K.M.K.-Transport Kamil Patała

Załuż

Opinie o K.M.K.-Transport Kamil Patała

Zuzanna

Jesteś pracownikiem K.M.K.-Transport? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakie benefity, warunki pracy można obecnie liczyć będąc tu zatrudnionym? Jakie są plusy i minusy pracy w firmie?

andrzej

A jak jest twoja opinia @Peterson bo właśnie osobom, którym się coś tam podoba to nigdy nie słychać ich na forum a innych jak widać i owszem.

Peterson

Przeważnie negatywne opinie pisali królowie kierownicy co tylko auta rozbijali, potrafili tylko do przodu jeździć, pozdrawiam ;)

ja

Wiesz kto tam idzie pracowac? nowi kierowcy ktorzy nie maja doswiadczenia a nabyc je gdzies musza. Samochody wiecznie sie psuja, nikt nie doklada, nie dba. O kase trzeba sie upominac,wracajac po weekedndzie w celu odebrania swoich rzeczy nie ma mozliwosci, polowa przepadla pomimo chodzenia za Kamilem , nawet czekaniem pod mieszkaniem, rozmowa z policja, malo to dalo. Rozmawiajac z ksiegowa, biorac pit dowiedzialem sie ze nie placi ksiegowej 3mc. NIE POLECAM, oszusci na kazdym kroku. Szkoda ze niemialem mozliwosci przeczytania tych opini wczesniej to nie pakowalbym sie w prace u nich. Szkoda nerwow i czasu

peter

Te pozytywne opinie to sobie chyba sami wystawili. Zarobki dobre ale tylko na kwitku bo kase się widzi po 2,3 miesiącach, albo po wizycie w sądzie. Każdy ma wszystko gdzieś. Stan samochodów opłakany nic tylko jechać i czekać jak stanie na drodze. Szkoda sobie zawracać głowy taką firmą, tam tylko pierwszy wypłat jest na czas i przyzwoity

gienek

Zarobki dobre, weekendy w domu plus dla nich! Polecam!

kierowca

Wszystko olewają, człowieka traktują jak śmiecia, nie odbierają telefonów. Najgorsza z firm na jaką można trafić. Nie polecam

kierowca

wolna

Nie polecam tej firmy!!!! Szkoda nerwow i czasu.

tir

To prawda niepolecam tej firmy.

Zostaw opinię o K.M.K.-Transport Kamil Patała - Załuż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.M.K.-Transport Kamil Patała