ASTHEO POLSKA

Kraków

Opinie o ASTHEO POLSKA

Ktos

Bylem na rozmowie w tej firmie. Generalnie francuz bardzo miły, młody chłopak, fajnie sie rozmawialo. Robią rozne narzedzia dla przemyslu samochodowego. Niestety nie dostalem sie pewnie liczyli ze powiem kwote z przedzialu 1500 zl. We Francji tez widocznie kryzys skoro tutaj szukaja ludzi do pracy.Z 3 firm, skonsolidowali 2. W drugim pokoju obok siedzi kobieta ktora sprzedaje wina francuskie - FIRMA INZYNIERYJNA?Testy z solidworks - hmm duzo brakow, duzo bledow, byly nie kompletnie przygotowane, takze zwracajcie uwage na bledy, w 2 3 4 pytaniu sa bledy. Aha, nie zgadzajcie sie na pozyczenie auta do celow firmowych, na to liczą. Oczywiscie nie mowie ze bylo negatywnie, po prostu takie sa moje odczucia. Mila atmosfera, no ale troche takie to patykiem pisane wszystko

Zostaw opinię o ASTHEO POLSKA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASTHEO POLSKA