Capgemini Polska S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Capgemini Polska S.A.
3 8 6 1

Opinie o Capgemini Polska S.A.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Dek

Jak wiadomo to jedna z najlepszych firm w okolicy, polecam pracę dla nich na różnych stanowiskach misie

ktoś

Witam, czy ktoś chciałby ze mną porozmawiać na temat problemów u Was w pracy?

Grzesiek
@ktoś 09.06.2011 12:02

Ja nie mam problemu w pracy

malenka

Unikać, mając wybór wybierać alternatywę. Zaczynając pracę myślałam, że złapałam Pana Boga za nogi, cóż dwa lata zmieniają postrzeganie świata. Zarobki marne organizacja pracy , hmm... zależy gdzie się trafi ( w myśl zasady przestańcie udawać że płacicie my przestaniemy udawać, że pracujemy) i przełożeni managerowie którzy albo Cie nie dostrzegają albo traktują jak przedszkolaka( tu szczególne ukłony w stronę JP)

Zostaw opinię o Capgemini Polska S.A. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capgemini Polska S.A.