MTL ASCO sp. z o.o

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MTL ASCO sp. z o.o

Józek

Firma jest dobrym pracodawcą więc nikogo nie powinno dziwić, że dba o ludzi , dlatego polecam pracę.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w MTL ASCO sp. z o.o?

anonim Nowy wpis
Kandydat

Witam, Słyszałem ze przedstawiciele jezdza starymi samochodami czy to prawda?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Witam, flota samochodowa jest wymieniana regularnie 3-4 lata w zależności od przebiegu samochodu.

tomas Nowy wpis
Kandydat
@MTL ASCO sp. z o.o

jaka flotą się jezdzi w mtl asco

Czy w MTL ASCO sp. z o.o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

abc

@HR specjalista a czy szkolenia te są w jakiś sposób dokumentowane/certyfikowane? I czy są finansowane przez pracodawcę?

1985
@abc

Tak, szkolenia opłaca pracodawca i każde które jest prowadzone przez zewnętrznych trenerów mamy potwierdzone certyfikatem

@1985

To fajnie, że firma MTL ASCO dba o rozwój swoich zatrudnionych pracowników. Skoro są prowadzone pytania to chcę teraz właśnie dowiedzieć się, czy każda z osób zatrudnionych w firmie ma szansę na udział w takich właśnie szkoleniach, czy są może one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla osób, które pracują już dłużej? Kwestia ta mnie interesuje, dlatego liczę na odpowiedź.

HR
@Robert

Witam, bardzo dziękujemy za wyrażenie zainteresowania naszą firmą. W szkoleniach biorą udział pracownicy niezależnie od stażu przebytego w firmie. Pracownicy są szkoleni według bieżących potrzeb firm. Przy dołączeniu do Działu Handlowego firmy każdy pracownik pierwsze 2 tygodnie spędza na szkoleniu produktowym, systemowym , etc.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MTL ASCO sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?

Czy pracownicy MTL ASCO sp. z o.o chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Józek

Montana
Klient

Dzień Dobry, Obsługa Klienta przez Handlowca Perfekcyjna. Mam nadzieje że wózek widłowy który kupiłem również będzie perfekcyjny. Pozdrawiam

Czy w MTL ASCO sp. z o.o są szkolenia zewnętrzne?

HR specjalista
@Pytanie

Dzień dobry, nasza firma przeprowadza wiele szkoleń zewnętrznych w zależności od występujących potrzeb doszkoleń pracowników.

zainteresowany

Zastanawiam się czy teraz można w ogóle aplikować, macie jakieś potrzeby kadrowe?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MTL ASCO sp. z o.o?

HR
@Pytanie

Dzień dobry:) bardzo dziękujemy za pytanie. jak najbardziej firma MTL ASCO sp. z o.o. organizuje liczne wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników, kooperantów oraz podwykonawców, które mają miejsce w Polsce jak również za granicą.

PiotrO.

Mógłbym się dowiedziec czy firma MTL ASCO zatrudnia na umowa o pracę czy trzeba zakładać działalność gospodarczą na owym stan. PH/opolskie?? Pozdrawiam Piotr O.

PiotrO.

Dzień dobry. Mam pytanie czy może ktoś coś wie jak tam jest z tą rekrutacją na stan. PH /Opole?? Ukazała sie jakiś czas temu na pracuj.pl. Pozdrawiam

Pracodawca

@PiotrO.

Dzień dobry, jeszcze jesteśmy w trakcie omawiania kandydatów na spotkania. W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt pod 32 332 70 02 Pozdrawiam serdecznie HR

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MTL ASCO sp. z o.o?

Firma MTL ASCO
@Pytanie

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego zajmującego się sprzedażą asortymentu naszych produktów. W przypadku zainteresowania taką pozycją bardzo proszę o przesłanie swojego CV na maila:(usunięte przez administratora) W przypadku zainteresowania inną pozycją również proszę o przesłanie swojego CV na powyżej podanego e-maila. Rozważymy Pana/ Pani osobę. Z góry dziękujemy

Zuza

Pracuje w firmie od marca, polecam serdecznie. Młody i energiczny zespół współpracowników. Zadaniowe podejście. Warunki lokalowe super (jest świeżo po remoncie;)) Dojazd dobry, parking duży :) Polecam!!

@Zuza

Skoro pracujesz w firmie MTL ASCO od marca to myślę, że na pewno jeszcze dobrze pamiętasz swoje pierwsze dni. Chciałbym dowiedzieć się, czy w pierwszych dniach otrzymałeś od pozostałych pracowników odpowiednie wsparcie? Myślę, że jest to kluczowe, aby nowo zatrudniona osoba dobrze poczuła się w swoich pierwszych dniach pracy.

Monter
@Zuza

To pewnie Ty nie potrafisz ogarnąć porządnie projektu.

Krystyna
@Monter

Pracujesz aktualnie w MTL ASCO sp. z o.o? Piszesz o projektach, a możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Z chęcią poznam jakieś szczegóły, jestem też ciekawa, jak oceniasz warunki pracy.

Monter
@Krystyna

Wystarczy tyle że są nie precyzyjne i często mijają się z rzeczywista sytuacja na magazynie.

Mariusz T. Słupca.

Dzień dobry wszystkim zainteresowanym firmą MTL ASCO. W 2016 roku pracowałem przez 9 miesięcy na stanowisku PH na Wielkopolskę. Kilka plusów aby nie rozpisywac sie nadmiernie: 1. Rozmowa kwalifikacyjna: fajna, z odrobiną humoru. 2. Wszelkie formy zatrudnienia. 3. Narzędzia do pracy na PH, laptop, telefon, samochód, drukarka - wszystko nowe. 4. Zarobki: niema co narzekać, kwestia ustalenia. Zawsze na czas. 5. Szkolenia na wysokim poziomie. 6. Wsparcie: nie narzekałem. 7. Współpracownicy, zarząd, dział ksiegowy spoko. Serwis: nie mam opinii. Minusy: moja osoba, z pewnych przyczyn delikatnie nie podchodzilem poważnie. Wybaczcie za lakoniczną opinie w prost średnio wyjaśnione, pragnąłem przekazac kilka informacji dla ulatwienia przyszlym PH w ASCO. Reasumując, firma nie jest zła, jak w każdej są pewne wymogi stanowiskowe. Praca dla PH ulatwiana przez telemarketerów, którzy wykonują pierwszy krok w stronę klienta. ASCO przez szkolenia na poziomie prof. a także poprzez pomoc w różnych sprawach Dyrektora Piotra K. wszedłem o dwa szczeble wyżej jako handlowiec. Na dzień dzisiejszy pracuję jako doradca w dziedzinie Elektrotechniki na Wielkopolskę, i z pełną odpowiedzialnością przyznam, ze bez szkoleń w ASCO nie udałoby mi sie objąć w/w stanowiska. Pozdrawiam cały zarząd, księgowość, akwarium, całą ekipę PH a w szczególności Dyrektora Piotra K.

@Mariusz T. Słupca.

Obecnie firma MTL ASCO poszukuje pracowników na stanowisko handlowców. Ktoś z Was pracował na tym stanowisku i mógłby przybliżyć, jak wygląda zakres obowiązków? Praca jest w stałych i niezmiennych godzinach, czy może godziny pracy uzależnione są od tego, ile punktów danego dnia do odwiedzenia otrzyma pracownik? Ktoś z Was może napisać coś na ten temat? Zachęcam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MTL ASCO sp. z o.o o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Robin

Ostatnio widziałem ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy dla handlowca. Jest ktoś W stanie określić warunki finansowe dla doradcy tech-handlowego z 3 letnim doświadczeniem? Jaka podstawa, jaką prowizja?

Zarząd Firmy MTL ASCO Sp. z o.
@Robin

Wpisz swoją odpowiedź

Zarząd Firmy MTL ASCO Sp. z o.
@Robin

Witam, serdecznie zapraszam Pana na przesłanie swojego CV na konto rogalka@mtlasco.pl . Jeżeli zweryfikujemy Pana CV pozytywnie, zostanie Pan zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Ogólnie rzecz biorąc zarobki są nieograniczone ! Zapraszamy

Karolina

@oczko, jak nie wyślesz swoje CV to niestety nie będziesz wiedział nic na temat zatrudnienia w firmie. Może wypowie się ktoś w tej kwestii z obecnych pracowników? Warto informować o takich kwestiach na forum jak wynagrodzenie, rozmowa kwalifikacyjna czy umowa, gdzie są to bardzo przydatne informacje dla potencjalnych pracowników.

oczko

witam mam pytanie czy warto dac cv do tej firmy

bandos

Jeśli zatrudniasz się w tej firmie jako Elektronik @alno to szkolenia są bardzo ważne, stąd też są one w firmie, ogólnie praca no ciężka nie jest, ale żeby się zatrudnić, to musisz jednak już mieć wykształcenie wyższe, dużą uwagę kładą również na doświadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o MTL ASCO sp. z o.o - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MTL ASCO sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MTL ASCO sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie MTL ASCO sp. z o.o?

Liczba opinii klientów firmy MTL ASCO sp. z o.o, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTL ASCO sp. z o.o