Elektrolux

Kraków

Opinie o Elektrolux

mama

Każdy zna firmę nie treba chyba nikomu przedstawiac,że produkują sprzet RTV i AGD. SAMA W DOMU POSIADAM KILKA URZADZEN TEN FIRMY I JESTEM ZADOWOLONA Z ICH DŁUGIEGO CZASU UŻYTKOWANAI

Kupsko
@mama 04.05.2016 10:00

Pomyliłaś portale internetowe. Tu sie nie ocenia AGD, które jest produkowane na innym kontynencie, tylko stosunek pracodawcy i firmy do pracownika.

BATMAN

CO? Już zdążyliście pokasować negatywne opinie o tej 'firemce'? Ile wam zapłacili? Dla kandydatów: jeżeli zostaniecie zaproszeni na rozmowę z panią o inicjałach (K.Ż.S) to bądzcie przygotowani na brak kultury z jej strony. Wstrętna osoba.

Zostaw opinię o Elektrolux - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrolux