Opinie o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Joan

Witajcie. Wybieram się do nich na rozmowę... dzwonią do mnie któryś raz z kolei więc pewnie bardzo im zależy, żebym jednak się zdecydowała. Wiecie jak mniej więcej u nich się z kasą wychodzi? Wypłacają w terminie? Można fajnie sobie dorobić? Warunki jak warunki, wszędzie trzeba schować dumę do kieszeni, ale żeby przynajmniej finansowo wyszło mi to na dobre.. Pozdrawiam! :)

olax

a czy ktoś ma jakies doświadczenie z ta firmą i moglby się wypowiedziec?

olax

ja w tym roku się wybieram do pracy jako kelnerka, zobaczymy jak będzie. umowa już podpisana.

natt

ja wybierałam się z kuzynką do pracy, ale chyba będziemy zmuszone zrezygnować po przeczytaniu tak złych komentarzy.. czy ktoś jeszcze miał w planach podjęcie pracy we Włoszech na stanowisku kelnerki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
aga

w lipcu byłam na miejscu w holetu kiten palast miałam pracowac jako pomoc kuchenna ale jak zobaczyłam warunki, spanie w piwnicy bez klimatyzacji zaznaczam 40 stopni gorąca brud nadęty kierownik słowem buc jakich mało podobno lubi panienki poprostu uciekłam tym samym autokarem którym przyjechałam razem z czterema koleżankami z którymi miałam pracować na kuchni która przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania nie wie jak ludzie w takich warunkach i tak starym sprzęcie pracować i podawać ludziom jedzenie

osa

Byłam w tym roku 2015 w nowo otwartym hotelu SAN CARLO we Włoszech sprzątaczki wyrzuciłabym od razu same między sobą kłócą się ,sprzątają najpierw ulicę potem myją okna ,następnie idą na pokoje z tymi brudnymi nogami edna ścierka i wiaderko wody wystarcza na posprzątanie dwóch pięter i klatki schodowej z czerwonej wykładziny,potem z tymi brudnymi nogami idą do kuchni, pomagać potem siedzą po obiedzie na basenie ,opalają się kąpią, siedzą piją ,co chcą i o 19,20 idą do siebie więc pisanie że harują to przesada ,wszyscy to widzieli .

zapierdol

Witam. Pracuje w Hotelu Kiten Palace jako kelnerka. I od razu odradzam. Szef nie dotrzymuje obietnic. Praca 24/7. Płaca minimalna. Obiecywali wycieczki,a nie byliśmy na żadnej. Jeśli ktoś chcę si (usunięte przez administratora) to odpowiednie miejsce.

mini

Na rozmowie opowiadają jaka to fajna i przyjemna praca będzie... a po przyjeździe na miejsce okazuje się że nie masz prawa do chwili wolnej! Płacą marne pieniądze za niby 8 godzin a oczekują 24 godzinnej roboty! A o tym nikt na spotkaniu nie mówi... Zastanówcie się!!!

anna maria

tak ja w 2014 r. zrezygnowalam po podpisaniu umowy i nie boje sie konsekwencji

tilki

Czy ktoś jedzie w tym roku do pracy do Albanii?Rezygnował juz ktoś po podpisaniu umowy?

Jey Jey

Wysłałam właśnie cv do Buksa Travel na stanowisko kelnerki do Włoch.Pracował ktoś na tym stanowisku? Czekam na wasze opinie na temat tej pracy,warunków zakwaterowania czasu pracy, wypłaty itp.

Tara77

Byłam dwa turnusy w lipcu w hotelu Venezia we Włoszech i z pobytu jestem zadowolona.Oburzyło mnie zachowanie osoby o imieniu Sabina-ciemne włosy,która wyzywała na personel sprzątający tak głośno,że cały hotel huczał od jej krzyku.Jak można taką osobę zatrudniać do współpracy z personelem,który nie pracował tylko harował na okrągło cały tydzień.Strasznie mnie zbulwersowało traktowanie personelu publicznie.

Tara77
@Tara77

To raczej jest prawda,bo jestem często tam na wczasach i ciągle widzę nowe twarze personelu.Jak nie ma nawet dnia wolnego to faktycznie jak obóz pracy.

ilona
@Tara77

A ja chcialam jechac tam do roboty jako pomoc kuchenna

la guida
@Tara77

Absolutnie zgadzam się z Twoją opinią. Biuro potrzebuje bezpostaciowego pracownika, który boi się podnieść głos w obronie swojego "ja". Kto tylko odważy się wstać i wyjść przed szereg ten wraca pierwszym autobusem do Polski. Szybko, aby za wiele osób nie dowiedziało się o buncie (pracowników), bo jeszcze wywołaliby rokosz!!

oburzona

Odradzam absolutnie !!!!! Właściciel rekrutuje niewolników a nie pracowników za marne pieniądze, PRACA 7 DNI W TYGODNIU!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownica
@oburzona

do tego mobing ze strony szefowej kuchni 2016 Pani Teresa to jedna wielka tragedia

pracownica
@oburzona

Bulgaria kiten palace praca w Buksa travel 2016 nie polecam dzieki Pani Teresie to obuz pracy. nie mozesz nawet zapalic papierosa bo wszystko trzeba robic za nia. traktuje ludzi jak scierwa. pracownicy sa zmuszani do podawania starego jedzenia bo ksiezniczka zapomniala ze pare dni temu cos schowala do lodowki.zeschnieta szynka czy tez stara kapusta.

Zostaw merytoryczną opinię o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.?

"BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 53 ocen.

"BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.