Opinie o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bista Standard Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bista Standard Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki w firmie. Ile zarabia się na rękę na początku a ile po kilku latach. Czy zwiększa się wynagrodzenie wraz z doświadczeniem. Ile zarabiają pracownicy produkcji na najwyższych stanowiskach, a ile w dziale utrzymania ruchu. Pozdrawiam

Witam jak to wyglada z urlopami jeszcze w lipcu wszyscy maja „przymusowe” 2 tygodnie wolnego bo firma się zamyka. Ale czy jest możliwość dobrać sobie jeszcze jakieś wolne w terminie, którym nam będzie odpowiadać ?

@Karolina

Co do urlopu, przeważnie na ostatnie dwa tygodnie lipca firma się zamyka i wysyła wszystkich na urlop. Jeśli masz uzbierane więcej urlopu to bez problemu dają też w innym terminie, a i z bezpłatnym urlopem w razie gdyby Ci zabrakło chyba nie ma problemu (zależy od działu). Warto zaznaczyć że takich przymusowych urlopów w roku wypada więcej np. między bożym narodzeniem a nowym rokiem, ale wtedy często można zapisać się na przykład na inwentaryzację. Podsumowując, jeśli chcesz się zatrudnić to musisz się przygotować na to, że to firma wybiera Ci większość twojego urlopu.

Werka

Na inwentaryzacji zgarnia się taką samą godzinówkę jak normalnie? Co do tej przerwy wakacyjnej faktycznie jest o niej wzmianka w ofercie na stronie. wracając do tamtych zapisów to miejsca są nieograniczone? Niby ludzi jest na 3 zmiany, wiec się zastanawiam jak to pogodzić?

Zenek
@Werka

Normalnie. Ty idziesz na urlop a inni w tym czasie za Ciebie po 12ście. Potem na odwrót. :P

Kama
@Zenek

Nie da się dostać do firmy na jakieś zlecenie w takim sezonie? Chyba, że te 12stki bezproblemowo każdy robi? Jak one są wtedy płatne i przede wszystkim czy dobrowolne?

Dedal
@Kama

Na produkcję na zlecenie czy sezonowo pracowników nie ma. Tutaj potrzebne są osoby na stałe które poradzą sobie w pracy jeden na jeden i będą współodpowiedzialne za linie. Nie ma tutaj prostych prac typu pakowanie towaru i nic więcej. Chyba że na magazyn na załadunki.

@Dedal

To jakieś porady dodatkowe macie wobec kandydatów? Chce sprawdzić czy mój luby w ogóle da rade. Jakie dodatkowe szkolenia można w takim razie zrealizować? I po ile ludzie tak w praktyce zatrudniają się na tych stanowiskach?

Jak szefostwo w Bista Standard Sp. z o. o. traktuje ludzi?

Dlaczego? I której hali dotyczy? Z komentarzy doszedłem do wniosku,że są 2 hale?!

Byly

To zależy jak trzymasz palec. Jak jesteś uległy i pokorny to kariera w firmie murowana. W tej firmie tylko prezes ma rację i tylko on wie jak należy pracę wykonywać.

Placek

Cześć. Jak wygląda praca kontrolera jakości, tak szczerze. Warto? I co to z tymi urlopami ,że trzeba brać wszyscy w jednym terminie.serio? No nie będzie mi pasować wtedy co zamykają firmę,to co bezpłatny mogę wziąć? Może z tych dni ,co mi zostanie urlopu? Wiadomo ,że wtedy jest po premii. A wracając do tematu,warto iść na tego kontrolera jakości? Ciazko? Fizycznie? Szkolenie ok? Egzamin ok?

Any time

good working condition

Leszno

Jak wygląda rozmowa w Bista Standard Sp. z o. o. na stanowisko Kontroler jakości? Z iloma osobami się rozmawia? 21 maja pojawiło się ogłoszenie.

Marko

Rekrutowali na stanowisko przedstawiciela handlowego, chyba mi się nie udo bo nikt nie zadzwonił?! Na "rynku" popytałem o pracę w tej firmie i dowiedziałem się że handlowcy jeżdżą parami. Ktoś coś, na ten temat?

Endo

Jak wyglada praca na kontroli jakości ? Jakie są zarobki ?

Dziwi mnie fakt iż tyle osób jednak tam pracuje mimo takiego płaczu i narzekania..niektórzy podobno nawet 10 czy 20! Lat. Mówicie że teraz ciężko z pracą SERIO ?! No chyba że nie macie żadnych kwalifikacji i nadajecie się tylko do pługa. Jak dla mnie ZERO ambicji i chęci aby coś zmienić w swoim życiu.

Neutral
@Zainteresowany

Może dlatego że praca sama w sobie zła nie jest tylko za dużo osób uważa się za nie wiadomo kogo wszyscy by chcieli rządzić i zrobił się po prostu (usunięte przez administratora)

Hultaj

Super firma , super ludzie brygadzisci kierownicy szefostwo rodzinna atmosfera polecam wszystkim nadgodzin do bólu worki dają nawet do pieniędzy żeby udźwignąć wszystko 10 ego

Ten typ

Niestety ale ten komentarz to sama prawda. Najlepsze że o 5 procentach więcej można już dawno zapomnieć.

Ktoś

W ostatnim czasie to jakas paranoja.. a tym bardziej dotyczącą szkoleń nowych osób... nowa osoba jedzie po 3 tyg sama maszyna i zostaje na maszynie sama z operatorem 1:1 ... I taki operator ma przypilnować dwóch części maszyny.. produkcji i wszystkiego dookoła a potem pretensje dlaczego są jakieś postępowania i błędy kiedy nie wiadomo w co ręce włożyć.... Paranoja

Ktoś
@Ktoś

Tonący brzytwy sie chwyta. A będzie jeszcze gorzej. Kwestia czasu jak wprowadza 12 godzinny system pracy 3 dni do pracy 2dni wolnego. Ale trzeba pogratulować osobnikom którzy pokazują że mozna tyrac po 12 albo 16 godzin w pracy i pracować po dwóch na maszynach...

Witajcie, pojawiła się oferta pracy pracownik utrzymania ruchu i planuje na nią aplikować, co możecie mi powiedzieć o tym stanowisku oraz o warunkach pracy w tej firmie, płacy, itd. , za wszelkie odpowiedzi dziękuję

Blondyna

Nowy kierownik dopiero co się uczy nie wymagajmy bóg wie co zaraz od niego , jeśli komuś coś nie pasuje niech idzie porozmawiać przecież sam powiedział ,że będzie chciał znaki rozmawiać . Brygadzistka ze zmiany C za dużo sobie pozwala chyba chcę otrzymać awans .

WRC

(usunięte przez administratora) Jak brygadziści będą dysponować ludźmi w tej formie co teraz i na dodatek odzywać się jak do bydła to powodzenia z utrzymaniem ludzi do pracy. Sami będziecie robić na tych maszynach. A obecne szkolenia to jakaś porażka. 3 miesiacy niby ale tak naprawdę radź sobie sam po dwóch tygodniach. Jak dojdzie to jakiegoś wypadku albo klienci dostaną słaby towar to może w końcu Prezes coś z tym zrobi.

Ktossik

Przepraszam bardzo a który Wam brygadzista lub kierownik odpowiada? Na każdego jedziecie a swoich czynów nie widzicie. Jeżeli komuś nie odpowiadają zasady panujące w tej firmie to po co się w niej meczy? Pracy jest pelno.

Fajeczka

Bardzo dziękujemy za pracę w saunie aż się chce (usunięte przez administratora) Nowe udogodnienia na stanowiskach też są bardzo potrzebne jak by było mało pracy w systemie 1 na 1 to jeszcze trzeba sobie naklejeczki drukować. Póki co to jest demotywacja na każdym kroku

Wkurzona 2

A może nowy kierownik się uczy,wdraża?żeby dostać się ze sprawa do biura jest jeszcze asystent kierownika

Ktosik

Najnowsze wyniki badań obalają ten mit i jednoznacznie wskazują na to, że ludzie, którzy często przeklinają, mogą się pochwalić wyższym ilorazem inteligencji oraz większym zasobem słownictwa. Naukowcy donoszą: osoby, które często przeklinają są inteligentniejsze i wykazują większe zdolności językowe niż pozostali.

łasuch

Dziękujemy za pół roku pysznych obiadów! fajnie jakby byly cały rok!

Fiutas

Ja pracuję 10 lat i mam 21.50 brutto. Przy dobrych wiatrach pensja na 3-zmiany wynosi 3400 netto. Jeżeli jesteś z tych ludzi,którzy uprzejmie donoszą kierownikowi na innych pracowników, to wtedy dostaniesz 30%premii i automatycznie wypłata będzie wyższa

verva
@Fiutas

10 lat 21.50???? to tylko o Tobie świadczy, nic zwyczajnie od siebie nie dajesz, wystarczy chęć pracy. Mi firma umożliwiła szkolenia i super to zaowocowało w wypłacie. Tylko trzeba chcieć !!!!! a premia??? ja nie donoszę i mam wysoką premię....Ciekawe jaką teorie na to wymyślisz???

Ikar
@verva

Też jestem tego samego zdania. Donoszenie nie ma nic do wypłaty. Jak robisz swoje i próbujesz się rozwijać, dasz coś od siebie to musi to zaowocować. Narzekaniem nic nie zrobisz. Polak taki jest, że jak ktoś ma lepiej to na pewno kradł albo donosi. Można uczciwą pracą też zarobić.

Szoks
@Fiutas

Az dziwne,ze tyle lat ktoś tu pracuje za taka stawke. Ja juz bym dawno uwierzyl w siebie i poszukal czegoś innego,zeby poprawic swoj komfort zycia. Pracodawca też powinien doceniać osoby, które tworzą firme a nie tylko wybranych. Trzeba szanowac i doceniać pracowników. Szkoda,ze tak Niestety sie nie dzieje.

????
@Ikar

Niby co dać od siebie?? Wypruć sobie żyły, czy jak?? Za .... ć Non stop 16 h , ludzie pracują normalnie, nie ma czegoś takiego,że ktoś siedzi z nosem w telefonie. Co więcej można od siebie dać, oprócz uczciwej pracy, bo nie rozumiem .

Ktos
@verva

Chyba szkolenie na maszynie jak Cię przyjęli i praca po 12 albo 16 godzin dziennie hehe. Wtedy masz premie i możesz mówić że dużo zarabiasz pracując po tyle godzin.

@Ktos

No tak tyle mówicie o tych premiach i że dużo z nimi można zarobić, a ile one właściwie wynoszą, faktycznie te 30%? A jak już się robi te 12-16 godzin dziennie to pewnie też do wypłaty jeszcze płatne nadgodziny dochodzą?

Elmer
@Monika

Jak jesteś robotem to mozes 24h pracowac i zarobisz.. premia? Max to raczej malo kiedy bywa. Wystarczy,ze weźmiesz zwolnienie chorobowe na więcej niz 3dni (90% w miesiącu dajesz z siebie max a zlapie Cie choroba..i po premii) to cala premie tracisz,wiec musisz byc caly rok zdrowa i gotowa na pełne obroty.

Zostaw merytoryczną opinię o Bista Standard Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bista Standard Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bista Standard Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bista Standard Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bista Standard Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Bista Standard Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bista Standard Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 124 ocen.

Bista Standard Sp. z o. o.