ATEST-Gaz

Gliwice

Opinie o ATEST-Gaz

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@bez komentarza nie zgadzasz się z opinią @Lolek? Jeśli tak, to zamiast oceniać jego osobę i wpis mógłbyś powiedzieć jak Ty oceniasz ATEST-Gaz jako pracodawcę. Piszesz, że jest to dobra firma. Jakie są według Ciebie plusy pracy właśnie w niej? Takie dodatkowe merytoryczne informacje dużo bardziej pomocne dla osób, które chcą zmienić miejsce zatrudnienia.

Lolek

Przepracowałem tam rok na serwisie, jedyne czego sie dorobiłem to stwierdzona przez psychiatre nerwica i zaburzenia lękowe. Tak jak ktoś już wyżej napisał praca na 3-4 etaty ciągłe delegacje i nie raz niewyobrażalne warunki pracy od skakania po drabinach czy deszcz czy śnieg czy piece rozgrzane do czerwoności czy mrozy albo chlodnie spozywcze i magazynowe, oczyszczalnie ścieków i wysypiska śmieci. Taka praca nie za te pieniądze i nie z takimi ludźmi. Raz zostałem wysłany w 3 dniową delegacje bez aktualnych badań lekarskich. Jest jedna osoba na serwisie która katuje nas przykładowo przez 1-5h jazdy audiobookami. Przez rok nie doprosiłem się o podstawowe narzędzia pracy. Odnośnie współpracowników to jeżeli się coś popsuje to wiesz że i tak będzie na Ciebie bo jesteś nowy. Po za tym sporo tam jest kierowników jak na tak małą firme każdy się czuje wyjątkowy ważny i nie do ruszenia.

bez komentarza
@Lolek 12.08.2017, 11:49
Tą wypowiedz należy pozstawić bez komentarza bo tylko pokazuje jakie jest podejście do pracowników. Nie była to moja pierwsza p...

Nie potrzeba nam takich ludzi wszystko mu nie pasowało a u nas trzeba się odrobinę związać z firmą dać coś od siebie oprócz czasu wolnego a nie tylko brać pieniądze. Czekamy na ludzi którzy będą gotowi do związania się z firmą na długo a wtedy wszyscy będziemy traktować się jak jedna wielka rodzina

Ewelajna
@bez komentarza 16.09.2017, 21:10

Odrobinę związać się z firmą i traktować się jak jedna wielka rodzina ? To chyba troszkę niezdrowy układ, ale zależy kto co lubi.. no niestety w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy cisną się wszędzie z nadzieją że coś osiągną .. i sądząc po odpowiedzi rozumiem, że w firmie można poświęcić wolny czas, nic nie robić i jeszcze brać za to pieniądze ?

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy jako Technik elektronik oraz Doradca Techniczno-Handlowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają przesłanie do firmy swojej aplikacji? Jakim pracodawcą jest ATEST-Gaz? Co najbardziej doceniacie w swojej pracy?

Qwop
użytkownik zarejestrowany

No trzeba mieć wykszatłcenie minimum średnie, ale techniczne @werf na to stanowisko elektronika. No i wypada też mieć doświadczenie, łatwiej wtedy o przyjęcie.

Billy

Premia świąteczna była niesamowita. Z kubka kawa smakuje jeszcze lepiej. Państwo P. Są wspaniałymi ludźmi. Polecam pracę każdemu kto chce się dorobić.

abc

Jeśli zgadzasz się iść "na próbę" nie dostajesz umowy na okres próbny, nie dostaniesz pieniędzy za wypracowane godziny czy dni (np. 3dni), a na koniec bez nawet jednego słowa że robiłeś coś źle czy dobrze jesteś wysyłany na drzewo. Może pracodawca by się zastanowił czy tak się robi w 21wieku, może by pomyślał co by było gdyby coś się takiej osobie stało.... GORĄCO NIE POLECAM

na temat premii

Nic mi nie wiadomo, żeby był jakieś bony czy paczki . . .

na temat premii

Apropos premii: Na ostatnie święta załoga otrzymała premię w postaci gustownych kubków z logiem firmy i imieniem pracownika . . .

raro

brak poszanowania dla klienta pani P pozjadala wszystkie rozumy swiata

Atmo

Atmosfera jest ok. Pieniądze przyzwoite (choć może bez rewelacji) i zawsze na czas. Dziwię się wypowiedziom co do szkoleń bo nie ma z nimi problemu. Ktoś chce to idzie. Bardzo mała rotacja pracowników (długi średni staż pracy) i stały wzrost zatrudnienia świadczą o tym, że źle nie jest.

Jurgen

Dowiesz się o cudach na kiju na rozmowie, ile będziesz zarabiać itd. Zarobki słabe 1600 po roku 2100 i to koniec, robisz wiele rzeczy na jednym stanowisku, brak szkoleń, atmosfera ok, serwisant zarabia lepiej niż konstruktor. Premii brak. Szkoda tracić czas w tej firmie, lepiej poszukać innych.

anon

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę tutaj. Atmosfera jest bardzo przyjazna.

TrustNo1

Jak na dzisiejsze czasy to w AG nie jest źle . . .

Rob

Generalnie słabiutko. Nie polecam.

XxX

To są opinie o pracodawcach, prosimy pracodawców o nie wystawianie opinii.

John Bon Jovi

Gorąco polecam pracę w CCC!!

Ciekawa firma, wybierając prace w Atest-Gaz godzisz się robić za 3-4 etaty mając jeden. Jesteś jak człowiek orkiestra. Pracownicy serwisu zarabiają więcej średnio o 20% niż konstruktorzy, a przeciętny sprzedawca butów zarabia od nich więcej. Przy rozmowie o pracę obiecuje się gruszki na wierzbie. Brak możliwości rozwoju w firmie. Brak premii. "Mały Książę" żyje we własnym świecie.

Zostaw opinię o ATEST-Gaz - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATEST-Gaz