FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ

Tczew

Opinie o FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ

kiero ue

Firma nie godna zaufania. Brak odpowiedzialnych spedytorow. Mala stawka i ciezko podstawe zaliczyc. Ogolnie kibel nie firma.

burtek

Ja również pracowałem w tej firmie jako listonosz Inpost. Zatrudniają na umowę zlecenie. Jeździłem swoim samochodem, kazali tankować za swoje pieniądze i na fakturę - mieli wracać pieniądze za paliwo + kilometrówka + za doręczenie listu. Gdy zawiozłem faktury za paliwo, zrobili swoje wyliczenia. Wypłaty brakowało na pokrycie kosztów jazdy. Listów pół samochodu, trzeba było je samemu posegregować miejscowościami, bo wszystko pomieszane. Umowa jak przedmówcy piszą, zawierała również jakieś dziwne zapisy w tym weksel in blanco. Ogólnie nie polecam. Najgorsza praca jaka mi się przytrafiła.

Doręczyciel

Ja również pracowałem jako listonosz, przysłana po upływie pół miesiąca umowa pełna była zapisów absurdalnych i nie zgodnych z prawdą. Poprawionej umowy się nie doczekałem, jak również nie doczekałem się zgłoszenia do ZUS - pewnie nie ja pierwszy i ostatni pracowałem "na czarno" .Warunki pracy to jedna wielka porażka,problemem było nawet aby otrzymać potrzebne druki.Większość odchodzi po miesiącu.

kostaw

Złodzieje. Pracowałem dla nich jako listonosz inpost. Ukradli mi ostatnią wypłatę. Skandaliczne warunki pracy

kierowca

nie polecam firmy - płacona kilometrówka - bardzo mała ilość kilometrów, szukają tras dogodnych dla siebie - krótkich i dobrze płatnych, gdzie kierowca ma płacone za ilość km.

Zostaw opinię o FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWA ALFA - PIEKUT GRZEGORZ