Agencja Zamek

Błonie

Opinie o Agencja Zamek

Weronika

@quwerty w jakim sensie część wynagrodzenia wypłacana jest "pod stołem"? Każda umowa o prace zawiera jasno napisane stawki i takie powinny być tez wpływy na konto. Czy pracodawca stosuje innego rodzaju umowy? Więcej szczegółów pozwoli forumowiczom lepiej zrozumieć sytuacje.

z
@Weronika 02.08.2017 06:42

Szanowna Weroniko, wynagrodzenie wypłacane pod stołem, to wynagrodzenie otrzymane nieoficjalnie, czyli takie od którego nie odprowadza się podatków, składek itp.

qwerty

Nie wiem z czego wynikają te pozytywne opinie na temat tej firmy. Mam wrażenie, że sami to napisali. Firmę należy omijać szerokim łukiem, Nie płacą na czas i z wielką łaską. Część wynagrodzenia oczywiście wypłacana jest "pod stołem". Podwyżka, premia? Zapomnijcie. Gdy zmieniło się minimalne wynagrodzenie postanowili obciąć wynagrodzenia żeby nie być stratnym. Dorzucanie dodatkowych obowiązków to norma. Właściciel uważa, że pozjadał wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej. Wszystkich pracowników uważa za idiotów. Każdy tam szuka pracy. Wszystkie te powyższe negatywne opinie są prawdziwe. Dziwię się tez tym wszystkim wspólnotom, które współpracują z tą firmą.

ach

Może jednak wiecie jaka jest wypłata teraz? Podobno miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, co jest dobrm znakiem w dzisiejszych czasach.

moni

Ja z nimi walczę o należne świadczenia od 3 lat. Żenada. Nie polecam ich.

Maciek bzdura. Powiem tyle. Jak chcesz to sprawdź.

Mn obiecują umowę a potem jej nie dają. Może dlatego jestem byłym pracownikiem? ;) No ale podsumowując. Nie polecam.

Jeżeli interesuje Cię najniższa krajowa + nieoficjalne zarobki to polecam. W ramach premii uznaniowej dają sekretariat i dodatkowe obowiązki gratis. Ekipa świetna, atmosfera super ale właściciele dramat.

szczęśliwa po odejściu z AG Zamek
@Były pracownik 27.04.2016 21:37

Potwierdzam poprzednika! Zarobki na czarno -pod stołem kasa i z łaską jeśli na czas. Na dodatek jak skończysz pracę i wypowiedzenie złożysz przed upływem miesiąca -nie zapłacą Ci nic i nie pozwolą wybrać należnego urlopu! Państwo F to wyzyskiwacze, którym skarbówka już dawno powinna się dobrać do skóry!

były pracownik

o rany, omijaj człowieku tę Agencję wielkim łukiem!!!!!!

mieszkaniec

Agencja zamek wspaniale sobie radzi z zarządzaniem naszą wspólnotą, naprawdę polecamy w 100 %

saba

Jak najbardziej polecam wszystkim agencję Zamek. Kompetentni wspaniali ludzie.

saba

Ludzie nie dajcie się mediom. Kto wzywa media na zebrania wspolnot! Znam ten rynek. Obecny zarządca mimo woli mieszkańcow nie chciał odejść. To walka o kasę i prestiż. Nie dał się wywalić i ustawił całą prowokację. Bywam na zebraniach wspolnot. Czy ktoś widział tam media?

Zuza

Dlaczego mieszkańcy i właśćiele mieszkań na ul.Bukowinskiej nie zgłoszą zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na policję i do prokuratury przez firmę Zamek i obecny i poprzedni Zarząd? Im wcześniej tym lepiej.Jest coraz gorzej i administrator Zamek i obecny Zarząd kombinują,podpisują różne umowy bez naszej mieszkańców zgody.!!!!Obudzcie się i nie pertraktujcie z nimi.

Piotr

Masakra. Tez jestem z Bukowińskiej. To co Zamek robi to sie kojarzy tylko z mafia. Maja milion pomyslow na to jak wyciagnac kase od mieszkancow na niepotrZebne duperele, a sami korumpuja wspolnote, zeby przepychac swoje projekty. I z tego wlasnie zyja.

ola

Agencja zamek to jest wrzód na d... ,wymusił na Zarządzie podpisanie umowy na trzy lata i sam napisał uchwały i wysyła swoich pracowników żeby zbierali podpisy pod uchwałami w treści których jest zgoda na to że w razie braku podpisu pod uchwałami oni sami to zrobią ,będą pełnomocnikami tych którzy nie złożyli podpisów. Paranoja.Niedługo sami trafią do więzienia .Agencja to mąż,zona i paru pracowników którzy sami chcą swoimi kombinacjami dostać się do Zarządu naszej Wspólnoty ,dla nich to złota zyła, nasza Wspólnota składa się z 760 mieszkań i jestz dojną krową.Uważajcie na nich i jak najdalej od tych kombinatorów.Przetregam

klient

Bardzo porządna firma. Ocena przez wspólnoty firm administrujących w dużym stopniu zależy od przydzielonego administratora.

Mat

Bardzo nieuczciwa firma po podpisaniu z nimi umowy na administacje nie można się ich pozbyć. To jest paranoja aby firma która jest zleceniobiorącą stawiała swoje warunki i czuła się zarządem wspólnoty. Omijać tą firmę z daleka!!!

MG
@Mat 07.06.2015 09:30

proszę o kontakt w powyższej sprawie tel. 515 177 552 także mamy problemy z Agencja Zamek i też nie możemy się ich pozbyć Zarząd Bukowińska 8,12

Ola

Firma która w ogóle nic nie robi.W naszej wspólnocie której zarządcą jest Agencja Zamek, w Warszawie na ul.Bukowińskiej jest jeden dramat ,wszędzie brudno windy ciągle zepsute ,klatki schodowe aż lepią się od brudu. I za te usługi firma pobiera 340 000zł rocznie. Przestrzegam przed nimi!!!

nn1
@Ola 29.03.2015 20:17

Potwierdzam, trzymajcie się z daleka! Nigdy nie wiadomo co im przyjdzie danego dnia do głowy. A idiotycznych pomysłów cała masa. Nie mówiąc już o przypadkach agresji.

nn

Z daleka od tej firmy, jeden wielki bałagan. Koty łażą po biurze i sikają gdzie popadnie. Bardzo nieuczciwa firma.

ec

bardzo fajna atmosfera i porządni właściciele. może trochę ekscentryczni, ale życiowi. polecam

jj
@ec 14.11.2013 17:50

http://www.fakt.pl/warszawa/dramat-na-spotkaniu-wspolnoty,artykuly,582867.html Tak działa Agencja Zamek ;)

Zostaw opinię o Agencja Zamek - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zamek