MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza

Kraków

Opinie o MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza

jacek

Wydaje mi się, że u nich jest całkiem dobre zaopatrzenie, na pewno mają w ofercie kosiarki, kosy, pilarki, wertykulatory, traktorki, areatory no i wiele innych rzeczy, ale głównie z tego słyną, na pewno mozna też zmienić oferte i bardzie ja indywidualnić.

małami
@jacek 28.04.2016 11:58

Czy mogę do Pana kontakt?

jab

pracowałem tam rok jako mechanik.dramat [usunięte przez moderatora] to chytry cwaniak ale najlepiej zrobił z konkretem "bardzo miłe rozstanie "pensje beznadziejne organizacja dramat ,szczerze nie polecam 100% rozczarowania

kaka

ogólnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y pensja niska słaba organizacja .brak możliwości awansu

Informatyk

Całkiem dobrze. Praca mało rozwojowa (nie było szansy awansu) ale za to stabilnie i spokojnie. Pensje średnie jak na Kraków jednak warunki jasne i do przyjęcia. Szef do dogadania. Ogólnie mile wspominam.

Zostaw opinię o MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza