counter
2 7 24 5 1
Adam Nowy wpis

@windykacja w czym poszkodowanych?

Windykacja Nowy wpis

Poszkodowanych zapraszam do kontaktu w celu odzyskania należności. Prowadzę postępowanie w tej sprawie. Nr tel: 517 070 856

Ala Nowy wpis

@anonim a to jest problem jakiś żeby uchwycić prezesa?

Antek Nowy wpis

Przestaliście zaglądać na forum, czy firma pracuje normalnie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy ma Pan jakieś informacje, że Prezes firmy był widziany we Wrocławiu.

Grażyna
@anonim

Nawet nie wiem, do kogo tak właściwie kierujesz to pytanie. No ale tak czy inaczej - nie wiem, czy kwestia tego, czy Prezes firmy Importujznami był widziany we Wrocławiu, jest aż tak tu istotna. A w ogóle, dlaczego interesuje Cię akurat ten fakt? Planujesz może aplikować do tej firmy? Wyjaśnij mi to.

@Grażyna

Planuje i chce się spotkać z Panem Piotrem ma Pani moze informacje gdzie znajduje się aktualnie

Magda

Czy firma działa na rynku?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Importujznami?

Bodzio

To ta firma działa czy nie?

Kotrachent

Facet uciekł firmy nie ma adres www i @ nie działa pod adresem inf. wyprowadzili się 3 miesiące temu. Tel nie diała. Zostały ogromne długi Pana Piotra Bużyńskiego.

inny kontrahent
@Kotrachent

W jakim sensie uciekł? Za granicę? Wyprowadzili się z siedziby Wrocławskiej?

Bartosz

Zastanawiające jest , że tak rzadko korzystacie z forum, zupełnie jakby było bardzo dobrze

Gosia
@Bartosz

Może dlatego, ze firma juz nie istnieje?

Artur

Firma jeszcze istnieje?

anna
@Artur

Właście rozglądałam sie za praca, ale znalazłem tylko długi wiec słabo to widzę .

Czarek

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowisko?

Eliza01

Pracodawca konkretny i posiadający szeroką wiedzę branżową. Atmosfera w firmie jest sympatyczna. Zatrudnieni pracownicy (na chwilę obecną 11.12.2018) wykazują duże chęci pomocy nowym pracownikom (sama pracuję prawie 4 miesiące). Komunikacja jest naprawdę dobra. Polecam firmę dla osób, które szukają miłej atmosfery pracy (szefostwo i kierownictwo wyrozumiałe), elastycznego wymiaru pracy pon.-pt. 8:00-16:00 lub 6:30-14:30 (w przypadku spóźnienia można odrobić, nikt nikomu głowy nie urwie) oraz wyzwań (firma się rozwija, powstają nowe działy, mile widziane są tu nowe pomysły). Szczerze polecam Importuj z Nami.

Grażyna

@anonim, co to konkretnie znaczy? Czy możesz wyjaśnić swoją krótką wzmiankę na temat Importujznami? Rozbudowana i merytoryczna opinia o tej firmie jako pracodawcy będzie bardzo ważna dla osób poszukujących informacji o tej firmie przed ewentualnym aplikowaniem do niej.

Dramat

Czemu nic nie piszecie na forum Importujznami? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Karolina

Pracowałam w firmie Importuj z nami ponad rok czasu, rozmowę rekrutacyjna pamietam jak przez mgłę-ale nie rozniła się wielce od wszystkich innych rozmów, ktore mialam. Praca wymagajacai czasami stresujaca, ale pozwalajaca tez dobrze zarobić- miałam podstawę i premię kwartalną. Trzeba sie bylo wykazywac, ale gdzie nie trzeba?? Prezes wymagajacy, ale sprawiedliwy i nie z tych kanapowych szefow co tylk sie wymadrza i wymaga, ale aktywnie wspierajacy i dzialajacy. Międzynarodowe srodowisko, auto sluzbowe, szkolenia, fajna pozycja w cv i dobre pieniadze. Gdyby nie to, ze musiałam sama odejsc cieszylabym sie moc dalej byc czescia zespolu.

aska

Rozmowa rekrutacyjna I etap ( Przedstawiciel handlowy -"Specjalista ds Sprzedaży". Firma działa od 2011 roku. Własciciel jest jednoczesnie Prezesem, Dyrektorem Zarządzającym, przedstawicielem handlowym, itp. Firma jest na dorobku. Właściciel zatrudnia 2-3 osoby, które de facto musza zarobic na siebie i na niego. Tak więc w sumie same mogłyby robić to co robia, ale na swoje konto, gdyby były bardziej zorganizowane. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w kawiarni. Własciciel mógł przebierać w kandydatach. Ponoć na te podade wpłynęło ponad sto ofert! Sama rozmowa była nieprofesjonalna. O ile ogłoszenie i umówienie spotakania należało do jakiejś agencji pośrednictwa, o tyle sama rozmowa przeprowadzona przez własciciela była prowadzona na zasadzie. 1 Co pani wie o firmie. 2. Jak pani sobie wyobraża prace w firmie. 3 Jakie są pani oczekiwania finansowe. Problemem takich ofert jest to, że po zdobyciu doświadczenia ludzie zwyczajnie odchodzą , więc poszukiwani są ludzie z doświadczeniem np w jakiejś firmie importowej lub z agencji celnej, tacy gwarantujący, że nie będą mieli potem własnych ambicji.

rozmowa kwalifikacyjna - ŻENADA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Atakio Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad