Eltcrac System Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Eltcrac System Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Teraz już pracuje gdzie indziej rozumiem, że Tobie nie odpowiadała atmosfera. Jest to jednak kwestia mocno subiektywna. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, jak wyglądała sama praca? Widzę też, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna? Możliwe, że od tego czasu mogło się dużo zmienić.

Teraz już pracuje gdzie indziej

Potwierdzam, atmosfera jak w prosektorium , kasa pod stołem ale raczej minimum za które jest szansa złapać jakiegoś jelenia. Firma nie ma pomysłu na siebie a szkoda bo kilka lat temu była poważnym graczem. Teraz plan to przeżyć...Proponuje wymienić Prezesa ale tak się chyba nie da...

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik piszesz, że firma dużo obiecuje. Masz na myśli rozmowę kwalifikacyjną? Co po rozpoczęciu pracy Cię zaskoczyło?

użytkownik zarejestrowany

@Byly p możesz powiedzieć więcej na temat warunków pracy w Eltcrac System Sp. z o.o.? Dlaczego nie polecasz pracy w powyższej firmie?

@Alicja 18.04.2017, 15:40

Nie polecam, obiecują wszystko ale na obietnicach się kończy. Na umowie podstawa. Szef nie ceni dobrych a raczej "usłużnych "pracowników, którzy dużo mówią zwłaszcza o innych i zapewniają sezonową rozrywkę. Jak zależy ci na rozwoju to nie w tej firmie. Jak nie jesteś ambitna za to elastyczna to możesz pociągnąć dotąd do póki się nie znudzisz. Panuje tu chora atmosfera.

Staruszek
użytkownik zarejestrowany

No wiesz co, umowa o prace i zarobki są bardzo dobre, a jak idziesz do Eltcrac System Sp. z o.o. spać i leżeć brzuchem do góry to generalnie jest to bezsensowne, praca to praca, no co mam zrobić innego

ja

Odradzam chyba ze grozi ci smierc glodowa. Dostajesz podstawe na umowie a reszte w kopercie w zaleznosci od humoru prezesa.

Byly p

Nie polecam, obiecują wiele a w efekcie podstawa(usunięte przez administratora)

mirek

i tego wszystkiego dowiedziałeś się od kumpla pracującego w tej firmie? musicie sporo rozmawiać :)

Filek

Zupełnie nie wiem skąd tak marna opinia. Nie jestem pracownikiem firmy ale za to jej wieloletnim klientem i nie dość, że panuje tam bardzo miła atmosfera to masa osób pracuje tam od lat. Więc chyba nie może być tak źle bo by odeszli. Poza tym znam kilku pracowników już również prywatnie i nigdy nie narzekali za bardzo na pracę.

Piotrek

Kumpel pracuje w Eltcracu już kilka lat i nie narzeka. Fajna atmosfera, weseli ludzie, kasa nie jest najgorsza a co jakiś czas dają całkiem dobre premie. Szef jajcarz, choć wymagający. No i dosyć często są imprezy integracyjne, które wszyscy chwalą.

VX

Oj coś czuję tutaj jakąś zemstę personalną bo ja od kilku lat pracuje w tej firmie i wcale nie narzekam. Pensja niczego sobie, atmosfera bardzo miła a i szef tylko czasami uprzykrza życie. Ale w końcu nie ma szefów idealnych :)

iks

Eltcrac...(usunięte przez moderatora) firma...oferuja na rozmowie kwalifikacyjnej elektronikowi 1100zl brutto...smiech na sali....cos tu nie tak... pozdro.

jancio

Tak sobie. Atmosfera pracy OK, ale szef, wypłaty, darmowe nadgodziny takie same jak w większości firm nastawionych na maksymalny zysk kosztem pracownika. Umowa na najniższą krajową, a reszta do ręki w kopercie wedle nastroju i uznania szefa. Nigdy nie możesz być pewien ile zarobisz. Firma prosi się o inspekcję PIP. Generalnie nie polecam. Iść dopiero w przypadku zagrożenia życia (przez śmierć głodową spowodowaną brakiem środków do życia) :)

Zostaw opinię o Eltcrac System Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltcrac System Sp. z o.o.