Spedycja PRODOMUS

Wrocław

Opinie o Spedycja PRODOMUS

SaaD

Polecam firmę Prodomus, jako rzetelnego i profesjonalnego pracodawcę. Bardzo dobra atmosfera. Praca umożliwia poznanie i rozwój w obszarze spedycji i transportu. Bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy oraz wsparcie podczas całego okresu pracy.

MaRo

Pracowałem w firmie Prodomus przez 3 lata. Wpierw jako kierowca busa 3,5 t, a potem ciężarówki. Szef sfinansował mi prawo jazdy na wyższą kat. w zamian za umowę lojalnościową - super sprawa! Mogłem jednocześnie podnieść swoje kwalifikacje i zdobywać doświadczenie. Ponadto zawsze byłem traktowany uczciwie i z szacunkiem. Miła, wręcz przyjazna, atmosfera wśród pracowników firmy powodowała, że aż chciało się z tymi ludźmi pracować. Zdecydowanie polecam jako firmę profesjonalną i przyjazną dla pracownika.

DeeP

Pracowałem w firmie Prodomus przez ok 3 lata zaczynając od kierowcy, przez spedytora aż dotarłem do zarządzającego taborem. Bez względu na szczebel szef traktował mnie niezmiennie - z szacunkiem, zaufaniem i ludzkim podejściem do problemów. Profesjonalne podejście szefa do załogi przekladało się na atmosferę która panuje w firmie a była ona rewelacyjna! Branża transportu nie należy do najspokojnejszych ale zarówno szef jak i reszta pracowników zawsze znalazła chwilę żeby się pośmiać. Jeśli chodzi o wypłatę, zawsze była na czas. Podsumowując - jeśli miałbym polecić komuś ta firmę to zrobił bym to "rękami i nogami" :) ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć taką firmę z taką załogą i z takim szefem! POLECAM!

US
@DeeP 10.11.2016 15:12

To jeśli tam jest tak "super",to dlaczego już tam nie pracujesz...i,tylko 3 lata?

mk83

Wcześniej pracowałem w kilku firmach i mogę śmiało powiedzieć że z taką atmosferą w pracy nie spotkałem się nigdzie. Szef traktuje cię dokładnie tak jak ty jego. Wystarczy odrobina szacunku i zaangażowania w pracę, a dogadasz się w każdym temacie. Pracuje w prodomusie 1,5 roku, a i tak jestem 'najświeższym' kierowcą. Pieniądze ZAWSZE na czas i w mojej ocenie nie najmniejsze jak na specyfikę pracy. Owszem, jestem na działalności, jednak wszelkie koszty z tym związane (ZUS, podatki, księgowa) firma bierze na siebie. Ja nie dokładam do tego ani grosza. Dodam, że ogromną większość weekendów jestem w domu z rodziną. Podsumowując - POLECIŁBYM pracę tutaj najlepszemu przyjacielowi.

mła

Praca polega na samozatrudnieniu. Zakładasz firmę i jedziesz w trasę.Stawki takie sobie jak za pracę od poniedziałku do nie wiadomo kiedy.

Zostaw opinię o Spedycja PRODOMUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja PRODOMUS