Opinie o Pottker-Polska Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pottker-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pottker-Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pottker-Polska Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierownik Magazynu w firmie Pottker-Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Nowy wpis

Czy do teraz jest podobnie z zarobkami, tak jak napisał ktoś z rok temu, że stary pracownik ma to samo wynagrodzenie co nowy? Jeśli nawet tak to ile ono wynosi i jak trudny jest teraz proces rekrutacyjny, czy ciężko jest się dostać?

Stary Nowy wpis

To skandal żeby stary pracownik z kilkunastoletnim stażem zarabiał jak nowy !!!!

Halina

Ktoś w googlach chwalił, że mają tu czystą i profesjonalną produkcję. Skoro tak to ciekawa jestem jak obecnie za tego typu efekt pracy tu doceniają? Co jakimiś podwyżkami za wyniki albo awansami? Lub benefity czy coś?

Bystry Nowy wpis
@Halina

Podwyżki ha ha dobre za 20 lat.

Rozmowę kwalifikacyjną w Pottker-Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik zmiany?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Paula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników produkcji?

Łysy

Firma to jedna wielka porażka kiedyś było dużo lepiej były lepsze wypłaty teraz zaczęły się wałki np mając 10 dni urlopu wypoczynkowego dostawało się większą wypłatę teraz dostaje się dużo mniej..ludzie którzy pracują kilka lat lub kilkanaście mają taką samą wypłatę jak pracownicy co są zatrudnieni od kilku miesięcy...brak szacunku dla starych pracowników...i nowy dyrektor który o niczym nie ma pojęcia nie wolno słuchać muzyki dopieprza się do wiatraków...zajmuje się pierdołami A nie tym czym ma czyli produkcją jest zatrudniony chyba tylko po to żeby rozwalić tą firmę zresztą dwa lata i będzie koniec..

Bystry
@Łysy

Masz rację tak samo "Wczasy po gruszą"...kto zabiera nasze pieniądze?Nieźle nas tam rżną kasie!

Ok

Ok

Grażyna
@Łysy

Czyli urlop nie jest płacony 100%?

Kkkk

Nie polecam firmy za tyle lat pracy zero dodatkow na hali 37 stopni w zime ludzie marzna nowy derektor czysty niekumaty koles zabrania picia kawy oraz wiatrakow ludzi zwolniaja jak chca a na zatrudnienie nie potrzebnego derektora maja pieniadze nie polecam i szerokim lukiem omijac!

aaaa
@Kkkk

Polecam wybrać się do szkoły. Może nauczą ortografii i interpunkcji. Pozdrawiam :)

Gebels
@Kkkk

Pracowałem tam dramat z kasą ludzie porażka najlepiej mieli konfitury I dupo włazy które przynosiły kierownictwu pączki ciasta itp KMWTW

lolek

Skoro tak źle Ci u nas było to czemu cały czas chcesz do nas wrócić? Czyżbyś nie umiał sobie znaleźć pracy na miarę swoich umiejętności? Już się rozniosło po firmie kto pisze takie ,,miłe,, opinie na temat swojej byłej pracy :)

@lolek

Bronisz tej firmy bo pewnie strzelasz z ucha dzięki temu masz stanowisko i lepszą stawkę jak inni co kablują

jawor
@Lis

Lis dobrze gada Dokładnie walić takich 2 licowych (usunięte przez administratora) co sprzedają ludzi

@jawor

I tacy ludzie nic nie umią A mają więcej niż starzy pracownicy np jak taka JH kabluje na innych i ma lepiej

@Lis

A o ile więcej? I zarobki wszystkich są tutaj tak jawne?

Ramzes
@Halina

Na tyle ile donosisz na swoich kolegów koleżanki z którymi przybijasz rano piątkę a potem lecisz zakablować

@Ramzes

Dokładnie dobrze powiedziane...niech lepiej Pani Halinka zostanie w tym swoim szpitalu i dalej robi na piwka do Ferdka....Ale tak szczerze nie polecam tego zakładu chyba że szukasz mocnych wrażeń

@Lis

Na piwka robić nie będę. ;) Ale to dziwię się teraz, czemu pracownicy godzą się na to, żeby samym sobie tworzyć taką atmosferę?

Kamil

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

HR

Tak zapraszam do składania CV Pozdrawiam Dział kadr

@HR

Na jakie stanowisko są aktualnie rekrutacje?

@Nowy

Monter prowadnic kulkowych ( produkcja )

Tak Jelenia

Czy firma Pottker-Polska Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kkk

Z tego co wiem chyba nie

Maria
@Kkk

pracujesz tam może teraz czy te wieści że nie ma pożyczek są od kogoś po prostu ?

@Maria

Nie ma pożyczek...Ale prędzej ci wezną niż dają

@Lis

To tylko taki przytyk czy naprawdę coś Ci potrącili kiedyś?

@Halina

Jeśli jesteś osobą typu donosiciela lub wazeliniarza to po czasie dostaniesz więcej nie polecam

@Lis

Nie wiem czy jestem. :( A w firmie dużo takich? Ale to ludziom z pensji tu potrącają za coś?

Jak jest z pakietem medycznym w Pottker-Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Można bez problemu

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jano

wszystko na legalu, umowa o pracę, najpierw miesiąc próbny, dwie czasówki i na czas nieokreślony

AAAA

Pracuje się w halach gdzie latem jest strasznie gorąco. Zimą jest za zimno lub za gorąco bo jest dziadowskie ogrzewanie. Robota jest różna jedni mają lekką robotą inni ciężko harują ale wszyscy mają taką samą minimalną wypłatę. Niektórzy maja stałe stanowiska ale przeważnie jest się rzucanym jak (usunięte przez administratora) z miejsca na miejsce. Najlepiej mają tam kapusie i ci co wchodzą kierownictwu do d… Jak się trafi na montaż to często ma się pokaleczone od metalu ręce. Można też trafić na stare maszyny które mają po kilkadziesiąt lat. Na maszynach już paru ludziom pomiażdżyło palce. Po ostatnim wypadku szefostwo dostało kary od państwowej inspekcji pracy. Nie można sobie zaplanować urlopu bo urlopy zawsze są wypisywane na jeden dzień przed urlopem i do końca nie wiadomo czy dostanie się urlop. Czasem złośliwie urlopu nie dają i niektórzy ratują się w ten sposób że chodzą na fikcyjne L4. Tylko przez niektóre miesiące w roku można dostać premię ale nie wiadomo kiedy się je dostaje. Najgorzej mają zatrudnieni na nowej hali bo tam wcale nie dostaje się premi. Plusem jest to że wypłaty są regularne choć za małe i że można wychodzić palić.

@AAAA

Latem jest gorąco - to fakt. Zimą? Nie jest źle. Urlopy są planowane zawsze na początku roku i kadra zarządzająca zawsze trzyma się tego planu, więc nie ma żadnego problemu z dostaniem urlopu. Kilka osób miało zmiażdżone ręce? Pracuję tu 15 lat i były dwa takie wypadki (obydwa z winy pracownika). Opinia mocno przesadzona. Gdybyście mieli poprzedniego szefa, który był tu przed Dirkiem to byście mogli powiedzieć, że jest źle bla bla bla. Zapalenie papierosa groziło zwolnieniem. Kawa? herbata? - to nie kawiarnia :). Teraz to młodzi pracownicy macie się, jak pączki w maśle. Tylko, że jak się jednemu z drugim nie chce pracować to nie dziwię się, że takie opinie.

Walduś

a najlepszy jest Dirk ;) 10 lat w Polsce a nie jest w stanie nauczyć się po polsku, jak można prowadzić w ten sposób firmę. To wszystko na temat jego inteligencji.

AAA

Niepracujesz na produkcji więc się nie wypowiadaj. Urlop to nie tylko obowiązkowe 10 dni. Większość ludzi ma problemy z dostaniem urlopu i często przy tym słyszy od kierownictwa chmskie uwagi i żarciki. To jest kwestia czasu jak ktoś się wkurzy i zaskarży pottker o mobbing. Nawet ktoś cos mówił że zmieniły się teraz przepisy o mobingu. Jedni mogą tam wszystko a innym się tylko utrudnia. I nie (usunięte przez administratora) że przed Dirkiem było gorzej. Starzy pracownicy mówią że właśnie wtedy było dużo lepiej. Był rygor ale przynajmniej były podwyżki i był szacunek dla pracownika nie to co teraz. Dirk kompletnie nie interesuje się tym co dzieje się na zakładzie i nie ma pojęcia co dzieje się na zakładzie więc najlepiej ma się teraz kierownictwo które robi co chce. A co do wypadków to państwowa inspekcja pracy za nic kar nie daje.

AAAAA
@AAA

masz rację, jak ma wiedzieć co się dzieje, jak jest tępy i nie potrafi nauczyć się po polsku

AAAA
@AAAAA

Nie wyrażaj się tak o Dirku. Chociaż masz rację że w pottkerze jest chora sytuacja. Daniel i Adam olewają problemy. Pewnie nie mówią Dirkowi o problemach bo boją się o własne stanowiska. Gdzie indziej tak dobrej fuchy by nie znaleźli. Pewnie więc przed Dirkiem udają że wszystko jest w porządku i że wszyscy są zadowoleni. W normalnym zakładzie jak się z kierownictwem nie da czegoś załatwić to można iść wyżej a tutaj tak się nie da bo trzeba by gadać po niemiecku.

Ilona
@AAAA

Nie wiem, czy pamiętacie, że ujawnianie danych konkretnych pracowników jest zakazane? Co możesz powiedzieć @AAAA o zarobkach na produkcji? Na jakie można liczyć? Dziękuję z góry za rzetelne informacje.

Zły
@Ilona

W pottker zarabia się 14,25 zł na godzine brutto a po nowym roku jak wzrośnie płaca minimalna będzie to 16,25 zł.

Sebastian
@Zły

Tylko na płacę minimalna jest tu szansa? A da radę dorobić nadgodzinami, albo może czasem dają jakieś premie?

kiki
@Sebastian

teraz jest 17,50 brutto plus premie wydajnościowe i można pracować w soboty, wtedy są podwójnie płacone

wow

@wolf serio połowę zwolnili?

Jano
@wow

Zwolnili tylko 10% bo tylko tyle mogli. Większość wróciła na stanowiska po dwóch miesiącach.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pottker-Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krzysztof Jarzyna

Oczywiście że można liczyć na służbowe auto. Nawet pytają Cię jaka marka i ile poduszek powietrznych ma mieć :) co tydzień tankują Ci je na koszt firmy i pozwalają jeździć poza obowiązkami służbowymi :) No dobrze.. Powiedziałem już jak mogło by wyglądać :) ale w Pottker niestety nie dają :( można za to pracować całe życie za tzw miskę ryżu bonod zawsze jesy tutaj najniższa krajowa i gdyby nie fakt że co roku rząd podnosi płacę minimalną to pieniądze by się tutaj utrzymywały dokładnie takie jak 10lat temu. Przykre? Ale prawdziwe!

Bula21

Ile czekaliście na przyjęcie do pracy ?

Michal

Cześć. Jak wyglada proces rekrutacji, jakieś rady?

Blabla
@Michal

Proces rekrutacji hahaha przychodzisz i robisz, Potter bierze wszystkich jak leci

niewolnica

Niemiecki (usunięte przez administratora). Tam powinno zrobić nalot PIP razem z CBA i pomocą humanitarną.

Kadry
@niewolnica

Gdzie się Pani czuje zniewolona jeśli Pani nie odpowiada proszę się zwolnić a przepisu do Pani wiadomości są przestrzegane . Pozdrawiam Dział kadr

Cezary

Pewnie nie każdy zasługuje na podwyżki poza tymi ustawowymi!

potttkier

W tej firmie podwyżki są raz w roku, jak rośnie minimalna krajowa 1 stycznia hahahahah

Zostaw merytoryczną opinię o Pottker-Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Pottker-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pottker-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pottker-Polska Sp. z o.o.?

Pottker-Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Podmiejska 24
    41-940 Siemianowice Śląskie

Pottker-Polska Sp. z o.o.