Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch

Końskie

Opinie o Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch

Pracowałem tam ponad rok i o zwolnieniu dowiedziałem się telefonicznie jak wróciłem do domu po nocnej zmianie! Oczywiście umowa zlecenie na najniższą krajową (przychodząc w soboty lub cały tydzień na nocki i tak tyle samo dostawałeś - zero premii) Nie obyło się też iż musiałem zapłacić za błąd. Zamiast odłożyć prawy element do haftu loga odłożyłem lewy i zorientowali się przy pakowaniu, więc co zrobili? 20 zł z groszami musiałem zapłacić! Żadnego potwierdzenia nie dostałem. Jak wyliczył koszt błędu dyrektor też mi nie przedstawił. Pracownik traktowany jak śmieć. Najlepsze akcje to jak nie mieli zleceń - 2 tyg przestoju i potrafili zadzwonić raz w środku tygodnia po 18:00 bym przyjechał bo ruszyło i po czym okazało się że skończyłem o 21:00 i to wszystko. Nawet na paliwo nie zarobiłem! Gdyby nie to, że były to moje początki na rynku pracy, odszedłbym po tygodniu. Najlepsze zdanie do mojej osoby z ust dyrektora bo niby mamy się bardziej angażować "wziął bym ludzi z pola i też dali by radę" - ludzie z pola nie będą robić za pół darmo! Z tego co mi teraz wiadomo mają problemy z zatrudnieniem kogokolwiek! I bardzo dobrze! Najlepsze na koniec. Jak mnie zwolnili od razu wystawili ofertę pracy na moje stanowisko. Dwa miesiące później zadzwonili czy bym nie chciał wrócić bo mają już więcej zleceń i mógłbym pracować dalej... Żałosne!

Franek 555

Powiem tak : Przestrzegam kobiety podejmujące pracę jako szwaczki w tej firmie mającą filie w Końskich po byłym Atlanticu.Kobiety pracują na zleceniach za marne grosze według Tzw :"godzin normatywnych".To nie ma nic wspólnego z zakładem pracy chronionej.To jest [usunięte przez moderatora] tyrać za 700 zł PORAŻKA

Zostaw opinię o Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odzież Robocza Spółka Jawna Emanuel Drela Z.P.Ch