KONESER P.H.Przemysław Olszewski

Konin

Opinie o KONESER P.H.Przemysław Olszewski

Julita

@donjuan co masz na myśli? Czy możesz rozwinąć to? Czy pracujesz w KONESER P.H.Przemysław Olszewski? Co możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie? Co najbardziej podoba Ci się a co nie? Jak długo tutaj pracujesz?

Ania

Bagno, a nie miejsce pracy.

Ilona

To tragiczne miejsce. Warunki pracy jak w XIX w. Aż dziwne ze takie miejsca jeszcze istnieją. Polecam trzymać się jak najdalej.

Ula

Straszne miejsce do pracy. Uważajcie !!!!

Uwaga na to miejsce pracy. Nie wiem czy ktoś normalny wytrzyma tam dłużej niż tydzień.

nic

Pewnie, że jak są kompetentni pracownicy @Mireczk, to lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki w firmie, a jak są odpowiednie zarobki to nic dziwnego, że sa popularni.

Młody

Uważajcie na nich. To najgorsze miejsce pracy w Koninie. To co tam się dzieje to porażka. Śmieszne zarobki A ogromne wymagania. O atmosfera w pracy to coś okoropnego.Nie ma drugiego takiego miejsca w Koninie gdzie tak źle traktujw sie pracowników.

Klient

Jakie zalecenia kolego przecież nowy garnitur nie powinien zafarbiwac 2 koszul pod rząd

Klient

Odradzam sklep koneser !!! Kupiłem nowy garnitur w tym sklepie za nie małe pieniądze po czym marynarka zafarbowala mi 2 koszule. Chcąc zgłosić reklamację najpierw poradzili mi żeby wyprać garnitur chemicznie i nie będzie farbiwal oczywiście na swój koszt. Gdy przyszedłem jeszcze raz na gwarancję bo farbowal nadal powiedzieli że koszule z afarbowalem czymś innym A nie ich marynarka. Kultura obslugi i ich konpetencje na poziomie zerowym, odsyła mnie do szefowej której nie moŻna zastac w punkcie sprzedaży. Totalna masakra.

patric

no to logiczne @ero że nie pogodzisz tej z inną pracą ponieważ tak naprawdę nie wiesz kiedy i na którą pójdziesz do pracy,chyba że masz swój interes no to tak- ponieważ sam sobie ustalisz kiedy się czym zająć.ofert to raczej ciężko znaleźć nie dziwię się bo w ogóle firma nie ma strony, prywatna, mniejsza więc pewnie bezpośrednio trzeba

ero

hmmm... czyli jeśli np. chciałbym połącznyć pracę w Koneserze z inną pracą to myślicie że to nie jest możliwe ze względu na bardzo zmienne grafiki czy może da się dogadać? a no i czy ktoś tu z was wysyłał już swoje CV i udało mu się dostać? bo szukam oferty roboty u nich ale obecnie nigdzie nei mogę znalexc

janko_muzykant

Atmosfera fatalna, (usunięte przez administratora) Codzienne ,średnio co godzinę, maniakalne 'motywujące' telefony. Praca 7 dni w tygodniu, grafik ustalany codziennie wieczorem. Nic nie można zaplanować. Nie wierzyć w sztuczne,szydercze uśmiechy. Nikt nigdy nie zasłużył tam na swoje wynagrodzenie.

Lokus

Odszedłem stamtąd z uśmiechem na ustach.(usunięte przez administratora).Odradzam ludziom empatycznym liczącym na ludzką atmosferę.Grafik 1 dniowy ustalany ok godz 21,więc chyba bez komentarza.(usunięte przez administratora)

były pracownik

Gdyby nie to że towar dobrej jakości to wszystko na wielkie NIE!!! grafik ustalany na 2 dni max tydzień, o urlopie to można marzyć . godziny pracy źle rozliczane. do tego Biedna Schorowana Szefowa z maniakalnymi telefonami i rozmowami bez końca. Tzn ona mówi a TY gorszy , cienki i słaby i tak w kółko. Jednym słowem masakra. Nie polecam , nie życzę nikomu takiej Szefowej bo idzie zwariować i osiwieć jak widać po obsłudze która się trzęsie na zmianie z Ta "szefową".

piotr

pracowałem tam-żenada-szefowa ma jakieś dziwne problemy .Godzinne rozmowy a raczej usztywniania przez telefon to norma-dziwna niezdrowa atmosfera.Wystarczy szczerze zapytać aktualnch pracowników czy by tam roblili mając wybor lub byłych dlaczego odeszli.....

niezadowolony klient

Może i nie jest to miejsce na taki wpis, ale należy się ludziom odrobina prawdy. Ze strony konsumenta: organizacja fatalna, brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem, który zamawia wcześniej towar. Szef to przy łagodnym stwierdzeniu gbur. Daleko całej firmie do profesjonalnego podejścia do klienta. Dawno nie spotkałem się z taką niekompetencją.

i_ja!

Nie zgadzam się, nie pracowałem jeszcze w przedsiębiorstie które miałoby miec lepszy kontakt z pracownikiem, jest naprawde bardzo dobrze, przede wszystkim solidnie, dokładnie, bez nagonki na klienta, z rozmową, z pomoca, z wyrozumiałością (oczywiscie w granicach rozsądku), polecam zatem nie siac idiotycznych (bądź co bądź subiektywnych opinii).

donjuan
@i_ja! 20.03.2010 21:08

boże i sam szef się wpisał

były pracownik

pracowałem w tej firmie bardzo długo, Szefowa b.wymagająca, ale wspominam przyjemnie ten okres.Niekiedy moze rzeczywiście zachowanie niekiedy dziwne ale oceniam pozytywnie

racowałam

atmosfera fatalna-monitoring nad głową godzinne rozmowy z szefową..itp pretensje ,że jest mały ruch...wtrącanie się w życie prywatne -grafik ustalany nawet dzień przed.....problem z wypłatą nadgodzin itp-wypłata dość solidna-nie polecam

Zostaw opinię o KONESER P.H.Przemysław Olszewski - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONESER P.H.Przemysław Olszewski