Zentis Polska Sp. z o.o.

Żelków-Kolonia

Zentis Polska Sp. z o.o.

Opinie o Zentis Polska Sp. z o.o.

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Zentis Polska Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Frend

No to jest rzeczywiście ciekawe, bo nie słyszałem o tym @mikos @Katie.

Katie

Nie warto, zmieniają pracowników jak rękawiczki a stażystów jeszcze szybciej aż urząd pracy zablkował im możliwości przyjmowania stażystów, pozdrawiam

ewa

witam, czy warto wysłać tam CV szukam pracy, jestem po technologii żyw. proszę o info nt. tej firmy

Zostaw opinię o Zentis Polska Sp. z o.o. - Żelków-Kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zentis Polska Sp. z o.o.