Agencja THINK KONG

Opinie o Agencja THINK KONG

Amelia

z tego co wiem/widzę jako klient to niestety chaos i brak zorganizowania bierze górę. zgłaszanie rzeczy to przełożonych nie daje efektu. dlatego zrezygnowałam ze współpracy z tą agencją, choć cenię sobie pojedyncze osoby. szkoda. nie za takie podejście płaciłam ciężkie pieniądze. Norbert wie o czym piszę - jeśli klientów, którzy odeszli nie liczy w dziesiątkach, to nawet wie jaki jest do mnie numer telefonu. No niestety, ale NIE POLECAM ...

Norbert Kilen
@Amelia 28.05.2017 07:51

@Amelia, nie pamiętam, żebyśmy po stronie klienta pracowali z Amelią :) Mamy wielu klientów, większość jest z naszych usług b. zadowolona, więc czytając taki komentarz podpisany "Amelia" nie za bardzo wiem co mam o tym myśleć. Mogę prosić o jakąś podpowiedź z kim mam do czynienia? / Norbert Kilen (nkilen .at. thinkkong.pl )

Jacek Mossakowski

Pracowałem w TK przez rok. Polecam z czystym sumieniem. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej, to niech mnie poszuka, anonimowy nie jestem ;).

Norbert Kilen

Przypuszczam, ze nie pracuje Pani (Pan?) w naszej firmie, bo wyrażona w Pani(-a) komentarzu opinia nijak ma się do realiów naszej pracy i sprawia wrażenie komentarza od fikcyjnego pracownika. Jeśli jest Pani (Pan?) ciekaw jak naprawdę wygląda praca w Think Kong, bardzo zachęcam do kontaktu i rozmowy o organizacji pracy w naszej firmie.

Ewa Pietrusiewicz

piekna wypowiedz. piekny komentarz. przypomina mi to: biegasz jak dziewczyna, rzucasz jak dziewczyna. tym razem czytam, ze dziewczyna jest tylko glupiutka. Gumis - rece opadaja!!! i ty pracujesz w tej branzy?! moze powinienes ja zmienic. CZYSTY SZOWINIZM. ze wstydu powinienes sie pod ziemie zapasc. zenada!

Kornelia

Szanuję prawo do wyrażania swoich opinii, ale są takie, wobec których czuję sprzeciw. Zastanawiałam się, jak odnieść się do tej i po prostu posłużę się faktami: nie doświadczyłam niczego z opisywanych praktyk ani ze strony Agnieszki, ani jakiejkolwiek innej osoby pracującej w Think Kongu. A jestem tutaj prawie 3 lata. Przykro mi to czytać.

Agnieszka Rutkowska

Za usunięcie mojej poprzedniej odpowiedzi zapłaciłaś, więc napiszę to ponownie: Jeśli masz jakiekolwiek dowody potwierdzające cokolwiek z tego, co zostało napisane - zgłoś to do mojego przełożonego. Od 16.03 do tej pory Norbert nie otrzymał żadnej wiadomości.

bumi

hmm no pewnie wiele aspektów miało na to miejsce ale faktycznie spoko byłoby to wyjaśnić :) ja uważam że ta agencja jest naprawdę godna polecenia zwłaszcza, jeśli porównać ją z jakąś konkurencją, która naprawdę może się od nich wiele, ale to wiele nauczyć

Marta

A ile ma Pan lat? Czy było to podane w CV? I jakie miał Pan oczekiwania wobec tej pracy? Bo to może one Pana zdyskwalifikowały, a nie wiek.

Stary

Chciałbym ostrzec kandydatów do pracy w Thing Kong, że mogą spotkać się z praktykami dyskryminacyjnymi i brakiem kultury w procesie rekrutacyjnym. Świadczy to m.in. o sfrustrowanym i zestresowanym personelu agencji.

Norbert
@Stary 29.10.2015 10:16

Nie do końca rozumiem opinię. O jaką dyskryminację konkretnie chodzi? Proszę o kontakt jeśli chciałby Pan z nami porozmawiać na ten temat.

JN

Moim zdaniem Ok

Zostaw opinię o Agencja THINK KONG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja THINK KONG