P.H. Rolendt Karol Arendt

Gdańsk

Opinie o P.H. Rolendt Karol Arendt

eva

wydaje mi się, że sam właściciel jest rzeczoznawcą i dlatego to tak wygląda

Damianek

Sklepy obuwnicze, zwłaszcza takie małe jak ten z Gdańska, muszą traktować klienta odpowiednio. To, co opisujecie poniżej do dowód na to, że firma nie zawsze działa w zgodzie z prawami konsumenta, co trochę mnie martwi- nie ukrywam, że to słaby marketing.

edyp

Ciekawe, czy kiedykolwiek firma Rodendt uznała jakąkolwiek reklamację. Chyba na odmowę reklamacji mają gotowy druk, bo wszystkim odpisują to samo. Może, jak ktoś powyżej napisał sprzedają czasami podróby. W moim przypadku po dwóch miesiącach odkleiła się podeszwa w obuwiu converse. Córka ma drugą parę, którą używa już trzeci rok - ale zakupiona została w firmowym sklepie. Federacja Konsumentów nic nie pomoże, najlepiej udać się do Rzecznika Praw Konsumenta, który też może reprezentować pokrzywdzonego klienta przed sądem.

Sławek

Witam! NIE POLECAM TEGO SKLEPU OMIJAĆ JAK NAJDALEJ !!!! Ja również kupiłem buty dziecięce ecco za 246 zł,po pięciu miesiącach powstało pęknięcie w miejscu zginania stopy.Po zgłoszeniu reklamacji w sklepie po trzech dniach kurier dostarczył mi uszkodzone buty do domu,z odmową reklamacji i odpisał: W wyniku szczegółowych oględzin nie stwierdzono wady materiałowych i fabrycznych obuwia a jedynie uszkodzenia mechaniczne wynikające ze sposobu użytkowania.Zgłosiłem sprawę do PIH w Gdańsku również otrzymałem odmowę.Idę dalej do Sądu. " Nie popuszczę " Sławek

Arek

Ja właśnie otrzymałem odmowe reklamacji.Po używaniu butów (269zł) przez trzy miesiące odkleiła się podeszwa w miejscu zginania stopy . Sklep odpisał : ,,W wyniku szczegółowych oględzin nie stwierdzono wady fabrycznej a jedynie uszkodzenia mechaniczne wynikające ze sposobu użytkowania obuwia ". Nie popuszcze złodzieją.

Anka

Również toczę walkę o reklamację zakupionego obuwia. Po trzech miesiącach buty za ponad 200zł. nadają się do kosza ! Firma bardzo nieuczciwa, również nie zamierzam się poddawać i jeśli zajdzie taka potrzeba sprawa skończy się w sądzie. Jeśli firma nie szanuje konsumentów, to w ogóle nie powinna zajmować się sprzedażą. Trzeba tą firmę dokładnie sprawdzić, przyjrzeć się sprzedawanym produktom i za każdym razem nie poddawać się i wnosić sprawy do sądu, bo inaczej bezprawnie będą dalej oszukiwać ludzi ! Dodawajcie opinie, później spiszemy się na prywatnie i może uda się złożyć pozew zbiorowy. Dowiem się mojego prawnika, jak to dokładnie ma wyglądać. Sami prowadzimy firmę i żaden nasz klient nie dostał odmowy reklamacji ! Tacy klienci zawsze wracają, a my czujemy swoje czyste sumienie, którym nie może pochwalić się w/w firma ! Nie zamierzam ustąpić i nie chodzi tu o 200zł. tylko o podejście do klienta i szanowanie prawa !

Gosia

Firma bardzo nieuczciwa ! Gwarancja na zakupione obuwie jest, ale u niech nigdy nie podlega reklamacji. Ja jednak jestem na prawie i zamierzam podać firmę DO SĄDU ! Może niech odezwą się inne oszukane osoby ? Razem stawimy czoła oszustom !

Pawel - 2010-12-20 15:10:36 Wiecie może coś na temat roboty z P.H. Rolendt Karol Arendt? Doszły mnie słuchy że tylko dobre opinie na jej temat. Podobno tam płacą nieźle i bywa całkiem koleżeńska atmosfera. Mogę powiedzieć, że uważam tak samo. Pozdro dla wszystkich szczęśliwie pracujących. zapomniałeś napisać że podróby tam sprzedajecie i oszukujecie klientów , betony - TYLKO ARKA GDYNIA

Zostaw opinię o P.H. Rolendt Karol Arendt - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Rolendt Karol Arendt