Autokometa

Opinie o Autokometa

Handlowiec

Pracowałem w autokomecie ponad dwa lata i przez ten czas przez zespół handlowy przewinęło się siedmiu handlowców . Zasady premiowania tak skonstruowane ,żebyś przynajmniej za dużo nie zarobił :) . Zresztą cała firma boryka się z dużą rotacją pracowników. Pracowałem już w kilku firmach ,ale w takiej jak Autokometa pierwszy i ostatni raz.

Paul

Pracowałem dwa lata na stanowisku "doradca serwisowy" Generalnie nie polecam pracy w tej firmie!! właściciele tylko kombinują manipulując metodologią wypłacania premi by jak najmniej zapłacić. Zrobili syna dyrektorem a nie potrafi nawet prawidłowo i zgodnie z przepisami prawa wystawić świadectwa pracy. Smutek i nostalgia :(

Zostaw opinię o Autokometa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autokometa