eldorado men"s collection

Toruń

Opinie o eldorado men"s collection

isia

Tearz dużo zmieniło sie w branżach odzieżowych, fakt,że najniższe krajowe poszły w gore, ale zawsze możesz wyrabiac premie, sa też rownież jakies kokursy wenetrzne gdzie mozesz zdobyc jakas nagrode oraz tanie ubtrania.

okljlkj

ja też pracowałem kiedyś w tej firmie. pamiętam, to była moja pierwsza normalna praca. faktycznie, fajna płaca jak na tamte czasy, miałem lepiej niż moi koledzy po studiach. no ale obowiązków przybywało a płaca nie rosła. doprosić się o normalny zdrowy dla oczu monitor nie można było. ciekawe czy ta firma jeszcze prosperuje? jest tam jeszcze jakaś produkcja?

pracowałam w firmie "ELDORADO" praca super dobre godziny pracy, wynagrodzenie owego czasu na czas, szef "dzikus" i choleryk trzeba umieć z Nim rozmawiać, nie zawsze dotrzymuje słowa, wpływowy i nie jest konsekwentny w swoich działaniach,choć umie docenić ludzi pracownitych. Pani S....szefowa piekna i z klasą...pozdrawiam

Słowa kojarzące się z eldorado men"s collection (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w eldorado men"s collection: Najbardziej nie podobało mi się w eldorado men"s collection:

Zostaw opinię o eldorado men"s collection - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eldorado men"s collection