Opinie o Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA w Łubiana

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA w Łubiana

Czy pracownicy Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracownik Nowy wpis

Tak, mamy szeroką gamę form integracji dla Naszych Pracowników.

Czy pracodawca Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Mamy systemy motywacyjne dla pracowników oraz liczne benefity.

Hanna

w takim razie brzmi w porządku. ;) A jest szansa na przybliżenie tego całego systemu? Fajnie byłoby też móc się dowiedzieć na jakie rodzaje benefitów można tu śmiało liczyć

@Hanna

Zapraszamy do kontaktu 058 6803404 i na stronę: https://lubiana.com.pl/indywidualny/kariera/

Krzysztof

Dzięki za info. Właśnie znalazłem ogłoszenie na operatora wózka magazynowego. Trzeba być dyspozycyjnym. To znaczy że praca jest zmianowa albo w niestandardowych godzinach?

@Krzysztof

Praca III zmianowa w godzinach: od 6-14, 14-22, 22-6

Hanna Nowy wpis

chciałabym jeszcze tylko o jedną rzecz dopytać. w przypadku zmian jest możliwość pracy na jednej wybranej pod warunkiem jakby udało się tak grafiki ułożyć czy taka opcja raczej odpada?

@pracownik Nowy wpis
@Hanna

Niestety nie można ustawiać zmian.

Czy Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA zatrudnia studentów?

Kadry

Tak. Zapraszamy

Marian

Czy są tu jakieś szkolenia wewnętrzne ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pakowacz / Pakowaczka
Łubiana
Intraservis Group sp. z o.o.
Mocarz

Czy zmiana na lepsze jest przyczyną tej ciszy na forum?

Oszukany

Firma to dno nie polecam, nawet swojemu wrogowi

Oszukany

2300 miałem dostać na akordzie (usunięte przez administratora) jak wół a tu 1615 zł porażka nie odpiszcze ta sprawa ujrzy światła dziennego śmierć Panie nad duszą (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA: Budel to moja sugesitia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Już nic nie może (usunięte przez administratora)nic nie wybarwi

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA - Łubiana

Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA