counter
2 44 121 5 1
Jaro12

Odradzam prace w tym zakładzie nie dostaniecie ani złotówki podwyżki płacą minimalna a jeżeli nie przepracujesz 160 godzin to wtedy cię tak policzą że wyjdzie na godzinę pracy 12.50 dlatego że stawkę jest godzinowa ze stawką miesięczną zmienna żenada Janek to sciemniacz nie wierzcie mi łzę jak pies

Tak11Nie
Brutal

Czy ten człowiek uważający się za pseudo dyrektora nie ma lustra w domu???Że też nie zatnie się podczas golenia .Czytając to forum praca w tej firmie nie ma żadnych pozytywów .Czy to dobrze świadczy o zakładzie który chce się rozwinąć

Tak44Nie1
Robert czyzyk

Daj wypowiedzenie i ryzyko albo podniesie albo odejdz 790292843 to mój numer zadzwoń powiedz co umiesz a pracę ci ogarne umowa stała nadgodziny 50%i 100% ale zadnych kart i właściciel i kierownik uczciwi ludzie a podwyżkę dopiero po 3 miesiącach niepisz bongiorno przedstaw się i sikaj na morrett...

Tak7Nie4
Ciapaty Nowy wpis

Powiem tak, jeśli ktos chce mieć ciekawa pracę nieprzewidywalną a za razem ekstremalna firma ma drzwi otwarte. Szczerze nie sadze by coś mieli do zaoferowania, po za chaosem który panuje. Nikt nic nie wie, za co byś się nie wziął do roboty czegoś nie ma... Ludzie odchodzą przychodzą jak chcą ew. Są zwalniani i zastepowani innymi. Jakieś chore czasy pracy są liczone, chodź nie ma co robić. Ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) nie wiadomo kto ma racje. Włoch kręci jak się da, chodź (usunięte przez administratora) wie. Jan się boi odezwać. O tak w skrócie wyglada firma. Szkoda tylko ludzi którzy pracują, bo widocznie brak im odwagi. Pamiętajcie głowa do góry :) nie to to gdzie indziej zostaniecie docenieni:)

Tak7Nie
anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora) dna , niżej nie można już upaść pracując dla tej pseudo firmy , lepsza praca na kasie w biedronce czy lidlu , oczywiście bardziej płatna

Tak9Nie
Brutal

Tak44Nie1
Kiero z konkurencji Nowy wpis
@Brutal

Rozwinąć?????? Ile Wy chcecie się rozwijać??? firma jest już ładnych parę lat na rynku a dalej ma niewiele do zaoferowania pracownikowi. Jak lubicie słuchać bajki to polecam audiobooki.

Tak4Nie1

Tak2Nie
Gumowe ucho Nowy wpis

Racja ???? a jaki troskliwy ????

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak7Nie4
Toto Cotugno
@Robert czyzyk

Panie Robercie a gdzie to jest taka świetna firma jeśli można wiedzieć.

Welder
Kandydat

Spawacze wiedzą które firmy mają omijać z daleka nie potrzeba nikomu ogarniać pracy. Ale ten fajny kierownik z skl mnie zaintrygował. Robert gdzie takie eldorado ?

Jerzy spodnie przymierzy
@Welder

Chyba się domyślam, to nie eldorado tylko MIAMI hahaha..... Robert trafiłem???

Poker team
@Jerzy spodnie przymierzy

No jasne że to firma z Krzepic

Tak2Nie
Ciałatajczyk
@Robert czyzyk

Robert czytam że pracujesz w firmie z Krzepic. Tam prezes dalej przyjeżdża do pracy bo mu tata każe?

Tak4Nie

Czy pracownicy Enckel Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Tu nie ma żadnej formy integracji.

Robert czyzyk

Bez przesady kierownik u mnie w firmie,jest z skl ale facet równy podwyżki są fajna atmoswera i premie ale chyba janciolek nie skl to zwykły ży....a na dodatek on mord.... Do Włochów nie otworzy bo się boji posadę stracic

Tak2Nie7
@Robert czyzyk

Panie Robercie wierzę Panu ale do rzeczy - gdzie mam przyjechać składać to Cv?

Uwaga

Skoro piszesz na forum to napisz stawki jakie są i odpisz czemu jest tak duża rotacja ludzi i warunki i czemu pracownik jest rozliczany z każdej minuty? I karty 3 razy na dzień i spóźnić się zdaża każdemu za 1 minutę opóżnirnia potrącone z nadgodzin czyli 1 minuta warta 15 min z nadgodziny 6 minut to już półgodziny

Bondziorno
@Uwaga

Rotacja ludzi jest tak duża bo pan Dyrektor obiecuję po 3 miesiącach próbnych pieniądze , a jak mija ten okres to wypina się Włochami, tym że jeszcze wszystkiego nie potrafisz itd itd. Zarobić tu nie zarobisz proponuję nie zaglądać do tej firmy, chyba że chcesz się nasłuchać bajek i stracić 2h życia na rozmowie kwalifikacyjnej, a pracowniką którzy tam jeszcze pracują polecam szybka zmianę pracy.

Tak3Nie
Staruch
@Uwaga

Uwaga!!! Wszędzie tam gdzie decydują ludzie którzy jeżdżą na blachach SKL jest takie (usunięte przez administratora) Wystarczy popatrzeć na konkurencję. A Pan Jan też chyba ze STOLICY (czyt. SKL).

Tak14Nie
Uwaga

Pewnie jest jedno że w enckelu niezarobisz bo Jan sam niedecyduje a boji się Włochów o kase zapytać dla pracownika czyli norma ustalona rotacja pracowników itp

Robert czyzyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

Lepsod canberg te dwie firmy są dobre weź numer z internetu zadzwoń jezeli to janciłek piszę a myślę że tak? To takiego bara...a nie zatrudnią on nawet po 57tys pracownikowi za blache wysyła taki babol wstyd.ps niespawaj

TakNie3
Robert czyzyk

Lepsod canberg powiem szczeze enckel płaci słabo..... Jezeli mam ocenić to w skali od 0 do 10 daje 2 jeżeli ktoś tam pracuję to mu współczuje podzwon po firmach poświeć 2 dni a sobie byle gdzie lepszą znajdziesz

TakNie2
@Robert czyzyk

To w końcu w Lepsodzie czy Canbergu ten kierownik taki spoko człowiek? Bo coś Pan Panie Robercie już traci pewność.

TakNie1
Agamemnon
@Robert czyzyk

Eee myślę że święcenie 2 dni to za krótko, w tigu trzeba przynajmniej poświecić 3 tygodnie żeby spawać zbiorniki na granulat, chyba że jesteś naprawdę dobry i oglądasz kozaków na (usunięte przez administratora) to dasz radę szybciej.

Robert czyzyk

Chwila chwila 15 stycznia 2017roku sam się dyrektor prosił o przedłużenie umowy zresztą nie jednego pracownika się prosiles o przedłuzenie umowy...

Rafał

Pracuję tam od początku i niestety to prawda

Robert czyzyk

Dobra skoro tak proszę powiedzieć dla niedoszlych pracowników ile jest na godzinę i czemu karty trzeba odbijać trzy razy na dzień i do tego za opóźnienie 5 minutowe odejmujecie z nadgodzin i czemu jest inwigilacja pracownika proszę na forum napisać proszę o odwagę

Tak3Nie
Robert czyzyk

Ale podziwiam mimo wszystko dyrektora że ma ludzi do pracy to mnie aż zaskoczyło bardzo zaskoczyło myślałem że ludzie się bardziej szanują bo z mojich kolegów których tam pracowało nikt niezostał napewno brygadzisya wafel i ucho Jana pracuję wkret met guardian czy trw płaci znaczenie lepiej czy tak trudno się zwolnić niż pracować dla wloskiej firmy

Tak4Nie

Chodzą słuchy że dyrektor ma pracę z więzów rodzinych i niema żadnego doświadczenia no tak bęben przepalil i dał sobie spokój lepiej chodzić i gadać że się umie wszystko i zarazem nic

Tak6Nie
Robert czyzyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Ukraińców niema....?hmm czyli się szanują i niechca tam pracować z ukraincami to strzelałem bo tonacy się brzywy złapie.dajcie sobie spokój z pracą w tej firmie...wkret met daje 17 na początek a enckel 14 fantastycznie pracowalem tam chwilę ale na szczęście szybko odszedlem zresztą z 6 moich kolegów co tam pracowało nikt niepracuje każdy teraz sobie chwali

Robert czyzyk

Skoro masz odwage pisać na forum panie haha dyrektorze to powiedz czemu jest tak wielka rotacja w tej firmie czemu pracuja obywatele z ukrainy proste bo polacy plują na ten zakład facet napisz ile placicie na poczatek 11zl do 13 prawda jest taka

Tak6Nie
Bondziorno
@Robert czyzyk

Ukraińców nie ma, a na początek marne 14 PLN ale o podwyżce można pomarzyć.

Robert czyzyk

Janie odpisz na forum sie podpisz miej odwagi choć troszke panie strachu na wróble.kasa z pompowania bicepsu jest na taki sport sie duzo wydaje i trzeba zarabiać w morretto enckel się nieda chyba że cie zwolnia i tak jesteś włoską marionetka i popychadlem Włochów

Robert czyzyk

Zgadza sie ze mialem dyscyplinarne ok prawda tylko z tego co piszesz to powiem szczerze nie przychodzilem do pracy ponieważ szukałem innej takiej której pracownika doceniają i ci co mnie znają janku to wiedz ze w nowej pracy pracuje ponad 3 lata i płacą dużo lepie niż w żałosnym enckelu nie lazi mi bara..n w okularach to wyglada jak strach na wróble i się nie madrzy z ciężkiej pracy sa pieniądze tylko nie we wloskiej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Enckel Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rejtana 25/35