Taka dobra firma ? To Pan Tomasz chyba nie wie że pracownicy którzy jeżdżą busami go okradają i zamiast płacić ponad 5 zł za bilet to płaci się 3 zł bez biletu no świetna firma brawo ! Do tego kierowcy jeżdżą jak idioci wyprzedzają na (usunięte przez administratora) , przypominam że jeżdżą oni z ludźmi a nie z ziemniakami no ale co się dziwić skoro się ich pyta czemu tak to odpowiadają bo szef to tylko na początku miły i obiecuje wielkie zarobki a potem płaci tyle co nic i jeszcze opierdziela za nic , także za nim Pan nazwie się dobra firmą to trzeba pomyśleć bo dobra firma nie ma tyle negatywnych opinii co Pan :) Również proszę postarać się o lepszy piasek w sprzedaży bo ten co Pan sprzedaje to nadaje się do posypania Pana busów :)

Dziewczyny jaki styl panuje w PUH LATOCHA?

Odp

Konkretnie o co pytasz

Miły Pan

Umowa zlecenie z miesiaca na miesiac,brak stabilnego wynagrodzenia,problem z urlopem,wieczna zmiana godzin pracy - zero mozliwosci zaplanowania zycia poza praca,a jeszcze potrafia napisac ,ze masz wolne ,ale lepiej nic nie planuj.

Babeczka
@Miły Pan

Proszę nie narzekać zmienić pracę pan Tomasz wprowadza świetna atmosfere w firmie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PUH LATOCHA.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Tomasz

@Miły Pan Narzekać jest łatwo, więc stąd ta opinia? Można zmienić pracę jeśli w dobrej firmie komuś jest źle.

Krycha

Szkoda słów. NIe polacam pracy w tym towarzystwie.

@Krycha

Możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Mają na to wpływ nieodpowiednie warunki pracy, wynagrodzenie czy atmosfera? Dzięki za pomoc.

Admin

Małolata z nowego stawu podrywa kierowcę co jeździ popołudniu przez dębinę jeździ za darmo bez biletu

denis
@Admin

Ale z ciebie konfident. Nie jestes rudy albo ruda?

Beniu

Wszystko prawda co piszecie i najlepszy jest Pan kierownik

Poszkodowana

wysłałam pismo ponad 6 tygodni temu o powstałej szkodzie w busie..Telefonów do firmy wykonałam sporo i nadal szef jest nieuchwytny ,jak i nie mam odpowiedzi na pismo.Myślę że tej firmy nie obowiązuje żadna terminowość,czyli to o czymś świadczy

Hanna

Czy oferty pracy znajdujące się na stronie internetowej PUH LATOCHA są aktualne? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do pozostawienia informacji na forum w tej kwestii. Będą one ważne dla osób, które chciałyby w najbliższej współpracy rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

Hanna

@Boczek, możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Rozumiem, że nie odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia, napisz proszę, jak jest z innymi aspektami. Może wiesz coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji? Czy w PUH LATOCHA potrzeba nowych pracowników?

Boczek
@Hanna

Kiedy tam pracowałem to poza stawką godzinowa wyplacane było tylko 3%z prowizji od biletów(pod stolem), ryczałt za sprzatanie plus ryczalt za godziny nocne. Wszystko co przekroczylo nominał godzin już było bez kwitka "pod stolem". Naprawdę bardziej sie opłaca dojeżdżać do Gdanska niż tracić zdrowie w tej firmie. Pozdrawiam

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie PUH LATOCHA? Czy firma zapewnia benefity?

Boczek

Tak goła pensja plus procent z biletów i ryczałt za to, że sprzatasz i myjesz auto zawsze po 2giej zmianie. Jesli chodzi ci o premie świąteczne etc. to zapomnij o tym. Jesteś tam po to by kase nabijać szefowi a nie po to by zarabiać jak czlowiek.

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

M.

Jako były pracownik tego zakładu postaram się wypowiedzieć w miarę obiektywnie. Co do pracy w tej firmie tragedii nie było. Pan (usunięte przez administratora)starał się dogodzić pod względem godzin zarówno na linii jak i wynajmu. Niestety problem zaczyna się przy wypłacie. Wypłata jest do ręki. Na papierze jest minimum a reszta pod stołem. Stawka taka, że teraz nawet kierownicy bym za te pieniądze nie dotknął. Żeby zarobić na normalne utrzymanie musisz zrobić 280 - 300 godzin na linii bo jak nie to więcej zarobisz na kasie w biedronce bez odpowiedzialności. Oczywiście twoje godziny nigdy nie będą się zgadzały z wypłatą bo Paniom kadrowym ZAWSZE gdzieś zniknie 10 - 20 godz. wynajmy swoją drogą. Na początku dadzą fajną stawkę, która będzie malała. Poza tym sprzęt: sprintery przerdzewiałe z fotelami bez amortyzacji i bez wypełnienia. Fotel kierowcy jest tak wyjeżdżony, że siedzisz praktycznie na metalowej konstrukcji fotela. Po 12 godz jazdy po dziurach i 12 dniach pracy błagasz o kręgarza. Duże autobusy nawet gorsze. z 3 systemów hamulcowych działa 1!! luzy na kierownicy i zawieszeniu to norma. W niektórych autach wystarczy mocniej zahamować i trzeba stać minutę aż dobije powietrza. ogrzewanie raz działa ale lepiej mieć w torbie skrobaczkę do szyb z długim ramieniem to w czasie jazdy się przydaje. Szczerze... jeśli chcesz tu pracować bo Cię wyśle na prawko to nie marnuj sobie człowieku życia. Jeśli chcesz pracować to jak dobrze pogadasz większość firm sfinansuje Ci prawko. jesteś z Tczewa to lepiej Ci będzie dojeżdżać nawet do Gdańska gdzie płacą 2 razy tyle co Latocha a dojazdy masz za darmo. Pozdrawiam Mam nadzieję, że pomogłem

Hanna

Na stronie jaką podałam kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o tym, że w związku z rozwojem firmy poszukiwani są kandydaci na stanowiska Specjalista ds. Kadr i Płac, Księgowa, Specjalista ds. logistyki oraz Kontroler Biletów. Jednak wymienione są tylko nazwy stanowisk. Nie znajduję tam tego, jaki będzie zakres obowiązków, jakie wymagania muszą spełniać kandydaci, czy też tego co pracodawca oferuje. Ktoś z Was mógłby przybliżyć to jak wygląda praca na którymś z tych stanowisk? Czego mogą spodziewać się osoby, które zdecydują się na przesłanie swojej aplikacji?

@Hanna

Nie polecam. Umowa zlecenie z miesiąca na miesiąc. A chwilę przed końcem miesiąca wyrzucona zostałam na bruk. Dodam że był ze mnie bardzo dobry pracownik. Zero spóźnien, zero l4. Najniższa krajowa.

Hanna

Na tę chwilę PUH LATOCHA nie prowadzi żadnych rekrutacji. Jeżeli bylibyście jednak zainteresowani podjęciem pracy w tym miejscu - zachęcam do sprawdzania strony internetowej firmy: http://latocha.pl/oferty-pracy

mich

BLISCY ANDRZEJA LEJTYMANA...' to faktycznie bardzo niemiła sytuacja i również smutna, prykro mi ale mam nadzieję, że w takim nieszczesciu pracodawca prze to co sie stało, bedzie podchodził do wszystkiego inaczej i bedzie to dla niego nauczka i przestrogą

Bilbo

Atmosfera między kierowcami dobra ale kierownictwo i biurowcy do kitu i kantują od samego początku tworzą wisielczy klimat. Klientela do bani. Ludzie myślą, że jak jesteś kierowcą to cię mogą poniżać jakimiś wymyślonymi telefonami, mailami i innymi donosami

Trzeba powiedziec ze kierowcy tej firmy są bardzo mili i sympatyczni (przynajmniej na mojej trasie) :)

Zostaw merytoryczną opinię o PUH LATOCHA - Wielgłowy

• Jak się pracuje w PUH LATOCHA?

Zobacz opinie na temat firmy PUH LATOCHA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUH LATOCHA?

PUH LATOCHA