Opinie o Moliera 2 (It Fashion Polska Sp. Z O.O. (Działalność Zakończona)) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Warszawa

pracownik Nowy wpis

pracuje się dużo, pracodawca dużo wymaga, ale jak chcesz się czegoś nauczyć, to jest to dobre miejsce. Można wypracowować fajny bonus do pensji ;)

ola Nowy wpis

kurcze...nie dobrze, a jaki dział? :(

Xxx

Jeśli szanujesz swoje życie to gorąco nie polecam! Wieczny monitoring, brak przerw, możliwości odpoczynku, ciagle nadgodziny, mobbing oraz brak poszanowania pracownika. Według właścicieli Twoje życie powinno sie kręcić tylko wokół tego sklepu. Ciagle testy na temat wiedzy - pytania nie zawsze adekwatne do branży mody - wiedza osoby przeprowadzającej testy tez niewielka ????????‍♀️Do tego ciągle kłamstwa, tajemnice i traktowanie ludzi jak podmiot. Jeśli chcesz sie poczuć jak pracownik (usunięte przez administratora) w Korei Północnej to zapraszam!

ola Nowy wpis
@Xxx

a można wiedzieć w jakim dziale pracowałaś/łeś? :(

Jeremi

Nie rozumiem tego narzekania. Młoda firma dobrze sobie radzi i ma dobrą opinię jako pracodawca!

ZZ Nowy wpis
@Jeremi

Panie Jeremi, młoda 10letnia firma ?

Business Development Manager

Rekruterka arogancka, pouczająca na temat zarobków, gdzie mogę więcej zarobić - nie potrafiła przedstawić firmy, natomiast wymagała znajomości wszystkich procesów, jakie zachodzą wewnątrz. Gapiła się w CV, nie znając go wcześniej.

np. dlaczego nie chciał Pan pracować w poprzedniej firmie? dlaczego zdecydował się Pan zmienić pracę na obecną? co według Pana należy do obowiązków na tym stanowisku

Dominika

@Malwina rozumiem, że nie masz najlepszych doświadczeń jeśli chodzi o proces rekrutacyjny do firmy. Czy taką informacje zwrotną przesłałaś ze szczegółami również bezpośrednio do firmy? Jeśli czujesz, że proces rekrutacyjny w Twoim przypadku nie przebiegł tak jak powinien, to zawsze warto takie nieprawidłowości zgłaszać. Czy ktoś jeszcze miał właśnie takie doświadczenia podczas starania się o pracę w firmie? Czy też może Wasza rozmowa miała zupełnie inny przebieg?

Malwina

Niestety nie polecam. Na rozmowie o pracę zostałam potraktowana bardzo lekceważąco. Panu prowadzącemu rekrutację bardzo spieszyło się aby zakończyć spotkanie (godziny popołudniowe), dodatkowo, przez cały rozmowę patrzył w swój telefon. Nie miałam nawet szansy zadać jakiegokolwiek pytania. Stracony czas...

Dominika

Ktoś z Was obecnie pracuje w IT Fashion Polska Sp. z o.o.? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia. @Sonia, może Tobie udało dostać się do pracy w firmie. Widzę, że bardzo Ci na tym zależało. Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Sonia

Kurcze czemu tu tak cicho? Mam nadzieję, że jeszcze ktoś poza mną tu wchodzi. Słuchajcie gdzie oprócz stron portali pracy i ich strony mogę szukać informacji odnośnie aktualnych ofert pracy? jestem już załamana

admin

Jesteś pracownikiem firmy IT Fashion Polska Sp. z o.o.? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.

IT Fashion Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)