Opinie o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ" w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"?

Stella Nowy wpis

Ale to jest forum dla pracowników opiniujących pracę w firmie!!

waldek.t@outlok.com

Jestem rozczarowany ubezpieczeniem w TUZ działającym na rzecz ubezpieczeń w firmie Solid.Otóż przy podpisywaniu umowy w ubezpieczeniu grupowym na pytanie czy należy się odszkodowanie za pobyt w szpitalu pracownica oświadczyła ze tak.Nie dostałem żadnego pisemka i informacji w zakresie jakich chorób będzie wypłacane odszkodowanie.Z wypowiedzi pracownika wynikało ze za każy dzień powyżej czterech dni.Tak się zdarzyło że akurat w tym roku wylądowałem w szpitalu na ostre zapalenie trzustki z objawami martwicy.W szpitalu byłem 13 dni.Po wyjściu ze szpitala złożyłem wniosek o odszkodowanie i zostałem niemile zaskoczony że ta choroba nie jest w spisie odszkodowań i dopiero teraz wymienili mi chyba sześć chorób które obejmuje ubezpieczenie.Na sprawy sądowe mnie nie stać więc odpusciłem sobie dalsze postepowanie.Jednocześnie szukam innej firmy ubezpieczeniowej.A w solidzie pracuję jako ochroniarz.

jamar Nowy wpis
@waldek.t@outlok.com

Hmm pracujesz w tej firmie i nie wiedziałeś gdzie się ubezpieczyć ? Podziwiam za odwagę :DDD

Fredi Nowy wpis

Podpowiedzcie coś o pracy w firmie. jakie warunki, jaka kasa i ogólnie jaką macie atmosferę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ODpażdziernikaKONIECzTYMsyfem

Solid, TUZ, Patron i jeszcze kilka powiązanych spółek to jedno wielkie dno. No chyba, że ktoś lubi być pomiatanym, żyć w ciągłym stresie i chaosie. Brak jakiejkolwiek kultury organizacji jeden wielki bajzel jak za PRL-u. Pracownik niższego szczebla jest dla szefostwa śmieciem, wymienia się ich na potęgę nie dając nawet szansy na rozwój. Brak szkoleń merytorycznych i produktowych. Polecam jako szkołę życia i pokory. Lepsze warunki dostaniecie w Biedronce, tutaj tylko poudajecie przed znajomymi sukces (no bo przecież praca pod krawatem).

Aleksander

Możecie powiedzieć, czy pracodawca Solid Security dział ubezpieczeń "TUZ" oferuje umowę o pracę? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Napiszcie, czy firma szuka teraz chętnych, wasze opinie są w stanie pomóc innym użytkownikom portalu.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

puk

krzychu, powiedz mi proszę o tych zarobkach. CZy to jest na pewno na stanowisku ochroniarza czy jakimś wyższym? Gdzieś mi się o uszy obiło, że będą prowadzili rekrutacje, ale ja chciałbym na stołku min.1500 dostawać

Jeżeli chcesz pracować na umowie o pracę na najniższą krajową do tego mieć umowę śmieciową zlecenie to idź do TUZ-a czy innej firmy powiązanej z Solid zarobki śmieszne w granicy 2 tysi i nie licz na więcej nawet jak Ci obiecają na rozmowie ze bedzie więcej ze będzie rozwój awans to wszystko pic na wodę firma to totalne DNO

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ" - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"