Bar - Smak Podlaski Piotr Tyszka

Opinie o Bar - Smak Podlaski Piotr Tyszka

Ostrzegam przed tą restaruacją

Właściciel nie jest poważnym człowiekiem - to co się tam wyprawia to jakiś koszmar.

To co tu jest napisanego mija się z prawdą... Pracodawcy zatrudniają ludzi bez papierów ,( na czarno) I nie poleciłbym tam pracowa , gdyż wykorzystują ludzi na MAX-a Za marne grosze .. To co tu napisałem to z praktykowane :)

Zostaw opinię o Bar - Smak Podlaski Piotr Tyszka - Łomża

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar - Smak Podlaski Piotr Tyszka