Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"

Opinie o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"

puk
użytkownik zarejestrowany

krzychu, powiedz mi proszę o tych zarobkach. CZy to jest na pewno na stanowisku ochroniarza czy jakimś wyższym? Gdzieś mi się o uszy obiło, że będą prowadzili rekrutacje, ale ja chciałbym na stołku min.1500 dostawać

Jeżeli chcesz pracować na umowie o pracę na najniższą krajową do tego mieć umowę śmieciową zlecenie to idź do TUZ-a czy innej firmy powiązanej z Solid zarobki śmieszne w granicy 2 tysi i nie licz na więcej nawet jak Ci obiecają na rozmowie ze bedzie więcej ze będzie rozwój awans to wszystko pic na wodę firma to totalne DNO

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"