ENCKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Częstochowa

Opinie o ENCKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

zainteresowany

Witajcie We wszystkich postach, które czytam pojawia się jeden wspólny mianownik.Jest nim mianowicie osoba Pana Jana oraz piękne przymioty które go określają. Nie najlepiej zatem to świadczy o tej firmie,która powierzyła swój los w jego ręce. Stąd moje pytanie, czy rzeczywiście zarobki które tutaj padają są aż tak niskie?? Czy istnieje jakaś ścieżka kariery?? pozdrawiam

dawny pracownik
@zainteresowany 20.07.2017, 12:04

Oj tak !Ścieżka kariery jest bardzo wielka! Ale musisz wybrać czy chcesz być hamulcem bez motoru to zahamujesz przy wełnie albo motorem bez hamulca to w najlepszym razie wywalisz się na polerni!

Antylizus

Jan niezbędny widać cierpi na syndrom kłamcy. Zgadza się że rotacja jest tam ogromna bo ludzie nie wytrzymują z tym oszustem i kłamca udaje wielkiego dyrektora a musi pytać o zgodę włoskich panów czy może makulaturę czy złom wyrzucić. A te jego zebrania są żałosne powtarza jedno i to samo człowieku naucz się szacunku do ludzi i pamiętaj to oni pracują na zyski firmy i twoja wypłatę w euro. Swoim lizuskom i pucybutowi największemu z wszystkich daje pod stołem premię a inni dostają ochłapy lub nic ciekawe czy włosi o tym wiedza "Pterodaktylu". Szkoda czasu, nerwów i zdrowia na ta firmę. Włosi lubią klaskać na Jana a on spuszcza głowę i biegnie posłusznie totalny parowiec. Janowi stanowczo wszyscy mówimy NIE.

polernik wełny

HAHAHAHAH a czy pan Jan nadal podśpiewuje w biurze włoską nutę???5 lat temu pracowałem w tej pseudo firmie zarządzanej przez wybrańca włochów, który bez ich wiedzy nie może nawet głośniej pierdzieć...swoja drogą,zna się ale na produkcji pieczarki i chyba tylko to w życiu robił wcześniej, kłamie,łże i mści się na ludziach...taki oto piesek ogrodnika,a zarobki są nadal takie jakie były.....brak słów Szkoda czasu,pozdrawiam

Joker

Bartt
@Joker 24.06.2017, 11:41
Wszystkich zniesmaczonych praca w firmie Enckel zapraszam do siebie. Stabilne zatrudnienie, nie stresująca praca....

Więcej informacji bym prosił :)

black

Cześć ! :) Chcecie poznać prawdę jak tam jest ? Zapraszam wszystkich do tej firmy! Jest cudownie, lepiej niż za granicą ! Zarobki bardzo wysokie, zadowolą kazdą kieszeń i poprawia jakość waszego cudownego zycia. Będzie Was stać na Wasze spełnianie marzeń! W końcu kupicie sobie nowe Porsche, którego Wam sąsiad będzie zazdrościć i ludzie na ulicy będą podziwiać. Założycie w końcu ogromna rodzinę, ktorą bedziecie bardzo kochac i rozpieszczac wspaniałymi wakacjami w tropikach. Wreszcie postawicie przepiekny dom z niesamowitym ogrodem jak u pana Dyrektora, który był dla mnie jak przyjaciel , nigdy nie okłamał i był zawsze bardzo uprzejmy, miły... w sumie jest IDEAŁEM. Podziwiam go, ma tyle problemów na głowie, tak licho zarabia jak na takiego dobrego, pracowitego człowieka. Serce się kraja na myśl, że ludzie go tak zle traktują odchodzą z pracy nie szanują go a on robi co moze, staje na głowie tańczy na rzęsach przy włoskiej muzyce licząc swoje euro zarobki. życzę Wam szcześliwego życia w firmie Enckel, bo ja osobiście nie zasługuję na pracę w tak prężnej firmie. Pozdrawiam

Rozgotowany Makaron

Wszystko co wyżej niestety​ się zgadza pan Jan szybciej kłamie niż pies szczeka, szykując się na rozmowę w sprawie pracy liczcie się z tym że zabierze wam z życia 2h o opowiqdaniach o firmie większość to brednie . Zachwala jakie to super warunki itp .bańka eka kiedy przychodzicie po podwyżkę . Firma ogrpmna a płaci krocie rotacja jak w metrze . Na stacji benzynowej można lepiej zarobić niż tam jako spawacz nierdzewki w ogromnych ilościach . Wszystkich pracowników łączy niechęć do Dyrektora który w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma Ciebie liczy się jedno ,wysyłka poniedziałkową .pozdro

@Rozgotowany Makaron 13.06.2017, 16:59

Jaki pan Jan? Janek znając życie jesteście po imieniu dystans tak samo kurtki w dwie strony

Bronisławek

Realne zarobki w tej firmie są na poziomie

Weed

Lepiej odpuść sobie tam pracę, chyba że jesteś lizusem to może Jan wszystkowiedzący przyjmie cie do swojej elity. Prawdę mówi chyba jedynie sam sobie przed lustrem gość jest poszukiwaczem niewolników , brak szacunku do ludzi i tyle ale karma zawsze wraca i na pewno kiedyś odda mu za swoje.

grzesiu
@Weed 14.04.2017, 21:06

Witam Jakie są tam realne zarobki??Da radę zarobić 2500-3000 netto?? pozdrawiam

zenon

Witam, coś się dzieje ciekawego w firmie, jakieś przyjęcia, zwolnienia, pojawiają się co jakiś czas oferty pracy. Czy w ogóle warto się zastanawiać nad pracą w tej firmie? Z góry dziękuję za opinie

zbiornik nierdzewny

Włoska "jakość", prawie jak German engineering plus Pan Jan, który przy próbie pomocy zawsze się skaleczy,i te zarobki które powalają z nóg.Strata czasu,gdzie indziej płacą lepiej,pozdrawiam

nie długo wolność

Nowi pracownicy wytrzymują już tylko jeden dzień ! a maja stawki większe w większości przypadków jak starsi! Spieszmy się kochać nowych pracowników enckela bo tak szybko odchodzą!

Dno

Nie polecam, jak wyżej im więcej potrafisz tym mniej zarabiasz w tej firmie, nowy pracownik który nic nie umie zarabia więcej niż pracownik z doświadczeniem. Branża metalowa, a zarobki jak w spożywczaku.

Były Niewolnik
@Dno 14.02.2017, 16:54

Fabryka depresantów .Współczuję niewolnikiem tyrającym na p. Jana

Pieczarka

HEHEH co za nora..... Strata czasu,zarobki śmiechu warte + Pan Jan wszystkowiedzący

Klobuck team

Zarobki super nieważne co robisz spawasz pracujesz na gietarce z rys.technicznym utykasz szkodliwa wełnę 10-12zł jeżeli się nie podoba pan Jan otwiera szeroko bramę i śmieje się do swoich piesków pozdrawiam wazeliny

czestochowianin

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie podobno się rozwijają i postawili nową halę, czy są przyjęcia, jaki jest wymiar godzin pracy, jakie stanowiska i oczywiście jaka pensja. Z góry dziękuję za pomoc, czy w ogóle warto ?

Morze Nienawisci

Paranoja lepiej sie oplaca zwolnic i przyjsc za miesiac na lepsza stawke. Pracownik z kilkuletnim doswiadczeniem zarabia mniej niz nowy.

Zainteresowany

Ciągłe ogłoszenia w regularnych odstępach czasu dają do myślenia.

kris

Spoko firma.Pracowałem tam 2 lata.poecam

były pracownik

Strata czasu na zajmowanie się pseudo firmą. Omijajcie ją szerokim łukiem a zwłaszcza zakłamanego (pana) Jana P. co powie prawdę jak się pomyli.

Zgrzewacz gietacz akrobata
@były pracownik 14.03.2015, 21:41

Tu się z Tobą zgodzę. Koleś jest mega zakłamany nieszczery a na dodatek narcyz przy nim to pikuś pajac ma tak duże ego że aby je pomieścić włosi budują mu nową chale. Zero szacunku dla nowego pracownika podział jest jasny ludzi którym cześć poda i odpowie dzień dobry i mięso armatnie. Gdyby nie ten bufon to warunki pracy i jej rodzaj jest spoko.

Zostaw opinię o ENCKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENCKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ