Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Złamany

Jak myślicie wypłacą czy nie? Nie wiem co robić. Nie każdy wyjeżdża po 10 lat za granicę... Jest to mój 3 wyjazd a tutaj takie kwiatki.

kowalski
@Złamany

Wypłacą kwestia czasu. Wszyscy teraz na Langset plują, a zapomnieli jak firma im przez tyle miesięcy płaciła i to nawet tym nawet tym co h... robili, pili i sciemniali ... Pracowałem dla Lansget i w Rumunii wiec wiem co mowie.

Norris
@kowalski

Płacili jak chcieli.Zero podejścia do pracownika. To co się dzieje jest karygodne. Dostałeś kasę i pajacujesz. Ja też dla nich długo pracuje ale nie będę usprawiedliwial takiego podejścia.

Wkur....

Gdzie pieniądze ???

Niezadowolony ze wszystkiego

A więc teraz zaczęło się zwożenie pracowników przed czasem. Bez żadnych informacji wcześniejszych, bez rozmów. Po prostu won do domu, bo tak zadecydował Langset. W sytuacji odwrotnej, karali 500E kary. Byli też tacy co wycieczkę sobie na własny koszt zrobili. Przyjechali w niedzielę, żeby się dowiedzieć że pracy nie ma i won do domu. Szczęście mieli (buhaha), że im za bilety nie odliczyli- bo nie zdążyli zarobić. Tylko tyle co na pociągi,autobusy,taxi,etc. i swój własny czas zainwestowali. Porażka totalna i do tego nie płacą. Wszystkim zainteresowanym odradzam jakąkolwiek współpracę z Langset. Teraz intensywnie na Norwegię szukają jeleni. Panowie komentujący, bardzo proszę tylko i wyłącznie o komentarze wnoszące coś do dyskusji i mogące pomoc "przyszłym jeleniom" w podjęciu właściwej decyzji. To, że nie ma kasy już wiemy!!! Napiszcie jak będzie.

@Niezadowolony ze wszystkiego

Ale to jak. Dzisiaj ktos sie dowiedzial ze jedzie do domu. Bo historie poprzednią pamietam jak outfitting padl to pogonili wszystkich

@anonymous

Się dowiedzą na ostatnią chwilę. Jeszcze popracować muszą przecież.... A tak morale by padło. Absolutny brak szacunku dla ludzi. Dopóki się jelenie znajduja, to nic się nie zmieni. Tak jak kiedyś u nas- "na twoje miejsce 10-ciu chętnych na płocie wisi".

@anonymous

Niech tylko wypłatę oddadzą i ta firma może runąć jak dla mnie. Nie dajcie się omotać tym babą z biura bo ładnie gadają A potem zero kontaktu cisza w słuchawce. To dla tych nowych co by chcieli jechać. Chyba że lubisz za darmo robić to langset jest dla Ciebie. I proszę nie cenzurować słowa (usunięte przez administratora) jak w komentarzu wyżej który napisałem. Bo to nie przekleństwo tylko prawda o was. A motto firmy brzmi " Jak w langsecie pracowałeś to wypłaty nie dostałeś" .

Koniec

Koniec jutro 16 osób zjeżdża w niedziele też

Te idy ehdbdjjdghd

Jak można dalej pracować jak firma ma problemy finansowe ci co dostali pieniądze zaraz mogą być w tej samej sytuacji jak ci co nie dostali wynagrodzenia!!!!

@Te idy ehdbdjjdghd

Beda niedlugo. Firma juz przestala placic to i we wrzesniu nie zaplaci.

MONTER78
@Te idy ehdbdjjdghd

A Tacy sie znalezli co wierza w cuda.

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

joo

Ponoć znowu się ogłaszają i kolejnych frajerów szukają...he he

@joo

Nie ma kasy bo Rumunia nie wypłacił . To nie bedzie w tym tygodniu.

Bolo
@Ktos

A skąd masz info?

@Bolo

Z biura

@Bolo

Zadzwoń potwierdza ci

@Ktos

Pieniedzy nie ma i nie bedzie. Langset wyplacil tym ktorzy sa w Tulczy zeby dokonczyli prace i wiecej juz nikomu nie wyplaci ani centa. Zawsze w ten sposob konczy kontrakty. Jedyne co mozna zrobic to uciekac do domu bedzie mniejsza strata.

Wolny od Langsetu.

To najgorsza firma jaką spotkałem. Porostu tragedia. (usunięte przez administratora) i oszuści.Śmiecie w biurze!

Sasza

Witam, ja z Ukraina jestem ciekaw praca w Rumunia.Razem z kolegami mamy dobra grupa spawaczy i montera.Szukamy praca wystarczy nam 6,5 euro.chcemy przebić Polska pracowników i robić za połowa cena.Prosim o kontakt na priv pozdrawiam Sasza i Pieta.Transport busam.

łysy
@Sasza

Tyle to dostaniesz u dup....lizajc..ow w enp,cwaniackie przylepy szukają takich osób

@Sasza

Sasza i Pietia jedźcie do langsetu tam dostaniesz 7,50 nocleg wyżywienie przeloty i się Nie narobisz ... Nie wspomnę o alkoholu w weekend bo też płacą.

@Sasza

Sasza a jak trafisz do mnie to d.ziwki gratis dostaniesz. Hehehe full opcja stary langset stawia !!!

@Sasza

Zapomniałem dodać.. koks też będzie.

G u fu rdse

Kasy dalej nie widać, że strony firmy żadnej informacji

@G u fu rdse

Oddawać wypłatę (usunięte przez administratora)

Monter78

Nie polecam firma nie wypłacalna.

Spaw

Jak jutro nie wpłyną pieniążki idę do adwokata po poradę co można z tym zrobić

sss

@Huty gu GB ggghhgvyg

Czekam też

Musolini
@Caritas

Zobaczymy jak Andrzejek Hitlerowiec bedzie kozaczyc na lotnisku jak dostanie w lampe tylko gania ludzi i niech pokarze jak to sie robi a nie tylko odpisuje porzadnym ludzia godziny

Profesor
@Musolini

Musolini ale z ciebie parówka takim frajerom to powinni nie wypłacić ani grosze. a jeszcze wyruchać w jakies rumuńskiej uliczce . ????????

Jaka kasa Pozdrawiam

Guest star
@anonymous

Dobrze wiedziec. Teraz zostaje kwestia co bedzie we wrześniu

nie naiwny

Haha Jelenie na czarno robią i za kasą czekają gorzej nisz na polu BRAWO WY

jack

Fajna firma dziś gadałem dziś z jednym z biura tak udało mi się dodzwonić po 11 próbach na różne numery wytłumaczył mi żeby cierpliwie czekać na pieniądze bo stocznia w Tulcea nie wysłała jeszcze przelewu i jak wyśle im kasę to oni wyślą dalej Kiedy? nie wiadomo więc jest to firma dla osób potrzebujących pracy nie koniecznie pieniędzy pozdrawiam. ;)

@jack

Jak potrzebuja pieniedzy to niech sie przyjmą do enp tam kasa jest płacona do 10 dnia miesiaca

Rony

Nie ma pieniędzy za prace . Nie polecam tej firmy . I szczura elwarta

Snajper
@Rony

Zapomnijcie o kasie moze kiedys wam wypłacą tylko najpierw trzeba ja zarobić hehe . Dobrze wam tak. Zapi...rdalać dalej muły

Witam Panowie mam pytanie kto jedzie w weekend do Rumunii

hubert
@anonymous

Nie ma rotacji w ten weekend

@hubert

Tam już koniec roboty podobno. Ale niech oddadzą zaległe pieniądze za lipiec.

@Munter

A nie wspomne o tym ze jeszcze wrzesień zostaje co poniektórzy byli tam troche w sierpniu. A z tego co mi wiadomo to mają podpisane moguły i jakies dodatkowe roboty

@anonymous

Sorry miałobyc MODUŁY a nie moguły literowla mala????

Inz78

Cisza ze strony firmy... Pieniazkow dalej nie ma a mamy koniec miesiaca.

@Inz78

Kasy dalej nie widać kur......

Niezadowolony ze wszystkiego

A więc czysto merytorycznie. Pieniądze 28.08 dostali ludzie którzy są na stoczni. Najpierw, po przerwie odbyło się małe spotkanie/strajk????????????????. Kazano wrócić do pracy, ktoś powiedział że właśnie dostał i rozeszło się po kościach. Strajk padł i majstrowie byli zadowoleni. Dzisiaj już całkiem inna chistoria- majstrowie ściągnęli nas z roboty i "kazali" tym razem legalnie strajkować ????????????????????. Porobili zdjęcia, jak jakimś małpom w ZOO dla zarządu VARD. Równia pochyła dla tej firmy-nie płaci, za wszystko potrącenia, naliczanie zawyżonych kosztów za bilety, o w naliczaniu stawek i brak wyrównań. Kwatery- 3 osobowe pokoje, Narzedziownia- brak słów, nie ma niczego co w normalnej firmie leży na półce. Rozliczanie z każdego filtra,rękawicy i każdego byle klamota szumnie zwanego"narzędziem pracy". Warunki na statku i w szatni- tragedia. To by było na tyle. Bardzo proszę o kulturalne i wnoszące coś do dyskusji komentarze.

Metorycznie

Ale ty jestes glupi .

spawacz
@Niezadowolony ze wszystkiego

Ja jestem w pl i pieniadze dostalem zgsdza sie co do centa

Snajper
@Niezadowolony ze wszystkiego

Ten Andrzej hitlerowiec nie daje nam spokoju gania z kata w kat i tylko na nas krzyczy toteraz sam szlifuje i chewtuje

Stefan

Oszu.ci i zlodz.eje!!!!!

Wiesiek

W norwegii też oszukują jakieś dodatkowe potrącenia niewiadomo skąd i za co? Banda oszustów i ferypenga wliczona do wypłaty nie polecam!

Spaw

WETERAN MOŻE TERAZ SIĘ WYPOWIESZ GDZIE SĄ PIENIĄŻKI TY DUPOWŁAZIE!!!

Weteran

Na koncie

@Weteran

Weteran cwaniaczku a teraz ogarnę twoje IP i zobaczymy czy podatek masz zapłacony jak jesteś taki bystry pozdrawiam

Weteran
@Spaw

Nie mam na ch.uj masz się męczyć konfidencie heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset