Przedsiębiorstwo Kaletniczo-Rymarskie IGUANA Grzegorz Werner

Chorzów

Opinie o Przedsiębiorstwo Kaletniczo-Rymarskie IGUANA Grzegorz Werner

sss

Oszust....nie płaci pieniędzy....sprawa zgłoszona do skarbówki

straszne dziadostwo ta firma

Również miałam możliwość pracowania u ww pracodawcy przez tydzień. Tak jak pisała poprzedniczka, szef nie nadaje się do prowadzenia własnej firmy, płaci zaliczkowo, nie wystawił mi umowy, tłumacząc się, że nie ma czasu i na dodatek mnie zwolnił, nie mówiąc tego wprost, tylko poprzez słowa "nie ma dla Ciebie pracy, co będzie dalej to Ci powiem", a okazało się naprawdę, że przyjął nową osobę. I tak jak napisała poprzedniczka, zastanówcie się, czy chcecie tam pracować!!

byla pracownica zakladu iguana

Pracowałam tam jakiś czas. I mogę stwierdzić,że właściciel tego zakładu nie nadaje się do prowadzenia interesu. Jest nie wypłacalny,ponieważ nie dostawałam swojego wynagrodzenia na czas. Zalegał czasami nawet za pół roku !! Płacił tylko zaliczkowo. Jeżeli tracił klientów obwiniał za to nas. Sam nie wywiązywał się z terminów odbioru towarów.Więc zastanówcie się czy chcecie tam pracować.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Kaletniczo-Rymarskie IGUANA Grzegorz Werner - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Kaletniczo-Rymarskie IGUANA Grzegorz Werner