MTL Asco Rail Sp. z o.o.

Pyskowice

Opinie o MTL Asco Rail Sp. z o.o.

M.W 76

Ta firma to obraz nędzy i rozpaczy. Pociąg po naprawie P4 po zaledwie trzech miesiącach nie nadaje się do jazdy, a co do serwisu z ich strony to porażka jakich mało. Nie polecam dawać im cokolwiek do naprawy bo nie mają zielonego pojęcia co mają w ogóle zrobić. Zmarnujecie tylko czas i pieniądze. Po prostu brak słów.

Gienek

chyba się bardzo dużo zmieniło w tej firmie. Pracuję tu od niedawna i wszystko jest ok. Nie dostałem najniższej krajowej, tylko więcej. Roboty dużo i nie zapowiada się żeby było mniej. Wszystko raczej poukładane. Na razie nie ma na co narzekać

Jak pracujesz przy lokomotywach i wydaje ci się że robisz kawał dobrej roboty na wysokim poziomie za który dostaniesz zegarek w nagrode to bardzo dobrze...jeżeli jesteś zadowolony z pensji to jeszcze lepiej.Może jesteś nawet super fachowcem i dla tego tam pracujesz...Dla bardziej ambitnych chcących rozwijać się ,interesujących się stanem firmy myślących o przyszłości swojej, proponuje jak reszta kolegów poszukać innego pracodawcy.

bodzio
@pracownik 09.08.2015 01:25

a mi tam się podoba no ale jak się nie chce komuś brudzić tylko by siedział za biurkiem to tak jest każdy by chciał zarabiać krocie a nie narobić się ja tam lubię ciężką prace :-)

mandaryn

pracuje tam i jakoś powyższe opinie mnie dziwią , pracuje jako pracownik fizyczny przy lokomotywach , zarobki normalne , firma dba o pracownika ... tyle

assa

Jakie zarobki w Firmie.

zbyszek 1
@assa 12.03.2015 21:51
Jakie zarobki w Firmie.

od minimalnej krajowej aż do kilku tys na czysto zależy gdzie i dla kogo :)

bolek

Firma kiepska ... kompletna porażka. Nikomu nie polecam. Stres, nerwy... chaos kompletny. Bałagan wszędzie. Atmosfera pracy fatalna. Prezes steruje ręcznie. Stanowisk kierowniczych tysiące a władza w jednej ręce.

mis yogi

Polecam każdemu kto lubi dobrą zabawę i angielski żart, bo każdy dzień spędzony w tej firmie to jak oglądanie występu kiepskiej jakości kabaretu.

zbyszek
@mis yogi 13.04.2014 13:19

racia lokomotywy wyjezdzają w tajlach pkp energetyka powinna swój opis podać smiechu warte pewnie tam plajta bedzie

somebody

Są chwile lepsze i gorsze ale nie polecam, aż dziw bierze że ta firma jeszcze funkcjonuje. Generalnie panuje chaos cała firmą stara się sterować prezes pomijając wszystkich swoich dyrektorów.Ludzie którzy otaczają prezesa firmy w innych firmach nie mieli by prawa bytu nawet przez miesiąc(usunięte przez administratora)Generalnie firma słynie z tego że ma więcej kierowników niż pracowników ale to podobno normalne...Osobiście radze szukać dalej pracy szkoda czasu i nerwów.

Zostaw opinię o MTL Asco Rail Sp. z o.o. - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTL Asco Rail Sp. z o.o.