Sundoor

Chorzów

Opinie o Sundoor

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Daria, @Paweł na forum ważna jest argumentacja, dlatego ważne, żebyście swoje wypowiedzi argumentowali i wyjaśniali swoją opinię. Dlaczego nie polecacie pracy w Sundoor? Czy jest to spowodowane tylko podejściem do pracownika? Zdradźcie te informacje osobom zainteresowanym pracą.

Paweł

Układy. Bałagan. Podejście do klienta dobre ale do pracowników już nie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!!!!!!

Daria

Nie polecam nikomu!!!!

Julita
użytkownik zarejestrowany

@amak masz rację. Ważne, żeby opinie miały uzasadnienie i było wiadomo, że wypowiada je pracownik, a nie jest to jakaś plotka. Forum służy do pokazywania w prawdziwy świetle firmy, w tym przypadku Sundoor.

amak
użytkownik zarejestrowany

a skąd takie wnioski @cro? Chętnie się dowiem ile tu pracowałeś, nie wygląda to dobrze, jak czytam niektóre wpisy, a nie chciałbym się do firmy zrażać.

ona

Nie, nie kandydatka miala zly dzien. Nie miala tez tak niskich kwalifikacji jak moze sie wam wydawac. Skoro zostala zaproszona na rozmowe kw. tzn. ze miala szanse zostac zatrudniona prawda? Ale nie zatrudnilabym sie tam nawet gdyby obiecali grube tysiace wynagrodzenia. A "profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna" jak napisal ktos wyzej wygladala jak egzamin maturalny albo wizyta na komisji lekarskiej. Dobrze Wam tam? To bawcie sie dobrze, kiedys w innej firmie zrozumiecie jak moze byc sympatycznie.

Pewien Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmowa była profesjonalna i miła. Nie wiem jeszcze, czy zaowocuje zatrudnieniem, ale jednego jestem pewien: odniosłem bardzo dobre wrażenie. W moich oczach, ta zła tutaj opinia, jakby nie dotyczyła TEJ firmy. A może ktoś miał wtedy kiepski dzień? Pewnie kandydatka ;)

ona

BYLAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ TAM. W 15 MIN ZDAZYLI ZROBIC NA MNIE ODRZUCAJACE WRAZENIE. SZEFOSTWO NIEUPRZEJME, ZAROZUMIALE I WYNIOSLE. ATMOSFERA OBOZU PRACY A NIENFAJNEJ FIRMY. NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE. CO PRAWDA JEST ONA UTYTULOWANA ALE TO DZIEKI POLITYCE: PO TRUPACH DO CELU.

anonim_1
@ona 04.12.2014, 10:21

Co ty możesz powiedzieć o firmie będąc w niej przez 15 minut??? Krytykować jest łatwo. Nie masz pojęcia o strukturze oraz organizacji firmy, a prowadzisz dyskusje. Po Twojej opinii widać, że "Nieuprzejme Szefostwo" jednak miało nosa i nie przyjęło Cię do tego "obozu pracy"

Zostaw opinię o Sundoor - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sundoor