Enckel Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Enckel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres praca@enckel.pl, abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas - zapraszamy do kontaktu!

praca@enckel.pl
Edek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W Częstochowie trudno o dobrą pracę bez znajomości. Można mieć konkretne studia i być (usunięte przez administratora) lub nie mieć ich wcale i mieć dobrze. W firmie Enckel nie jest znowu najgorzej, stawki mogłyby być trochę lepsze, socjal nie jest aż tak istotny, jeśli pracodawca da zarobić. Firmę Enckel wspominam dobrze, musiałem się jednak zwolnić ze względów finansowych. Pozdrawiam miłą Panią z HR

Polecam, nie jest źle :)

@Abcdd

Tak się składa, że żeby pracownicy mogli zostać w nadgodzinach firma musi mieć zamówienia. W poprzednich latach było tak, że wielu pracowników zostawało w nadgodzinach i przychodziło w sobotę. Jednak koniunktura nie zawsze jest taka jakby się chciało. Jeśli jest mniej zamówień, to nie ma sensu zostawać w nadgodzinach, bo i po co? Pracownicy przyzwyczaili sie do nadgodzin , bo firma płaci wszystkie nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli chodzi o urlop to z tych komentarzy wynika , że w innych firmach płacą za nic. Pracownika nie ma w pracy a dostaje premię. Pracuje dwa tygodnie, drugie dwa tygodnie na urlopie i wielka krzywda , bo nie dostał premii. Proponuję przejść na samozatrudnienie lub założyć swoją firmę i zatrudniać pracowników. Z pewnością zapłacicie za nic nierobienie.:)

@Mirek

Witam. Dziwi mnie fakt, że w momencie gdy ta firma poszukuje jakiegokolwiek pracownika zainteresowane osoby nie pofatygują się osobiście, żeby dowiedzieć się jakie są warunki pracy , a próbują zdobyć informację w internecie. Ja zazwyczaj choć z ciekawości idę na spotkanie , żeby samemu ocenić sytuację , a nie bazować na opiniach osób, której sądząc po komentarzachnie doczekały się w tej firmie spełnienia marzeń. Choć nie pracuję w tej firmie mam " dobre dojścia " i mogę potwierdzić jedno, że jest to fima która zatrudnia na umowę o pracę, płaci adekwatnie do stopnia znajomości tematu i doświadczenia, wszystkie nadgodziny płacone są zgodnie z kodeksem pracy. Dla zaiteresowanego Mirka. Rusz chłopie zadek i jedź sam i się dowiedz jak jest naprawdę.

Administrator Nowy wpis

Enckel Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca Kat. C+E. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Technik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Mam pytanie czy to że na przestrzeni ostatnich trzech lat przez firmę przewinęło się ponad 200 osób przy średnim zatrudnieniu ok 60 to świadczy o prężnym działaniu i dobrym socjalu?

Poszukuję zatrudnienia na Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Enckel Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

yyy Nowy wpis
@Administrator

Zmiana formy zatrudnienia? czyli że co? Mówią, że umowa o pracę na "dzień dobry" i później. GoWork o jaką zmianę zatrudnienia chodzi??? :D

Adam

Jeśli komuś nie odpowiada praca w tej firmie to zawsze może pójść na kasę do biedronki lub do trw na produkcję.

ja też Nowy wpis
@Adam

@ Adam, też tak uważam! Każdy ma wolny wybór. Najprościej zrobić czarny PR, bo wstyd się przyznać, co, kto odwalił haha

Rozmowa kwalifikacyjna
Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPAWACZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Szukałem pracy - znalazłem. Pracuję. Każdy szuka swojego miejsca, jeśli chodzi o pracę zawodową. Ja jestem zadowolony a prawda jest taka, jak z lekarzami, jak pomogą, są ok, tak jak pracodawca, jak spełnia nasze oczekiwania a my ich jest ok. Stabilizacja, fajni ludzie, możliwe nadgodziny, to zostajesz, jeśli nie - odchodzisz, proste. Nigdy się nie zadowoli wszystkich, ważne, żeby satysfakcja była obustronna. Jeśli się komuś nie ułożyło po drodze z firmą, najprościej jest napisać negatywną opinię, natomiast zawsze należy poznać zdanie obydwu stron, piszę o tym również z autopsji swojego poprzedniego pracodawcy. Życzę każdemu, żeby znalazł taką pracę, gdzie będzie wracał do niej z satysfakcją. Mój pierwszy pracodawca, który niestety musiał firmę zamknąć zacytował mi słowa, które pamiętam do dziś: "Nie lubię pracy – nikt jej nie lubi – ale lubię to, co jest w pracy: możliwość znalezienia siebie. Twoja własna rzeczywistość – dla ciebie, a nie dla innych – czego nikt nigdy się nie dowie" (Joseph Conrad). Powodzenia wszystkim, na ten Nowy Rok, znajdźcie to, czego szukacie! :)

W Enckel Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Enckel Sp. z o.o. jako Osoba Sprzątająca? Jakie macie wrażenia?

Aktualność
Już po raz drugi została zorganizowana zbiórka na rzecz podopiecznych i ich Rodzin z Hospicjum domowego św. Franciszka w Katowicach. W tym roku firma Enckel wzięła udział w tak szczytnym celu.

Z całego serca dziękujemy całej drużynie Enckela, która przyczyniła się do tego, by zagościł uśmiech na twarzach osób potrzebujących. W przyszłym roku, z wielką przyjemnością również będziemy wspierać podopiecznych z Hospicjum i brać czynny udział w zbiórce. Do zobaczenia za rok!

"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście". – Robert Baden–Powell.

W Enckel Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Spawacz. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Firma Enckel Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Operator Pras. Czy dalej można tam aplikować?

zibi

Zawsze są plusy i minusy. Mnie się podoba

unkel

W zeszłym roku przewinęło się przez zakłąd chyba ze 100 osób, większość przepracowała góra miesiąc. Pozostali to rodzina i znajomi...

@unkel

Oczywiście, wszyscy pracownicy Enckel, to jedna wielka rodzina :)

Marek
Kandydat

Dzień dobry, Czy są mi państwo uczciwie odpowiedzieć dlaczego są u was tak często przyjęcia i czy można liczyć na w miarę obiektywne traktowanie?

@Marek

Wolne wakaty są ściśle związane z zapotrzebowaniem produkcyjnym. Zapraszamy do śledzenia na naszym profilu ogłoszeń o pracę.

Adriano

Duża rotacja pracowników, słabe zarobki, brak podwyżek, problem z urlopem, nadgodziny dla wybranych... Firma raczej długo nie pociągnie...

@Adriano

W Internecie łatwo przychodzi napisanie niepotwierdzonych informacji, weryfikacja ich wymaga jednak odwagi i wysiłku - zapraszamy zatem do biura - Częstochowa ul. Strefowa 8. Chętnie potwierdzimy, że rotacja w naszej firmie nie jest duża, a na nadgodziny w zależności od ilości zamówień, zostają chętne osoby. Na temat podwyżek - odsyłamy do poprzednich odpowiedzi.

Robert
Kandydat

Dzień dobry, czy nadal poszukują państwo spawaczy? Mam kilkuletnie doświadczenie

@Robert

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Go Work-u. Jeżeli pojawi się wolny wakat na stanowisko spawacza, w zakładce "oferty pracy" - ukaże się ogłoszenie.

Aktualność

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas - zapraszamy do kontaktu!

praca@enckel.pl
Przemek
Kandydat

Witam! Czy ogłoszenie pracownik produkcji jest dalej aktualne? Gdyż nie ma go już na platformie go work.

@Przemek

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego profilu, gdzie ukazują się oferty pracy na dane stanowiska, właśnie w zależności od zapotrzebowania.

Potencjalny kandydat
Kandydat

Dzień dobry! Chciałbym zapytać czy w firmie Enckel jest możliwość długofalowego zatrunienia, czy są nadgodziny i coroczne podwyżki?

@Potencjalny kandydat

Dzień dobry! Jak najbardziej, w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji zapraszamy Panią/Pana do nas osobiście - Strefowa 8, 42-200 Częstochowa, ewentualnie do kontaktu telefonicznego 34/ 390 36 19; 660 096 654, pracujemy w godz. 8-16 pon. - pt. Pozdrawiamy.

zola

pracuję już 2 lata i nie dostałem podwyżki

@zola

Szanowna/Szanowny Pani/e, nie jest to możliwe, gdyż nasi pracownicy otrzymują podwyżki co roku (oczywiście z wyłączeniem osób na okresie próbnym lub przebywających dłuższy okres na L4, co jest logiczne). Jedynym rokiem, gdzie nie było podwyżek był rok rozpoczęcia pandemii (usunięte przez administratora) Każde przedsiębiorstwo zmagało się z problemami, część została zamkniętych. Nasza firma jako jedna z niewielu nie zwolniła z powodu pandemii ani jednej osoby. Proszę zatem nie wprowadzać osób odwiedzających forum w błąd. Gdyby Pan/i pracował/a dla nas nadal, wiedziałaby/wiedziałby Pan/i doskonale o tym, że nasza załoga co roku dostaje podwyżki, zatem poddaje w wątpliwość Pani/Pana opinię i to, że nadal jest Pan/i naszym pracownikiem.

Edek

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, a 8 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.