Opinie o Zentis Polska Sp. z o.o. w Żelków Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zentis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zentis Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zentis Polska Sp. z o.o. w Żelków Kolonia

Weronika

Powiedzcie, czy w firmie pracuje się na 2 zmiany? Wizytowka firmy pokazuje ze od pon-piatku praca jest od 8-22 a sobota i niedziela prawie cala dobe, wiec 3 zmiany? Jak to jest zorgaziowane? Jeśli zmiany to jak godzinowo, jak grafik wygląda?

@...

Słabo bo zależało mi na pracy w nocy. A można się przyjąć na cześć etatu? Np 3/4 lub pół? Ktoś tak pracuje? Wiesz coś?

Ten młodszy specjalista ds. analiz fizykalno chemicznych to ma jakąś szansę na dłuższe zatrudnienie? Niekoniecznie jako junior cały czas, chodzi mi konkretnie o możliwość zostania specjalistą. Jak to wygląda, z czasem można awansować? Mam nadzieję że tak.

Miód coś takiego Nowy wpis

Jakie zarobki na stanowisku pakowacz ? Praca codziennie i weekendy po 8 godzin ?

Weronika

...
@Weronika

Zależy od stanowiska. Produkcja, laboratorium,pracuje na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli, święta są wolne. Są też stanowiska gdzie praca jest od poniedziałku do piątku od 6 do 22 na 2 zmiany. Biuro od 8 do 16 - od poniedziałku do piątku. Jest sporo wyjątków i dotyczy to konkretnych stanowisk.

@...

Jak na trzy zmiany i też weekendy to są jakieś dodatki za zmianowość i pracę w dni uznawane za wolne? Za niedzielę jest wyższa stawka? Wiesz jak to wygląda?

...
@Marek

Jest dodatkowa premia za pracę w soboty, niedziele i noce. Jak noce wypadają w weekend to premie się sumują. Trochę dziwny mają system liczenia nocnych godzin pracy, bo np. przychodzisz 30 kwietnia na noc i pracujesz od 22 do 6 rano to wszystko zaliczają do 30 kwietnia, a tak naprawdę pracujesz 6 godzin 1 maja. Ma to też swoje plusy np. przy zwolnieniach lekarskich.

@...

A jeśli chodzi o grafik to jest w miarę elastyczne podejście? Można sobie wybrać zmianę na która się będzie przychodzić np. same nocki? Czy już jak się człowiek zatrudnia to pracuje w każdych godzinach?

... Nowy wpis
@Marek

Raczej pracuje się w każdych godzinach. Chyba że dogadasz się z przełożonym i jakiś czas będziesz pracował inaczej, ale trzeba mieć raczej jakieś konkretne uzasadnienie. Gdyby można było sobie wybierać zmiany byłoby po prostu zamieszkanie i na jednej zmianie byłoby dużo ludzi bez zajęcia, a na innej nie byłoby komu pracować. Tutaj elastyczny system pracy niestety się nie sprawdzi.

Marek Nowy wpis

Kamila

Jakie są zarobki

Agata
@Kamila

Ale jakie stanowisko Cię w ogóle interesuje?

@Agata

Ja jestem ciekaw na jakie zarobki można liczyć w biurze w dziale logistyki.

Ewelina
@Marek

w ogłoszeniach widełek nie podają?

Gargamel
@Ewelina

Pracujesz mniej więcej na oko za ile wiesz min 18 zł netto chyba bo to firma oddaje cię jakiemus pracodawcy typu "krzak" z skądś tam i masz z nimi tylko kontakt e-mail pobierają coś za to że prowadzą twoje papiery itp dlatego nie wiesz ile miesięcznie zarabiasz,omijaj takich pośredników 3-6-18 umowy

Magdalena
@Gargamel

No co ty mówisz. Pracownicy zgadzają się na takie warunki? Czy raczej nie i w firmie jest duża rotacja?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zentis Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI?
Pytania S

Jakie są stanowiska i czy są inne wynagrodzenia na tych stanowiskach ?

Z

Na nożyk i długopis

Ewelina
@Z

Ten wspomniany nożyk to też do biura czy tu już sam długopis? Coś jeszcze byłoby w zasadzie potrzebne?

Czy w Zentis Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ole

Nie ma

Łucja

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, czy Zentis Polska Sp. z o.o. poszukuje do swojej firmy nowych pracowników. Może ktoś wie, jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w tej firmie? Poszukują aktualnie pracowników? Na jakie początkowe wynagrodzenie można liczyć? Oferują umowę o pracę czy zlecenie? Wymagają może okresu próbnego? Czy praca jest zmianowa?

Lucy
@Łucja

Praca zmianowa na stanowiskach produkcyjnych i w laboratorium. Stanowiska biurowe 8-16

pytanie

@Jaaa Rozumiem, że tam pracujesz? Czy poza sytuacją z wirusem stosunki między pracownikami są prawidłowe? Nie ma stresu?

Jaaa

Kilka osób z zakażeniem COV 19, kilkanaście na kwarantannie A w zakładzie robią wszystko żeby to nie wyszło na zewnątrz straszą zwolnieniami jeżeli ktoś otworzy usta pfff A taka zaj..usta firma podobno ????????

Staszek

Tak gdzie firmy wymagają pracy tak najwięcej narzekania. Dobremu i sumiennemu pracownikowi jest w Zentis-ie dobrze!!

Pomiędzy rokiem 2014 a rokiem 2019 niewiele się zmieniło, nadal pracę na produkcji można nazwać wyzyskiem, ba nawet wyścigiem szczurów, praca która jest tam wykonywana można nazwać jedynie i wyłącznie pracą na akord, jak masz stalowe nerwy oraz brak życia towarzyskiego to praca w sam raz dla ciebie, system 3 zmianowy w którym pracujesz nawet weekendy nie jest korzystny dla młodych ludzi. Jeżeli chodzi o pracę to sam człowiek nie jest winien że nie wyrabia się z pracą. Winne są maszyny które z roku na rok coraz gorzej pracują, mechanicy po błagalnej próbie gdy do nich się dzwoni pojawiają się dwie godziny później po zgłoszonym problemie z jakąkolwiek maszyną i albo ją naprawią albo i nie. Na jedną hale produkcyjną jak i kawałek drugiej gdzie znajduje się mieszadło mobilne jest tylko i wyłącznie jeden paleciak którego potrzebuje większość osób bo Brygadzista przeważnie jest czymś zajęty i ma natłok pracy, więc też czasami jesteś zdany sam na siebie. Czy Kierownicy jak i sam Prezes coś z tym zrobi? Nie mam bladego pojęcia, natomiast wiem że na ten moment nie zanoszą się żadne zmiany na lepsze.

Polecam pracę w zakładzie. Nie jest tak tragicznie jak każdy tutaj opisuję, zdarzają się dni cięższe i lżejsze. Jak w każdej innej branży... Zarobki na + Z każdym rokiem większe. Jedzenie w pracy - obiady są smaczne, chociaż te słoiki za noce itd. nie są smaczne. Napewno zostanę na dłużej, pracują tutaj ludzie z którymi można się dogadać jak i tacy z którymi ciężko np. Krzysztof W.

Fire

Istniały obozy pracy i istnieją do dzisiaj. Przepracowałem ponad 20 lat i nie spotkałem się z takim chamstwem jakie tam pracuje. Mistrz który do ludzi odzywa się po chamsku, to samo brygadzista. Nie mają szacunku dla człowieka. Oczywiście większość załogi to ludzie którzy nie potrafią kulturalnie się odezwać tylko serwują przekleństwa z bogatego słownika chamstwa. Omijajcie szerokim łukiem.

mar

tak pracowalem i niestety na dzien dzisiejszy dalej pracuje...wyzysk totalny, miejsce pracy nazwane jest "kopalnią" i mysle ze nie jest to przesada...sprawa jest prosta, jezeli nie masz znajomosci to nic nie osiagniesz i bedziesz ciagle naginal jako robol..zero szacunku do ciezkiej pracy..omijać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zentis Polska Sp. z o.o. - Żelków Kolonia

• Jak się pracuje w Zentis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zentis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zentis Polska Sp. z o.o.?

Zentis Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Zentis Polska Sp. z o.o.