IT Fashion Polska Sp. z o.o.

Opinie o IT Fashion Polska Sp. z o.o.

Dominika

@Malwina rozumiem, że nie masz najlepszych doświadczeń jeśli chodzi o proces rekrutacyjny do firmy. Czy taką informacje zwrotną przesłałaś ze szczegółami również bezpośrednio do firmy? Jeśli czujesz, że proces rekrutacyjny w Twoim przypadku nie przebiegł tak jak powinien, to zawsze warto takie nieprawidłowości zgłaszać. Czy ktoś jeszcze miał właśnie takie doświadczenia podczas starania się o pracę w firmie? Czy też może Wasza rozmowa miała zupełnie inny przebieg?

Malwina

Niestety nie polecam. Na rozmowie o pracę zostałam potraktowana bardzo lekceważąco. Panu prowadzącemu rekrutację bardzo spieszyło się aby zakończyć spotkanie (godziny popołudniowe), dodatkowo, przez cały rozmowę patrzył w swój telefon. Nie miałam nawet szansy zadać jakiegokolwiek pytania. Stracony czas...

Dominika

Ktoś z Was obecnie pracuje w IT Fashion Polska Sp. z o.o.? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia. @Sonia, może Tobie udało dostać się do pracy w firmie. Widzę, że bardzo Ci na tym zależało. Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Sonia

Kurcze czemu tu tak cicho? Mam nadzieję, że jeszcze ktoś poza mną tu wchodzi. Słuchajcie gdzie oprócz stron portali pracy i ich strony mogę szukać informacji odnośnie aktualnych ofert pracy? jestem już załamana

Jesteś pracownikiem firmy IT Fashion Polska Sp. z o.o.? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw opinię o IT Fashion Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Fashion Polska Sp. z o.o.