Zentis Polska

Siedlce

Opinie o Zentis Polska

Fire

Istniały obozy pracy i istnieją do dzisiaj. Przepracowałem ponad 20 lat i nie spotkałem się z takim chamstwem jakie tam pracuje. Mistrz który do ludzi odzywa się po chamsku, to samo brygadzista. Nie mają szacunku dla człowieka. Oczywiście większość załogi to ludzie którzy nie potrafią kulturalnie się odezwać tylko serwują przekleństwa z bogatego słownika chamstwa. Omijajcie szerokim łukiem.

mar

tak pracowalem i niestety na dzien dzisiejszy dalej pracuje...wyzysk totalny, miejsce pracy nazwane jest "kopalnią" i mysle ze nie jest to przesada...sprawa jest prosta, jezeli nie masz znajomosci to nic nie osiagniesz i bedziesz ciagle naginal jako robol..zero szacunku do ciezkiej pracy..omijać!!!

Zostaw opinię o Zentis Polska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zentis Polska