Opinie o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Dag

Jak juz pisali, praca jest niemal non stop. Jak masz za duzo wolnego to od razu ci cos znajdą i zapierniczasz w kuchni, choc powinnac pracowac na recepcji lub sprzatac pokoje ;). Kasa bez rewelacji, a na atmosfere narzekaja wszyscy bez wzgledu na hotel, ploki, kablowanie, obgadywanie i konflikty, tragedia.

Lidia

@pracownik a Ty pracujesz w pracownik? Na jakie warunki pracy można liczyć w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. @Paweł czy jesteś zadowolony z atmosfery w pracy? W jakich godzinach jest praca? Co najbardziej podoba Ci się pracując tu?

@Lidia

Lidia ja uważam ,że najlepiej to przyjechać i sprawdzić samemu,jak praca bedzie ci się podobała zostaniesz jak nie zawsze możesz wrócić

Lidia

@Pb a Ty dlaczego odradzasz? Nie miłe wspomnienia jakieś z firmą Pb? Aktualnie szukają na stanowiska KELNERKA/KELNER, RECEPCJONISTKA i KUCHARZ/POMOC KUCHENNA. Ktoś chce aplikować? Macie jakieś pytania do pracowników?

Stokrotka

A jak z pracą w biurze podróży przy obsłudze klienta ? Jakie warunki i zarobki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dramat

Dramat, odradzam. Kierownictwo z przypadku najbardziej zainteresowane jedzeniem i chlaniem, jedynie P. Andrzej S ogarnia wszystkie tematy. Maja zerowe pojecie, unikaja pracy, wszystko zwalaja na ekipe lacznie z winą za swoje bledy. Traktuja pracownikow i gosci jak (usunięte przez administratora) ktorym mozna wciskac ciemnote. Absolutny brak szacunku do kogokolwiek. Ekipy kloca sie miedzy soba, zero zarzadzania, kazdy szarpie do siebie. Zakres obowiazkow od sasa do lasa, do zajechania czlowieka za psie pienoadze. Praca 7 dni w tygodniu, niby na zmiany, ale tak naprawde to caly dzien cos. Nie wspomne o zakwaterowaniu, dramat, gorzej niz cyganie. Poznalam tam takze fajnych ludzi, ale zdecydowanie wiekszosc w wieku emerytalnym, poza praktykantami. Ci biedni sa za to zajezdzani co miesiac inni. Tra ge dia. Ciagle probuja cie zastraszyc, ze za cos bedziesz musial/la placic ze swoich, albo ze cie wyslado domu jak ci cos nie pasuje. Nie ma slow na to, co tam sie wyrabia. Xxi wiek, az strach.

Wykorzystana

Uważajcie na pracę w Buksa Travel - wyjazdy do hotelu za granicą kojarzą się oczywiście z wykonaniem swojej pracy ale również z możliwością spędzenia wspaniałego czasu poza hotelem, dlatego młodzi ludzie się decydują na wyjazd za karygodnie niską stawkę licząc że zrekompensuje im pobyt w turystycznej miejscowości - nic bardziej mylnego!Ja pojechałam do Włoch i żaluję bo praca na recepcji miała trwać 8 godzin a tak naprawdę nie można było się ruszyć z hotelu (czy raczej obozu pracy). Wyjście było okupione, pretensjami, oburzeniem, wyzywaniem ze strony wyżej opisanej Sabiny, która uważa się tam za szefową i nie szanuje nikogo z pracowników, jest fałszywa i prosto w oczy potrafi wyprzeć się czegoś co z tobą ustalała...itd Szkoda słów! Biorą sobie tanią siłę roboczą z Polski bo żaden z Włochów czy innych nacji za te pieniądze nie ruszyłby się ani na 4 godziny a co dopiero na 24h/24h i to przez cały sezon bez dnia wolnego!

anka k.
@Wykorzystana

Prosze o kontakt wszystkie osoby ktore nie sa zadowolone z pracy w tej firmie.zalozyli mi sprawe sadowa i szukam osob w podobnej sytuacji.(usunięte przez administratora) kwiatkowska anna

Aga5
@anka k.

Kiedy tam pracowalas? Ja tez przeszlam mobing.koszmar!

Kris

Masakra jeśli chce się tam pracować to z silną psychiką. Specyfika pracy możesz być dobrym kelnerem i tak zrobią z ciebie smiecia marne pieniądze. 24/7 dni no ok 2-4 godz sjesta i tyle reszta na sen. Czy się komuś opłaca tam pracować chyba tylko wlasciciele na tym zyskują.

kasia

czy ktoś coś może powiedzieć o rekrutacji w tym roku ? albo o pracy czy warto czy na prawde jest tak zle?

WEP
@kasia

Kasia, a Ty jedziesz?

Lu
@WEP

Hej, ja jade do SMM.

Mon
@Lu

Co znaczy SMM? Ja zastanawiam się czy wysłać cv na stanowisko kelnerka we Włoszech

K

czy ktos byl na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kelnerka w tym roku? Czy ktos cos wie na temat warunkow pracy?

B
@K

Zarobki nie wiem jakie są na kelnerce, praca zależy głównie od ekipy, jak jest spoko ekipa, to lepiej i szybciej się pracuje, ale praca niestety codziennie głównie od chyba 7 do 10 potem wolne z 2h obsługa obiadu, wolne i kolacja od chyba 18 do 20 wychodzi jakoś 8h pracy dziennie

M

Też prosilabym o opinie dotyczace pracy kelnerki

Ciekawa

Witam można dowiedzieć się jakie są zarobki kelnerki i czy warto wyjechać. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

ELLA

Z punktu widzenia wczasowicza : Hotel Venezia w SMM . jeżdżę z przyjaciółmi od 2 013 r . Jesteśmy zadowoleni tak z obsługi ,jak kuchni i atmosfery panujacej w tym hotelu . Nie oceniam traktowania pracowników , bo nie byłam świadkieem jakiegoś niesympatycznego zdarzenia. Jeśli coś nie tak ,niech walczą o swoje . Jezeli dłużej pracują ,winni mieć za to zapłacone. W tym hotelu spotykam ludzi ,którzy byłi w poprzednich latach , czyli wczasowicze sobie chwalą i wracają . SMM -dobre miejsce na odpoczynek ! Pozdrawiam i do zobaczenia .....

ania

@Aram a możesz jeszcze napisać coś o najbliższych rekrutacjach?

Aram

Ogólnie to muszę wprost powiedzieć, że firma radzi sobie całkiem nieźle, nie mam kompletnie nic złego do powiedzienia. Pensje są przyzwoite, ludzie są dość zadowoleni i spokojni, generalnie dobra atmosfera

pracownica

Witam Nie poleca pracy w buksie w Kiten Palace 2016 Pani teresa to tyran i dwulicowa osoba.i podejrzewam ze ma chorobę dwubiegunowa w dodatku hmmm nie lubi pracować woli wyreczac się innymi. Za kolniez nie wylewa a jak skacowana przychodzi do roboty to sie wyrzywa.czysty mobing. myslalam ze już nie ma obozow pracy ale przy tej Pani zwącej sie szefowa kuchni na własnej skorze przekonacie sie co to oboz pracy. nie wspomnę o tym ze podaje gościa stare jedzenie.i czego sie tu od niej nauczyć? Gdyby nie Pan Marek który wszystko robi za nia hmmm ta kuchnia nie nazywalaby sie kuchnia.

XYZ

Właściciel to kawał buca zarozumiałego.Wystarczy, że coś nie jest po jego myśli przestaje być przyjemnie i miło.Wredny typ, który nie liczy się z drugim człowiekiem.

Witam wszystkich na jakie stanowisko mogą aplikować panowie oprócz kucharza?pozdrawiam

xyz

Razem z koleżanką byliśmy na miesięcznych praktykach w Hotelu Corallo w Cesenatico. Praca w zależności od organizacji ekipy, jeżeli załoga współdziała ze sobą to szybciej kończy przez co ma się więcej wolnego czasu. Praca od rana do wieczora, ale między zmianami przerwy po ok 2-3h, gdzie spokojnie można położyć się lub wyjść na miasto czy plaże :) Praca nie jest ciężka a z taką grupą to sama przyjemność pracować :) Szefostwo bardzo przyjazne i pomocne. Zostałyśmy serdecznie przyjęte, przez co później trudno było nam odjechać. Pozdrawiamy!

Joan

Dzięki Mateo, mam nadzieje, że mogę polegać na Twojej opinii :)

Mateo

Witaj. Jeśli chodzi o wypłatę to wszystko jest jak najbardziej w terminie i nigdy nie ma z tym najmniejszego problemu. Stawkę już musisz sama na rozmowie usłyszeć oczywiście przeliczając że na miejscu jest wszystko za darmo i zobaczyć czy pasuje czy też nie.

Zostaw merytoryczną opinię o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.?

"BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 53 ocen.

"BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.