,,ZUZA - TRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE

Modlimowo

Opinie o ,,ZUZA - TRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE

Konrad

Nie ma idealnych firm, wszędzie moga zdarzyć się jakieś niedociągnięcia ale to nie znaczy, że firma jest słaba. ,,ZUZA - TRANS" to spoko praca

Hanna

@gosc a czy w firmie zdarzają się niewielkie obsuwki w terminach wypłacania wynagrodzenia? To bardzo ważne informacje dla każdego - każdy chce, aby za swoją prace został wynagrodzenie w odpowiedniej sumie i czasie.

gosc

co wy chcecie to jest najlepsza firma w jakiej pracowałem a co najważniejsza wypłacalna !!!!!

Hanna

@gosc, co masz na myśli? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

wulka

sinsing, oni nie są zbyt dużą działalnością więc nie zainwestowali. Według mnie brakuje im prawdziwego przedsiębiorczego podejścia

Brak słów!!!!

sędzia
@gosc 05.12.2015 20:53
Brak słów!!!!

czy pan u nich woogóle pracował ze wypowiada się na ich temat. nie ładnie opisywać ludzi z którymi się nie pracowało

zibi

jak może być wiarygodna bez strony www.pewnie znowu nastepna firma na swieta która zniknie z paczkami

sędzia
@zibi 29.11.2015 13:31

nie każda firma potrzebuje strony www i jest na rynku od kilkunastu lat

gosciu

Witam firma Zuza Trans jest tak smieszna ze na 12 miesiecy zmienia sie tam 15 kierowcow .

gosc 2015

to nie firma tylko posmiewisko łacznie z mega szefem na czele

Gosc

Parodia Firmy. Nie warto strzępić języka, omijać szerokim łukiem.

Ja

tragedia nie polecam istna masakra

Waldi

Nie Nie Nie !!!

Nie polecam !!!

Zostaw opinię o ,,ZUZA - TRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE - Modlimowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,ZUZA - TRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE