Porr(Polska) S.A.

Opinie o Porr(Polska) S.A.

były

W sumie to wszystko ok. Na pewno lepiej niż u konkurencji

zxy

Firma dno a baza techniczna jeszcze wieksze mobing i zastraszanie nie kompetetni przełozeni

Niezadowolony

Sama firma to jest jest w porządku. Tylko jak ktoś się zatrudni do tej firmy na budowę przez pośrednika to jakaś masakra. Naobiecuja nie wiadomo co ze premie ciuchy dobre warunki mieszkaniowe a okazuje się później na miejscu jak jest śpią w pokojach po 10 i wszystko wspólne kuchnia łazienka a jak dadzą dobre mieszkanie to odbijają po 20 euro za dzień za to mieszkanie masakra

Korpo

PORRatowali trochę ale bywało lepiej !

TiTi

Dziwna firma...dziwne zasady...

wbng

trzeba swoje zrobić !

braksłów

Ludzi traktują jak bydło, które należy wydoić! Doją tak długo, aż nie zrezygnujesz lub nie padniesz....

Zostaw opinię o Porr(Polska) S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porr(Polska) S.A.