Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

MKDKDS

DO CRISTU WYPIER....DALAC LUB ENP TAM KASE DOSTANIECIE DO 10 DNIA MIESIACA

@MKDKDS

A ty ciągnij pałę tym Rumunom za frre hehe.

Na wypłatę poczekamy! Bo nie wiedza kiedy będzie. Może tydz, może dwa a może trzy . Taka dostalismy odpowiedz z biura.

Firma jest w Gdańsku na Heweliusza. A chętnych znajdzie się wiecej

Koniec

Ustawic się i jechać większą ekipą

dobrze, ze im napisales. teraz na pewno nie zamkna biura. trzeba bylo isc z marszu

erzyk

Wydaje mi się że nie tak kolego .Jeśli nie wypłacą trzeba kontaktować się z związkami zawodowymi w molde i tam im wjechać razem z policją do biura i nie ważne że umowa podpisana na Cyprze główna siedziba jest tam i szew firmy też tam mieszka

Niko

Witam czy pracownicy z Norwegii dostaja kase na czas ?

Janusz

Super, wiec jak zrobisz juz ten wjazd to sprzedaj fanty dobrze bo kasa ci sie przyda jak bedziesz musial postarac sie o kumatego obronce + nie zarobisz na bank przez kolejne kilka lat ... Mamy takie czasy, ze pewnie po IP nie dojda do tego kim jestes. Brawo TY :) Langset powinien zaplacic ci za robote bo to jest ich obowiazek , ale przestan (usunięte przez administratora)takie farmazony i przy okazji dawac (usunięte przez administratora)pomysly innym bo to do niczego nei prowadzi.

@Janusz

Ale wszyscy powinni tam jechać zwołać prasę itp

@Janusz

Co tak ich bronisz . Placa Ci za to. To przestaje być śmieszne. Nawet nie wiedza czy rumunia zapłaciła kase niby.Czemu firma ludziom nic nie potrafi chociaż na forum napisać? Też za nich odpowiesz? Albo moze za nas rachunki zapłać i daj na życie.to poczekamy!!!!!!!!

Oddać pieniądze!!!!!
@Janusz

(usunięte przez administratora)i wszystko jasne hehehe. A tak poważnie to jest ochrona danych osobowych RODO.

@Janusz

Januszek ciota pewnie kase dostał teraz siedzi (usunięte przez administratora) i robi na langset.

Janusz
@Kasa

Ja nikogo nie bronie, przeczytaj dobrze co napisalem. Powodzenia

Lansget International Ltd.

Szanowni Państwo, Odnosząc się do pojawiających się wpisów informujemy, iż firma dokłada wszelkich starań aby wybrnąć z tej nieoczkowanej, nadzwyczajnej sytuacji, spowodowanej brakiem terminowej zapłaty ze strony jednego z naszych zleceniodawców. Korzystając z okazji pragniemy przeprosić wszystkie osoby współpracujące z nami, których sprawa dotyczy. Na dzień dzisiejszy rozmowy pomiędzy firmami nadal trwają. Jak tylko uda nam się ustalić konkretny termin zapłaty poinformujemy Państwa bezzwłocznie. Wszystkie opinie i glosy płynące ze strony naszych pracowników (nawet te najbardziej krytyczne) staramy się rozumieć , analizować i wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Pragniemy zapewnić, iż obecna sytuacja ma charakter przejściowy i nie ma/ nie będzie miała wpływu na kondycje finansową spółki w ujęciu długoterminowym. Z wyrazami szacunku, Zarząd Lansget International Ltd.

nerwowy

dziekujemy za informacje

@Lansget International Ltd.

Pracodawca, który nie wypłaca podwładnemu pensji w terminie, musi nie tylko uregulować należności. Pracownik może otrzymać również odsetki i odszkodowanie za spóźnioną wypłatę wynagrodzenia. Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek wypłaty wynagrodzenia pracownikom co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. Przepisy dotyczące daty wypłaty wynagrodzenia mają przy tym charakter bezwzględnie obowiązujący - dla pracownika nie ma więc znaczenia, jakie powody podaje pracodawca, aby usprawiedliwić zwłokę w przekazaniu pensji. Nawet, jeśli opóźnienie jest więc spowodowane okolicznościami, na które firma nie miała wpływu, dana osoba - poza żądaniem wypłaty zaległego wynagrodzenia - może domagać się określonych świadczeń od pracodawcy. Kiedy były pracownik może domagać się zaległego wynagrodzenia>> Odsetki za późniejszą wypłatę pensji Przede wszystkim pracownik ma prawo żądać odsetek za czas opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia (art. 481 Kodeksu cywilnego powiązany z art. 300 Kodeksu pracy). Przy czym powodem wystąpienia o odsetki jest samo pozbawione podstaw prawnych uniemożliwienie pracownikowi korzystania z jego pieniędzy - nie musiała powstać żadna szkoda po stronie zatrudnionego. Sam pracownik musi natomiast wystąpić z żądaniem odsetek, pracodawca nie ma bowiem bezwzględnego obowiązku ich wypłaty, chyba że kwestia ta została uregulowana w przepisach wewnątrzzakładowych lub w umowie o pracę. Jeżeli te dokumenty nie stanowią inaczej, pracownik ma również prawo do odsetek w wysokości ustawowej - obecnie 8 proc. w skali roku Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2014 r. w sprawie wysokości odsetek ustawowych, Dz. U. z 2014 r. poz. 1858). Zaległe odsetki nalicza się od pierwszego dnia uchybienia terminu płatności od zaległego wynagrodzenia brutto, ponieważ - jak orzekł Sąd Najwyższy (uchwała z 19 września 2002 r., III PZP 18/02) - odsetki za czas opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia za pracę przysługują pracownikowi także w części, od której pracodawca odprowadził składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Jednocześnie same odsetki nie podlegają opodatkowaniu ani oskładkowaniu.

Przy Langsetowskiej formie zatrudnienia polski kodeks nic tu nie moze regulowac

@anonymous

Znajdzie się sposób telewizja gazeta itp

@Ktos

Byli juz w mediach pare lat temu i co, dalej funkcjonuja. Takim sie krzywda nie stanie, za waszych nigdy niewidzianych pieniedzy zaplaca dobrym prawnikom.

To zobaczymy tym razem . Parę lat temu to nie dziś . Miłego dnia życzę

@Lansget International Ltd.

Co ty bredzisz jaka to przejściowa sytuacja? Co to za firma bez zabezpieczenia finansowego? Rozmowy trwają trwają i trwają i jak długo jeszcze będą trwały. My też mamy zobowiązania rachunki itp. Ale co was to obchodzi.

@Munter

Wlasnie

@nerwowy

Za co dziekujesz za brak informacji? Oni nic nie wiedza kiedy i czy wogóle zapłacą

@Lansget International Ltd.

Czekamy na kąkrety odnośnie wyplaty. Co nas to obchodzi ze stocznia nie zapalcila. Niech langset idzie do banku weznie kredyt i odda ludziol wyplaty. A on sam niech czeka za swoje nie dopatrzenia oraz bledy. Ludzi ciezko pracowali w upalach itp. Po za rodzina. Wrocili do kraju zeby odpoczac zeby poc dalej pracowac. To nie mozna trzeba sie martwic. Ja mam kredyty dom utrzymanie rodziny i co ktos mnie zapyta i zrouznie ? Bank co zaczeka? No raczej ze Nie!! Mam 21 pierwszy wiek takie sytulacje nie powinny miec wogole miejsca a takich ludzi co nie placa odrazu zamykac powinni.

@Lansget International Ltd.

No wybaczcie ale jaja sobie robicie w tei chwili my mamy opłaty co wy sobie wogule wyobrażacie co mi dają wasze przeprosiny do gara ich nie włoze niedosc że normalnie wypłata jest po miesiącu to teraz po duch co wy kombinujecie cześć dostała pensje bo zagroził strajkiem a my co zjechalismy po miesiącu pracy nas się ma głęboko w tyłku określ ie się konkretnie co i jak i czy wogule macie zamiar zapłacić a nie z ludzi idiotuw robicie

Niezadowolony ze wszystkiego
@Lansget International Ltd.

"Pragniemy zapewnić, iż obecna sytuacja ma charakter przejściowy i nie ma/ nie będzie miała wpływu na kondycje finansową spółki w ujęciu długoterminowym. " Dla firmy,być może sytuacja ta ma charakter przejściowy. W to nie wątpię. Jeden już w Polsce minionego ustroju skwitował podobną sytuację krótko - " Rząd się wyżywi". Powiedzcie to naszym bankom,dzieciom,żonom, zakładom energetycznym,odbiorcom śmieci itd. Pracownicy pracę wykonali i nie powinny nas dotyczyć w żadnym stopniu nieporozumienia na linii Langset-Stocznia. W Norwegii, skąd wywodzi się Langset, taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca- sami wiecie dlaczego. My chcemy tylko i wyłącznie NASZE!!! ciężko zarobione pieniądze umówione przed podjęciem pracy w kontrakcie. Tylko i aż tyle. Niestety, bez wyrazów szacunku. Albo z takim samym jaki firma ma do nas.......

@Lansget International Ltd.

Dla jednych jakos wyplate potrafiliscie dac w terminie,a dla innych nie...dziwne...

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Szukaja na wyjazd do Tulczy . Właśnie dzwonili czy pojadę. Nie płacą i chcą żeby jechać. Maja tupet.... .

Która dzwoniła

@anonymous

Krzysztof zapotrzebowanie na tulczy robi

tulczak
@anonymous

Do mnie tez dzwonili bo 2 tygodnie temu zjechalem, ale wole poczekac co to bedzie dalej.

Maxx

Kto chce pracować za darmo to niech jedzie.

Witam dzwonił ktoś do biura? Co z kasą

Kasa

To zadzwoń. Bo nic nie wiadza o kasie.

Munter

I tak pewnie nikt nie dobierze, A jak już to będą ściemniać A to nie dostali od stoczni i wymyślanie historyjek.

Ktos

Dzwoniłem. I firma nie wie kiedy będą pieniądze może za miesiąc a moze wcale . Odpowiadają z kpiną .

Wujek

Skoro tak wszyscy piszecie że jest źle majster nieudacznik....To co z was za fachowcy czy zbieranina z pod Biedronki.

@Wujek

Powiem Ci ze fachowcow juz coraz mniej. Odchodza lub sa zwalniani. Za to coraz wiecej tych spod biedronki. Ci sie w firmie utrzymaja bo nie maja wlasnego zdania.

Wujek
@anonymous

Coraz mniej to prawda. Ale niech taki z pod Biedronki nie pisze bzdur A jak jedt taki mocny niech weźmie trochę odpowiedzialność i sam spróbuje pokierować pracami.

@Wujek

Sugerujesz ze ja jestem tym z pod biedronki? Niech Ci bedzie. By pokierowac pracami nie spelniam niestety jedynego warunku. Nie mowie po angielsku. No i nie pcham sie na stanowisko na ktorym nigdy nie pracowalem. Robie swoje i nie biore sie za cos na czym sie nie znam. Wystarczy juz foremanow ktorzy nie wiedza na czym ta praca polega. Nie twierdze tez ze wszyscy foremani sie nie nadaja. Jest kilku naprawde dobrych. I dla nich szacun. Co do firmy bo jednak o opinie na temat firm chodzi w tym forum to ja naleze do tych naiwnych. Sadze ze predzej czy puzniej zaplaca. Jednak puki nie wplyna zalegle pieniadze wszystkim ktorzy czekaja rozgladam sie za nowa praca z tej prostej przyczyny ze nie stac mnie by pracowac bo kiedys zaplaca.

@Wujek

Więc jedź fachowcu i pokaż co potrafisz. Tylko ostrzegam praca w wolontariacie czyli za darmo. Bo na wypłatę nie masz co liczyć.

Do biura Langsetu

Czy już biuro ma jakieś informację z Rumuni na temat naszych zaległych wypłat?? Minęło już 2 tygodnie i nic nie wiecie? Zero jakiś informacji? Ja myślę że już stocznia wam zapłaciła tylko wy kombinujecie. Oddajcie pieniądze!!!!

Langset International Ltd
@Do biura Langsetu

Ludzie... Tylko pieniądze i pieniądze... Nie rozumiecie że najważniejsze ze wszyscy jestescie zdrowi? I prace też macie. Może więc skończcie z tym pisaniem o pieniądzach i weźcie sie do pracy. Pozdrawiamy zarząd.

@Langset International Ltd

Co to ma byc ? Śmiechu warte. Przez was człowiek się rozchorowal. Za robotę sami się weźcie!!!! I oddajcie pieniądze.

anytroll
@Langset International Ltd

Przestan sie podszywac pod firme trollu je... Bawi cie to ze nakrecasz ludzi? Super, zabieraj klocki i wyp ,... do innej piaskownicy.

Xyz
@Langset International Ltd

Zobaczymy jaki ty będziesz zdrowy jak za sierpień kasy nie dostaniesz pewnie pierwszy będziesz płakał na go work przyglupie!!!

spaw74
@Langset International Ltd

To nie możliwe! Nie wierzę że tak mógł napisać pracodawca .czy aby na pewno dziś się obudziłem?

@spaw74

Jaki pracodawca? Przeciez to jakis troll napisal. Ale trzeba mu przyznac ze podejscie firmy do ludzi ujal przepieknie.

Langset patola ltd

Kasy dalej nie widać firma krzak!!!!!!

Rafi

Co z pieniędzmi wiadomo coś

@Rafi

Chodzi o to że nie wiadomo nic

Misu

Moi kochani pieniazki juz sa powoli przelewane przelewami jak juz sie przeleja to beda przelane na wasze konta wiec nie mazcie sie i noe piszcie dychglopotbada zla..masow .

@Misu

A teraz przeczytaj to co naskrobałeś.

Rozumiem ze jedni moga czekac na pieniadze inni nie ale kazdy sie denerwuje. Mysle ze firma kiedys zaplaci bo nie sadze by mogla nie wyplacic takiej masie ludzi chcac nadal werbowac Polakow. Wiadomo ze jesli sie rozejdzie ze tu nie placa nie bedzie im latwo znalezc nowych pracowniow. Obecna sytuacja jest spowodowana zlym wykonaniem pracy przez firme wiec moze ktos mi wyjasni dlaczego foremani i superwizorzy ktorzy byli za ta praca odpowiedzialni a nie dopilnowali sprawy i dopuscili do takiej sytuacji otrzymali wynagrodzenie podczas gdy ludzie ktorzy sumoennie wykonali ich polecenia oczekuja na wyplate i nie znaja nawet terminu w jakim wynagrodzenie otrzymaja.

@anonymous

Bardzo szybko mogę odpowiedzieć tobie na to pytanie. Byłem tam na paru rotacjach w Braili jak i w Turcy. I prawda jest taka że ci pseudo formami i superfisiorzy bo inaczej ich nie mogę nazwać maja takie pojęcie o robocie ja fonie którzy o sterowaniu okrętem podwodnym . Nie oszukujmy się sami pozoranci i nic więcej nie będę wymieniał po imionach bo zaraz będzie że obraża pomówienia itd. Było tam naprawdę paru dobrych monterow ale niestety nie gotowali obiadów itd dla foremanow i nie wlazili i imw tzw d.....e. Przecież to nie perwsza taka wtopa. Zrobili nie swoją robote. Powiedzcie mi czy normalna osoba ktora przedstawia sie jako supervisor poza tym ze zna angielski oczywiscie kwestia sporna bo pare slow po angielsku to i ja potrafie powiedzieć. Powinna mieć tez pojecie o robocie. Bo chodzic z notesem i rysunkami przy du.... e to kazdy potrafi.

nick
@Nick nick

a odpowiec na swoje pytanie skorotwierdzisz ze jestes fachowcem czemu takie proste zeczy zle robicie trzeba was nianiczyc i kolego temat braila to nie wypowiadaj sie bo co tam zrobiliscie to wszysto bylo zje......ne doslownie ciagle gadaliscie papraki z tulczy przyjechaly przypomni sobie jak zecie plakali o prace w langsecie zeby was tylko wziac do tulczy teraz gadasz na foremanow ok 20%winny foreman 80% winny pracownik bo nic nie potrafia i placza ze maja rodzinny na utrzymaniu i nie zapone dodac ze 80% z was rysukow nie potrafi czytac

@nick

Co by nie napisać pieniędzy i tak nie ma. Tu szukajcie winnych a nie ten taki ten sraki.

@Munter

Do prezesa prosto pisac trzeba

@nick

Malina czy Lambada te madrosci napisal? Schodza jakos roboty bez afer i wiekszych problemow obojetnie ktorzy ludzie pracuja. Foremanem zostaje Lambada i firma ma ptoblemy. Najpierw dziob teraz powtorka. Ile razy obawiales sie ze polecisz? Widocznie masz spore plecy skoro jeszcze robisz. A Malina? Drugi madrala. Slaby spawacz bo gdy przyjechal pokazal jak mu swietnie NIE wychodzi spawanie. Pierwsze slowa do ludzi jako foreman? Panowie pokazcie gdzie tu gora rysunku bo ja pierwszy raz widze. Pomozcie a ja sie odwdziecze. Tak sie odwdzieczyl ze wiekszosc juz nie pracuje dzieki niemu. Utrzymuje sie dzieki wlazeniu w tylki kierownictwu i podkladaniom ludziom swin.za to kilku dobrych foremanow wylecialo za pierdoly. I to jest odpowiedz. Firma lubi foremanow ktorzy zwalniaja ludzi bo wyglada ze sa potrzebni a nie takich co pilnuja roboty.

@anonymous

I jeden i drogi nadaja sie wiadomo do czego nie bede pisal bo slow szkoda. Zreszta mailine znam i innych kontaktów krzykacz z niego moze i dobry pozorant tez ale jezeli chodzi o spawanie to cieniutki jak polsilver. Niestety taka jest prawda. Ale sami dobrze wiecie ze krowa ktora duzo krzyczy malo mleka daje. Zapytajcie go co tam bylo na szkolce w ???????? Rumunii jak sie upocil albo jak w Płocku dal popis umiejetnosci ????????????

@Nick nick

A tam ktoś jeszcze w ogóle pracuje?? Niezli desperaci muszą być hehe

Obecnie
@anonymous

Bo foremani (usunięte przez administratora) znają sie na robocie i maja (usunięte przez administratora) i taka jest prawda i to przez tych pseldo foremanuw jest jak jest tylko sie nachapac odjebac 4 tyg i tyle każdy foreman co tu był jest nie ma pojecia o robocie tak firmo langset przez to wlasnie padasz a jeszcze jedno fachowcy co drugi to Ku..A leser i o robocie też nie ma pojecia dlatego firma padła na pysk

@Obecnie

Tym co mieli pojecie firma pozwolila odejsc albo foremani wywalili bo im przeszkadzalo gdy dobrze doradzali a foreman na idiote wychodzil. Chociaz nie tylko foremani winni. Rony czy jak mu tam tez sie przylozyl. Tez kilku dobrych fachowcow zniechecil do firmy np odpisujac godziny pierwszego dnia rotacji za to ze nie zadbal by byly dla nich kombinezony w magazynie.

@nick

Nie jestem monterem. I nie pracowalem w stoczni w Radomiu lub w Zakopanem heheheh

Rico
@Nick nick

I co Langset cie przygarnoł zebyś mógł sie czegos nauczyc ale z takim podejsciem do zakopanego oscypek sprzedawac .

@Rico

No wiesz juz dwa lata płoty spawam wiec sie nadaje

He he
@nick

He dobrze mu pojechałes. Bo z monterami to prawda że nie umieją czytać mapy a co się wiąże i zetelnie ja wykonać

@He he

To prawa. Czesc monterow nie ma pojecia o rysunku. Podobnie jak czesc foremanow. Z ta roznica ze na monterow bez rusunku mowi sie pomocnicy montera. A o foremanach bez rusunku mowi sie ta p.. zda.

mayster

no cos w tym jest :)

Bez nicku
@Nick nick

Skoro kur taki mocny jestes po jaką cholerę siedzisz w Rumunii ?masz ambasadę i szefa z którym masz umowę idz kur i zrob cos z tym a nie winnych szukasz u foremanow. !potrafisz poza plecami opier....mogłes w oczy komuś powiedziec.Skoro roboty zdane wiec chyba gdzieś wyżej szukaj pieniędzy, foremani nie sa składnikami!!

@anonymous

Zadam wam pytanie posadzacie foremanow a kto wam placi foreman za robote foreman czy szef a dwa robota jest pozdawana i co jest kasa nie ma jej dobrze wiedzie ze roboty sa pozdawane szukacie winnych ale nie z tej strony co trzeba umiecie tylko pocisnac z kims na formum czego taki wyszczekany nie jestes i nie powiesz tego w twarz komus

@Bez nicku

A kto powiedział ze w Rumunii siedze aktualnie mam wolne a od przyszlego tygodnia bede sie rozgladal za czyms innym, nie bój sie Rumunia mi zycia nke uratowala znam swoje umiejętności i wiem na co mnie stac. A jezeli chodzi o drogie to i Malina i cala reszta nie raz odemnie uslyszala co o nich mysle. Bo prawda jest taka ze pozwozili naprawde dobrych ludzi a to tylko dlatego ze jeden z drogim znal się na robocie i to sie Maliniakowi nie podobalo no bo jak robol bedzie mądrzejszy od foremana. Taka jest prawda. Pozdrawiam

kibic

Pany plus tego ze zjechalem z Tulczy jest taki ze przynajmniej meczyk sobie wczoraj moglem w domu obejrzec. Polska bialo -czerwoni. Jurek Brzeczek, Kuba Blaszczykowski i jest moc.

Janusz z Radomia
@kibic

:) dobre

Stefan
@kibic

A dlaczego zjechales?

Hdudv

Haha dzwonią i pewnie znajdą jakieś ofiary losu :))))

@Hdudv

Tak zaś wyjazd będzie ciekawe kto pojedzie?

Snajper
@Hdudv

Mysle ze juz czekasz na telefon musisz zniechecic jeszcze pare osub napisz cos ale mondrego moze dla ciebie miejsce sie znajdzie bur...aku .Z pod Biedronki

@Snajper

A ty się weź za słownik bo z ortografią raczej ciężko u Ciebie.

Niezadowolony ze wszystkiego

W temacie pseudomajstrów , to szkoda słów. Więc króciutko - PORAŻKA. Dopuścili się tylu zaniedbań i zaniechań, że niestety na dzień dzisiejszy Rumuni nam się w twarz śmieją i pokracznym angielskim z uśmiechami na gębach wołają "Langset go home" Ale czemu się dziwić, jak na nowo budowanej jednostce remont trwa w najlepsze.... Lambada rundę od górnych pokładów zaczął, a dno- jakoś to będzie. No i jest...... Teraz latają jak ze sraczką, a gdzie byli jak był czas pilnować??? Tak proste i podstawowe rzeczy zjebane, że się w głowie nie mieści. Trzeba im (pseudomajstrom) oddać jednak trochę sprawiedliwości - takiego skoncentrowania "stoczniowców z Radomia,Zakopanego itd. na metrze kwadratowym, jak pod budą Langsetu na fajrant to w całym moim dotychczasowym życiu nie widziałem. Ale od tego są, żeby te ofiary sparować z kimś mądrzejszym,ewentualnie przydzielić do szlifowania,prac porządkowych, etc. lub po prostu (usunięte przez administratora) brzydko mówiąc. A w temacie kasy- nadal nic.

Pik
@Niezadowolony ze wszystkiego

Ale ty jesteś jebniety pseudo monteże z wykształceniem podstawowym . Zgadłem .....

Janusz z Radomia
@Niezadowolony ze wszystkiego

Tak sobie czytam i smiac mi sie chce z tego co czytam :) Maruda jak jestes taki spec od planowania i analiz to zmien zawod, nie trac czasu na forum tylko skladaj papiury do Tesli moze kolejny promo kosmiczny powstanei z twoim udzialem.

montek

Jak rekrutuja na Tulcze to pewnie bedzie kasa

Yeyehi

Ma ktoś kasę???

Do wzięcia

@Yeyehi

Jak ktos ma to ja chetnie tez pozycze do wyplaty.

Profesor

Porzyczyć ..... A oddasz. Heee

@Profesor

Tak. Jak langset odda wyplate. :) wiec misisz miec cierpliwosc. :)

Wkur....

Wie ktoś coś o kasie?

Monter

Aż nie chce się czytać takich głupot. Co to za firma, która nie posiada zabezpieczenia finansowego na takie sytuacje? To jest niemwiarygodne. Firma po prostu nie dba o to żeby wypłacić pieniądze ludziom, którzy są aktualnie w domach. Żałosne podejście ze strony Langset. Firma niegodna uwagi przy wyborze pracodawcy. Wieczne opóźnienia w płatnościach i podejście do ludzi jak do zwierząt. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, którzy nie potrzebują pieniędzy.

Metorycznie
@Monter

Co tampozycze ci ile ale musisz obiecac ze oddasz bo jak nie to wiesz zone masz mloda ladna chociaz inaczej zero zinteresu .hheee

K.urwa mać

Oddawać pieniądze!!!!!!!! Banda złodziei!!!!

Frodo
@K.urwa mać

Niepłacz jeszcze sie nie dorobiłeś jak ty zyjesz od wypłaty do wyplaty zacznij oszczedzac. Lub myslec

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset