CN GROUP SP. Z O.O.

Opinie o CN GROUP SP. Z O.O.

Paweł

Pracowałem na zlecenie realizacji projektów. Wszystko bez problemów. Polecam

Karolina

Jak na chwilę obecna jest to mój najlepszy pracodawca. Nikt nad nikim się nie znęca i nie wymaga. Pracuję już czwarty miesiąc i faktycznie za wyniki są ustalone premie. Aby nie zapeszyć polecam pracodawcę.

Anonim

Polecam pracodawcę, jak się dobrze pracuje to się i dobrze zarabia.

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągła rotacja pracowników wpływa bardzo demotywująco.Spore zmiany w umowach, obcinanie wynagrodzenia.

an
@Anonim 30.12.2014 22:03

Pracodawcy nie liczą się z pracownikami, mają za nic doświadczenie itp.

Zostaw opinię o CN GROUP SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CN GROUP SP. Z O.O.