MTL ASCO sp. z o.o

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MTL ASCO sp. z o.o

Józek

Firma jest dobrym pracodawcą więc nikogo nie powinno dziwić, że dba o ludzi , dlatego polecam pracę.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w MTL ASCO sp. z o.o?

anonim Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam, Słyszałem ze przedstawiciele jezdza starymi samochodami czy to prawda?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Witam, flota samochodowa jest wymieniana regularnie 3-4 lata w zależności od przebiegu samochodu.

tomas Nowy wpis
Kandydat
@MTL ASCO sp. z o.o

jaka flotą się jezdzi w mtl asco

Pytanie
 Pytanie

Czy w MTL ASCO sp. z o.o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

abc

@HR specjalista a czy szkolenia te są w jakiś sposób dokumentowane/certyfikowane? I czy są finansowane przez pracodawcę?

1985
Pracownik
@abc

Tak, szkolenia opłaca pracodawca i każde które jest prowadzone przez zewnętrznych trenerów mamy potwierdzone certyfikatem

Robert
@1985

To fajnie, że firma MTL ASCO dba o rozwój swoich zatrudnionych pracowników. Skoro są prowadzone pytania to chcę teraz właśnie dowiedzieć się, czy każda z osób zatrudnionych w firmie ma szansę na udział w takich właśnie szkoleniach, czy są może one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla osób, które pracują już dłużej? Kwestia ta mnie interesuje, dlatego liczę na odpowiedź.

HR
Pracownik
@Robert

Witam, bardzo dziękujemy za wyrażenie zainteresowania naszą firmą. W szkoleniach biorą udział pracownicy niezależnie od stażu przebytego w firmie. Pracownicy są szkoleni według bieżących potrzeb firm. Przy dołączeniu do Działu Handlowego firmy każdy pracownik pierwsze 2 tygodnie spędza na szkoleniu produktowym, systemowym , etc.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MTL ASCO sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy MTL ASCO sp. z o.o chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Józek

Firma jest dobrym pracodawcą więc nikogo nie powinno dziwić, że dba o ludzi , dlatego polecam pracę.

Montana
Klient

Dzień Dobry, Obsługa Klienta przez Handlowca Perfekcyjna. Mam nadzieje że wózek widłowy który kupiłem również będzie perfekcyjny. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czy w MTL ASCO sp. z o.o są szkolenia zewnętrzne?

HR specjalista
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, nasza firma przeprowadza wiele szkoleń zewnętrznych w zależności od występujących potrzeb doszkoleń pracowników.

zainteresowany

Zastanawiam się czy teraz można w ogóle aplikować, macie jakieś potrzeby kadrowe?

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MTL ASCO sp. z o.o?

HR
@Pytanie

Dzień dobry:) bardzo dziękujemy za pytanie. jak najbardziej firma MTL ASCO sp. z o.o. organizuje liczne wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników, kooperantów oraz podwykonawców, które mają miejsce w Polsce jak również za granicą.

PiotrO.
 Pytanie

Mógłbym się dowiedziec czy firma MTL ASCO zatrudnia na umowa o pracę czy trzeba zakładać działalność gospodarczą na owym stan. PH/opolskie?? Pozdrawiam Piotr O.

PiotrO.
 Pytanie

Dzień dobry. Mam pytanie czy może ktoś coś wie jak tam jest z tą rekrutacją na stan. PH /Opole?? Ukazała sie jakiś czas temu na pracuj.pl. Pozdrawiam

Pracodawca

@PiotrO.

Dzień dobry, jeszcze jesteśmy w trakcie omawiania kandydatów na spotkania. W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt pod 32 332 70 02 Pozdrawiam serdecznie HR

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MTL ASCO sp. z o.o?

Firma MTL ASCO
@Pytanie

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego zajmującego się sprzedażą asortymentu naszych produktów. W przypadku zainteresowania taką pozycją bardzo proszę o przesłanie swojego CV na maila:(usunięte przez administratora) W przypadku zainteresowania inną pozycją również proszę o przesłanie swojego CV na powyżej podanego e-maila. Rozważymy Pana/ Pani osobę. Z góry dziękujemy

Zuza

Pracuje w firmie od marca, polecam serdecznie. Młody i energiczny zespół współpracowników. Zadaniowe podejście. Warunki lokalowe super (jest świeżo po remoncie;)) Dojazd dobry, parking duży :) Polecam!!

Robert
@Zuza

Skoro pracujesz w firmie MTL ASCO od marca to myślę, że na pewno jeszcze dobrze pamiętasz swoje pierwsze dni. Chciałbym dowiedzieć się, czy w pierwszych dniach otrzymałeś od pozostałych pracowników odpowiednie wsparcie? Myślę, że jest to kluczowe, aby nowo zatrudniona osoba dobrze poczuła się w swoich pierwszych dniach pracy.

Monter
@Zuza

To pewnie Ty nie potrafisz ogarnąć porządnie projektu.

Krystyna
@Monter

Pracujesz aktualnie w MTL ASCO sp. z o.o? Piszesz o projektach, a możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Z chęcią poznam jakieś szczegóły, jestem też ciekawa, jak oceniasz warunki pracy.

Monter
@Krystyna

Wystarczy tyle że są nie precyzyjne i często mijają się z rzeczywista sytuacja na magazynie.

Mariusz T. Słupca.

Dzień dobry wszystkim zainteresowanym firmą MTL ASCO. W 2016 roku pracowałem przez 9 miesięcy na stanowisku PH na Wielkopolskę. Kilka plusów aby nie rozpisywac sie nadmiernie: 1. Rozmowa kwalifikacyjna: fajna, z odrobiną humoru. 2. Wszelkie formy zatrudnienia. 3. Narzędzia do pracy na PH, laptop, telefon, samochód, drukarka - wszystko nowe. 4. Zarobki: niema co narzekać, kwestia ustalenia. Zawsze na czas. 5. Szkolenia na wysokim poziomie. 6. Wsparcie: nie narzekałem. 7. Współpracownicy, zarząd, dział ksiegowy spoko. Serwis: nie mam opinii. Minusy: moja osoba, z pewnych przyczyn delikatnie nie podchodzilem poważnie. Wybaczcie za lakoniczną opinie w prost średnio wyjaśnione, pragnąłem przekazac kilka informacji dla ulatwienia przyszlym PH w ASCO. Reasumując, firma nie jest zła, jak w każdej są pewne wymogi stanowiskowe. Praca dla PH ulatwiana przez telemarketerów, którzy wykonują pierwszy krok w stronę klienta. ASCO przez szkolenia na poziomie prof. a także poprzez pomoc w różnych sprawach Dyrektora Piotra K. wszedłem o dwa szczeble wyżej jako handlowiec. Na dzień dzisiejszy pracuję jako doradca w dziedzinie Elektrotechniki na Wielkopolskę, i z pełną odpowiedzialnością przyznam, ze bez szkoleń w ASCO nie udałoby mi sie objąć w/w stanowiska. Pozdrawiam cały zarząd, księgowość, akwarium, całą ekipę PH a w szczególności Dyrektora Piotra K.

Robert
@Mariusz T. Słupca.

Obecnie firma MTL ASCO poszukuje pracowników na stanowisko handlowców. Ktoś z Was pracował na tym stanowisku i mógłby przybliżyć, jak wygląda zakres obowiązków? Praca jest w stałych i niezmiennych godzinach, czy może godziny pracy uzależnione są od tego, ile punktów danego dnia do odwiedzenia otrzyma pracownik? Ktoś z Was może napisać coś na ten temat? Zachęcam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MTL ASCO sp. z o.o o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robin

Ostatnio widziałem ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy dla handlowca. Jest ktoś W stanie określić warunki finansowe dla doradcy tech-handlowego z 3 letnim doświadczeniem? Jaka podstawa, jaką prowizja?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zarząd Firmy MTL ASCO Sp. z o.
@Robin

Wpisz swoją odpowiedź

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zarząd Firmy MTL ASCO Sp. z o.
@Robin

Witam, serdecznie zapraszam Pana na przesłanie swojego CV na konto rogalka@mtlasco.pl . Jeżeli zweryfikujemy Pana CV pozytywnie, zostanie Pan zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Ogólnie rzecz biorąc zarobki są nieograniczone ! Zapraszamy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina

@oczko, jak nie wyślesz swoje CV to niestety nie będziesz wiedział nic na temat zatrudnienia w firmie. Może wypowie się ktoś w tej kwestii z obecnych pracowników? Warto informować o takich kwestiach na forum jak wynagrodzenie, rozmowa kwalifikacyjna czy umowa, gdzie są to bardzo przydatne informacje dla potencjalnych pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
oczko

witam mam pytanie czy warto dac cv do tej firmy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bandos

Jeśli zatrudniasz się w tej firmie jako Elektronik @alno to szkolenia są bardzo ważne, stąd też są one w firmie, ogólnie praca no ciężka nie jest, ale żeby się zatrudnić, to musisz jednak już mieć wykształcenie wyższe, dużą uwagę kładą również na doświadczenie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o MTL ASCO sp. z o.o - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MTL ASCO sp. z o.o?

    Zobacz opinie na temat firmy MTL ASCO sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie klientów o firmie MTL ASCO sp. z o.o?

    Liczba opinii klientów firmy MTL ASCO sp. z o.o, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTL ASCO sp. z o.o