Atakio Sp. z o.o.
counter
2 7 24 5 1
Adam Nowy wpis

@windykacja w czym poszkodowanych?

Windykacja Nowy wpis
Pracownik

Poszkodowanych zapraszam do kontaktu w celu odzyskania należności. Prowadzę postępowanie w tej sprawie. Nr tel: 517 070 856

Ala Nowy wpis

@anonim a to jest problem jakiś żeby uchwycić prezesa?

Antek Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na forum, czy firma pracuje normalnie?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
anonim
 Pytanie

Czy ma Pan jakieś informacje, że Prezes firmy był widziany we Wrocławiu.

Grażyna
@anonim

Nawet nie wiem, do kogo tak właściwie kierujesz to pytanie. No ale tak czy inaczej - nie wiem, czy kwestia tego, czy Prezes firmy Importujznami był widziany we Wrocławiu, jest aż tak tu istotna. A w ogóle, dlaczego interesuje Cię akurat ten fakt? Planujesz może aplikować do tej firmy? Wyjaśnij mi to.

anonim
Pracownik
@Grażyna

Planuje i chce się spotkać z Panem Piotrem ma Pani moze informacje gdzie znajduje się aktualnie

Magda

Czy firma działa na rynku?

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Importujznami?

Bodzio

To ta firma działa czy nie?

Kotrachent

Facet uciekł firmy nie ma adres www i @ nie działa pod adresem inf. wyprowadzili się 3 miesiące temu. Tel nie diała. Zostały ogromne długi Pana Piotra Bużyńskiego.

inny kontrahent
@Kotrachent

W jakim sensie uciekł? Za granicę? Wyprowadzili się z siedziby Wrocławskiej?

Bartosz

Zastanawiające jest , że tak rzadko korzystacie z forum, zupełnie jakby było bardzo dobrze

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia
@Bartosz

Może dlatego, ze firma juz nie istnieje?

Artur

Firma jeszcze istnieje?

anna
@Artur

Właście rozglądałam sie za praca, ale znalazłem tylko długi wiec słabo to widzę .

Czarek

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowisko?

Eliza01

Pracodawca konkretny i posiadający szeroką wiedzę branżową. Atmosfera w firmie jest sympatyczna. Zatrudnieni pracownicy (na chwilę obecną 11.12.2018) wykazują duże chęci pomocy nowym pracownikom (sama pracuję prawie 4 miesiące). Komunikacja jest naprawdę dobra. Polecam firmę dla osób, które szukają miłej atmosfery pracy (szefostwo i kierownictwo wyrozumiałe), elastycznego wymiaru pracy pon.-pt. 8:00-16:00 lub 6:30-14:30 (w przypadku spóźnienia można odrobić, nikt nikomu głowy nie urwie) oraz wyzwań (firma się rozwija, powstają nowe działy, mile widziane są tu nowe pomysły). Szczerze polecam Importuj z Nami.

Grażyna

@anonim, co to konkretnie znaczy? Czy możesz wyjaśnić swoją krótką wzmiankę na temat Importujznami? Rozbudowana i merytoryczna opinia o tej firmie jako pracodawcy będzie bardzo ważna dla osób poszukujących informacji o tej firmie przed ewentualnym aplikowaniem do niej.

anonim

Dramat

Administrator

Czemu nic nie piszecie na forum Importujznami? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Karolina

Pracowałam w firmie Importuj z nami ponad rok czasu, rozmowę rekrutacyjna pamietam jak przez mgłę-ale nie rozniła się wielce od wszystkich innych rozmów, ktore mialam. Praca wymagajacai czasami stresujaca, ale pozwalajaca tez dobrze zarobić- miałam podstawę i premię kwartalną. Trzeba sie bylo wykazywac, ale gdzie nie trzeba?? Prezes wymagajacy, ale sprawiedliwy i nie z tych kanapowych szefow co tylk sie wymadrza i wymaga, ale aktywnie wspierajacy i dzialajacy. Międzynarodowe srodowisko, auto sluzbowe, szkolenia, fajna pozycja w cv i dobre pieniadze. Gdyby nie to, ze musiałam sama odejsc cieszylabym sie moc dalej byc czescia zespolu.

1
aska

Rozmowa rekrutacyjna I etap ( Przedstawiciel handlowy -"Specjalista ds Sprzedaży". Firma działa od 2011 roku. Własciciel jest jednoczesnie Prezesem, Dyrektorem Zarządzającym, przedstawicielem handlowym, itp. Firma jest na dorobku. Właściciel zatrudnia 2-3 osoby, które de facto musza zarobic na siebie i na niego. Tak więc w sumie same mogłyby robić to co robia, ale na swoje konto, gdyby były bardziej zorganizowane. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w kawiarni. Własciciel mógł przebierać w kandydatach. Ponoć na te podade wpłynęło ponad sto ofert! Sama rozmowa była nieprofesjonalna. O ile ogłoszenie i umówienie spotakania należało do jakiejś agencji pośrednictwa, o tyle sama rozmowa przeprowadzona przez własciciela była prowadzona na zasadzie. 1 Co pani wie o firmie. 2. Jak pani sobie wyobraża prace w firmie. 3 Jakie są pani oczekiwania finansowe. Problemem takich ofert jest to, że po zdobyciu doświadczenia ludzie zwyczajnie odchodzą , więc poszukiwani są ludzie z doświadczeniem np w jakiejś firmie importowej lub z agencji celnej, tacy gwarantujący, że nie będą mieli potem własnych ambicji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

rozmowa kwalifikacyjna - ŻENADA !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Atakio Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Atakio Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rynek 31 lok. 32
  50-102 Wrocław
 • NIP: 8971801250 REGON: 22482660 KRS: 0000521452
Atakio Sp. z o.o.